Forum

Komentarze użytkownika "caabi"

Komentarze użytkownika: caabi

caabi / 2007-08-01 22:35 / Tysiącznik na forum
a za co kupił 5% akcji niecały rok temu ??.
niemartw się będą mieli na to kase jak nie z działalności operacyjnej za jakiś czas to rysiek kopsnie.... grosz i będzie dobrze, zawsze może prokom kupić i aportem wnieść do biotonu, albo skonsolidować ten sektor i już. jak im to będzie potrzebne do ekspansji w stanach na więcej niż 2 platformach (leki i insulina) to dadza rade.....
caabi / 2007-08-01 22:33 / Tysiącznik na forum
powiem tak..... zobaczymy za 2 lata.
caabi / 2007-08-01 22:31 / Tysiącznik na forum
no ale muszę tutaj powiedzieć też co by na to sław odpisał

" jak wywalą oszusta wilczęgę to dopiero się ruszy" :)

pozdro sław jak nasz czytasz.....
caabi / 2007-08-01 22:28 / Tysiącznik na forum
jak bym naganiał to bym mówił ..... kupuj kupuj nie czekaj !!!!.
a ja tylko wkleiłem komunikat. niechcesz nie czytaj i nie kupuj. nie mówię że stracisz jak nie kupisz ani że stracisz jak kupisz.
hehehehe
caabi / 2007-08-01 22:26 / Tysiącznik na forum
ja uśredniam ciągle i czekam do 2012 zaparłem się i wtedy sprzedam po 30 zł ;)))) zakończą w tym roku max do końca I kwartału spółki włoskie + indar fabryka w rosji i w indiach, w polsce fabryka do 2009, potem LFO i sprzedaż leków z bio partners, kontrakty w USA droga na NYSE i jazda bez trzymanki, no i jeszcze nie wspomnialem, mogą chciec wykupic htl strefe badz zwiekszyc udziały..... w miedzyczasie licencja na chiny i caly rynek zaleją tą insuliną :)))) ja taką widzę przyszłość ( samo LFO da 1 mln rocznego przychodu przy przetwarzaniu 400 tys l krwi rocznie a planują 800 tys. ) tylko jedyne co to trzeba poczekać.....
caabi / 2007-08-01 22:22 / Tysiącznik na forum
potrzebują kapitał obrotowy na zakończenie rozpoczętych przedsięwzięć, całość emisji jest niepubliczna a więc tylko dla instytucji takich jak banki itp. gwarantem nabycia większej części obligacji jest BRE Bank - a oni nigdy się nie pakują w ryzykowne tranzakcje a więc info moim zdaniem pozytywne, sfinansują przejęcia i rozwój linii produkcyjnych za 2 lata zaczną wykupować te obligacje. kurs chyba podąża w dół czekając na jakieś infa o zakończonych projektach.....
ps. średnio i długoterminowo moim zdaniem tylko czekać....

TO MIÓD NA MOJE USZY :))) może przestanie spadać :)) wkońcu coś ...

caabi / 2007-08-01 22:18 / Tysiącznik na forum
BIOTON
Temat
Zawarcie umowy sprzedaży produktów Spółki przez BIOTON WOSTOK ZAO
Podstawa prawna
Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne

Treść raportu:
BIOTON S.A. ("Spółka") informuje, że w dniu 01.08.2007 r. BIOTON WOSTOK ZAO z siedzibą w Federacji Rosyjskiej ("BIOTON WOSTOK") zawarł z partnerem rosyjskim umowę sprzedaży preparatu "Gensulin" i antybiotyków produkowanych przez Spółkę ("Umowa Sprzedaży").

Wartość Umowy Sprzedaży wynosi 5.128.000,00 USD, co wg tabeli kursów średnich 148/A/NBP/2007 z dnia 01.08.2007 r. stanowi równowartość 14.327.119,20 PLN.

Umowa Sprzedaży wiąże strony do dnia 31.12.2007 r.

Wartość całego rosyjskiego rynku insuliny wyniosła w 2006 r. ok. 260 mln USD.

Umowa Sprzedaży jest szóstym kontraktem dotyczącym sprzedaży produktów Spółki zawartym przez BIOTON WOSTOK. Pierwszym była umowa z dnia 20.02.2007 r., opisana w raporcie bieżącym 3/2007 z dnia 20.02.2007 r. Łączna wartość w/w umów wynosi około 106 mln PLN.

Aktualnie BIOTON WOSTOK prowadzi negocjacje z dwoma dużymi dystrybutorami i przewiduje podpisanie stosownych kontraktów w ciągu najbliższych tygodni. O podpisaniu kontraktów Spółka poinformuje w odrębnych komunikatach.
caabi / 2007-08-01 22:11 / Tysiącznik na forum
ja też nie ........ ale sprzedawać sprzedawałem :)))))))
wiesz zależy na jakich spółkach jak ostro sie zaczyna ruszac to po co kombinować PKC i jazda byle miec te akcje co odjezdzaja..... ale tylko na plynnych spółkach i jak mocna rosną. tak to zawsze też z limitem ceny
caabi / 2007-08-01 22:09 / Tysiącznik na forum
daj linka.....
caabi / 2007-08-01 22:06 / Tysiącznik na forum
ja stawiam na fundusz hedge, może zdecydowali że teraz można kupować bo gorzej już być nie może i PKC polecieli :)))
a tak na poważnie .......... niewiem dowiemy sie jutro
caabi / 2007-08-01 22:05 / Tysiącznik na forum
raczej jakiegoś proszku ;-)) pojechali na maxa :))) jutro z rana chyba PKCem trzeba polecieć nie ?? na K oczywiście
caabi / 2007-08-01 22:03 / Tysiącznik na forum
a ktoś powiedział że się nie da ??? zobacz chiny tam -20% było w 2 godziny :))))) tez niezle nie ??
caabi / 2007-08-01 22:01 / Tysiącznik na forum
musiał być jakiś sygnał. giełdy USA się nie da tak wyciągnąc ani jedną spółką tymbardziej w takim klimacie. jutro będziemy mądrzejsi nie ma co spekulować ...
caabi / 2007-08-01 21:57 / Tysiącznik na forum
220 pkt.
caabi / 2007-08-01 21:56 / Tysiącznik na forum
pewnie jakiś fundusz hedge sobie pomyslal ......... kupujemy ;-))) za wszystko :)))

Najnowsze wpisy