Forum

Komentarze użytkownika "caabi"

Komentarze użytkownika: caabi

caabi / 2007-04-03 20:25 / Tysiącznik na forum
witaj Ken, odczucia mam zdrowe, przynajmniej z tych książek które czytam tak wynika ;))))
Nawet nie wiecie jak zdrowo jest odpocząć, obecną sytuację na rynku znam dobrze i uważam że obecnie jest sytuacja trochę dziwna, bo dane z Usa były narawde nie ciekawe a jankesy chyba juz na przekór jadą dalej, czy to dobrze ? powiem tak strach się bać ale generalnie teraz wracamy do fazy napędzania naszej GPW nowymi spółkami i wraca temat odgrzewanych kotletów czyt. surowców KGHM PKN LOTOS itp. ja niewiem jak nie banki to surowce i tak w kółko, teraz jestem ciekaw tylko jednego czy maj może się powtórzyć ??? :))
caabi / 2007-04-03 20:20 / Tysiącznik na forum
nie needle, prace mam dobrą i przyjemną, narzekać nie mogę i nikt nie krzyczy ;))))
a pieniądze to nie wszystko, na biotonie i lubawie nie strace a w fundy inwestując stres mnie ominie.......
jak wróce to milion zarabiać dla zabawy :))))

Re: Kto nie ma miedzi, ten nie zarabia i w domu siedzi

caabi / 2007-04-03 20:18 / Tysiącznik na forum
A i jeszcze jedna rzecz którą zaobserwowałem będąc czasem poza rynkiem, mam na myśi codzienną analizę komunikatów spółek sytuacji na rynku światowym, giełdach wschodu, forex, surowce itp. itd. kurde panika to najgorsze co może być, moim zdaniem jeśli coś kupujesz i wierzysz w to coś, to trzeba trzymać przychodzi czas na wszystkie spółki. A do bessy jeszcze bardzo ale to bardzo daleko, ostatni warren słusznie nas porównywał ( nasze gospodarki ) do hiszpanii, i tak sobaczyłem na ich index od roku wstąpienia do unii, zobaccie sami byli tez kolo 3500 pkt, a potem......... i teraz ........ 17000. a w tym czasie WTC, i inne afganistany czeczenie, i można tak wyniczać, kryzys na rynku ropy upadek barrings bank i wiele innych zdarzeń które długoterminowo nie wpływały na trend gospodarki tego kraju jak i giełdy, a więc sobie myślę że nie ma co się stresować, przed nami rozwój gospodarczy, nie idzmy pod prąd, bez obaw, może być tylko lepiej RZĄD TEŻ MAM NA MYŚLI bo gorzej być nie może :)))
pozdrawiam, bądźcie wytrwali a odpoczynek też się wam napewno przyda, z tego co was czytam ostatnio to sław musi odpocząć...... sław zmęczony jesteś już chyba :))) tylko sie nie obrażaj to tylko moja obserwacja..
caabi / 2007-04-03 20:05 / Tysiącznik na forum
ps. stany grzeją ładnie miedź drożeje, super klimacik ogólnie, ale ja jeszcze odpocznę, na ostatnich spadkach zacząłem panikować straciłem cierpliwość zacząłem panikować, przeżywam momentami to co brydzia, boję się kupować. póki to uczucie nie minie bawie sie na spokojnie w typowego inwestora logterm.
a i ps 2 te mastersy tupy fony itp. kurde jakie emocje mam nadzieje ze udaje wam sie w odpowiednim momencie wyskoczyc bo TGV przy tym to lokomotywa parowa ;)))

Re: Kto nie ma miedzi, ten nie zarabia i w domu siedzi

caabi / 2007-04-03 20:01 / Tysiącznik na forum
Witam Was wszystkich, nie piszę ostatnio na forum ale czytam was regularnie z uwagi to iż mam wiele rzeczy na głowie zmiana pracy itp tematy stąd na forum mnie ostatnio nie było.
żeby nikt nie pomyślał że zbankrutowałem no nie musiałem się wytłumaczyć, na ten czas kiedy giełdy nie obserwuje codziennie zainwestowałem w BIOTON i w LUBAWKE, spoko zadowolony jestem z lubej moim zdaniem kroi się atak na 3,20. a biotona nie puszcze szybko chyba nawet z nim zostane do 2020 bo cos czuje ze to bedzie cos na skale coca-coli tylko w innej branzy :)))
o swissku wspomniec musze sprzedalem na ostatnim mocnym wybiciu, czemu to zrobilem ?? ano sam do konca nie wiem wrocic oczywiscie planuje ale poczekam jeszcze troche.
widze ze u was ostatnio zmienne nastroje ale jak patrze na to ze swojej perspektywy ciagle rynek sie wybrania i rosniemy, z uwagi na to tez postanowilem wrocic do systematycznego oszczedzania w fundy akcyjne, a teraz tyle nowych ze wybor jest fajny, a zyski za kilka lat mysle ze tez zadowola, na gielde w postacji najczystrzej czyli DT i codziennna analiza wrocic oczywiscie zamierzam, ale jeszcze planuje odpoczac od tej adrenalinki chwilke, jak wroce to będzie mnie na forum pełno, jak kiedys pozdrawiam was wszystkich tak chciałem o sobie dać znać :))) pozdro..

LUBAWA

caabi / 2007-03-28 09:00 / Tysiącznik na forum
to co dziś chyba po ostatniej korekcie znów zacznie się kontynuacja drogi na 3 zł.
co o tym sądzicie
caabi / 2007-03-22 19:45 / Tysiącznik na forum
chłopaku nic się nie znasz, i nie wypisuj takie p******, zacznik trochę analizować ten raport zanim napiszesz takie bzdury
caabi / 2007-03-13 19:04 / Tysiącznik na forum
hehe, napisałbym jak bym coś więcej wiedział, naprawde :))
caabi / 2007-03-13 18:55 / Tysiącznik na forum
ehh, narazie nie ma co pisac trzeba trzymac :))) czekamy na infa
caabi / 2007-03-13 18:53 / Tysiącznik na forum
no estem, mam duzo na glowie ostatnio na gieldzie jestem ale nie mam czasu pisac, ale czytam was zawsze wieczorkiem. :))
a swissek rosl chyba ze 4 sesje po malutku co prawda ale wstawal :)) dzis korekta niestety dopadla i jego, ja teraz dokupuje biotka ostro cos mi sie wydaje ze to bedzie hit niedlugo

PROSBA DO POSIADACZY DOSTEPU DO PARKIETU

caabi / 2007-03-13 18:48 / Tysiącznik na forum
wklejcie to albo przeslijcie mi na maila jesli to za dlugie, dot biotka tak z ciekawosci bym sobie przeczytal co tam napisali :))
http://www.parkiet.com.pl/news/art.jsp?idn=488744
i to
http://www.parkiet.com.pl/news/art.jsp?idn=488748

dzięki
caabi / 2007-03-11 10:10 / Tysiącznik na forum
duzo pracy mam ostatnio nie mam czasu pisac pomiedzy 8-16 ale czytam was zawsze po powrocie do domciu :))) będzie więcej czasu to będę częściej to obiecuje
caabi / 2007-03-10 13:55 / Tysiącznik na forum
a tyż prawda, to co za niedlugo pogadamy jak milo bylo jak bio byl jeszcze 1 cyfrowy :)))))
w fundach w poniedzialek bedzie goraca pewnie wszystkie chcialy by skupic jak najwiecej no będzie pionowo w góre ostro tak mysle sobie.
caabi / 2007-03-10 13:52 / Tysiącznik na forum
jak myslisz warren ciezko bedzie na otwarciu bo napewno z luka wyjdzie pewnie min 5% jak nie wiecej, chce go zakupic za caly kesz w kazdym razie przed pierwszymi widlami oby sie udalo i czekam sobie na 2010 jak zaczna sprzedawac wszystkie z leków wymienionych w raporcie, KURDE POLAK POTRAFI BIO BĘDZIE ZAOPATRYWAŁ CAŁY ŚWIAT EHH SŁAW MIAŁEŚ NOSA !!!
caabi / 2007-03-10 13:43 / Tysiącznik na forum
teraz wiadomo po co biotkowi HTL STREFA. heheh kurde naprawde zaskoczyli pozytywnie. az sie boje poniedzialku...

Najnowsze wpisy