Forum

Komentarze użytkownika "caabi"

Komentarze użytkownika: caabi

Re: "Tylko" czy "aż" korekta?

caabi / 2007-02-28 15:19 / Tysiącznik na forum
no i poszly kosze po parkiecie :)))
caabi / 2007-02-28 15:18 / Tysiącznik na forum
bioton, trzyma sie dobrze.
a zobacz tez swissmed i lubawe, bo wyniki jutro bede w obu przypadkach dobre wiec moze wybija mocniej.......
caabi / 2007-02-28 15:16 / Tysiącznik na forum
a no cała arka, jak spada to mocniej niż inne fundy zauważyłem to juz w maju :))
caabi / 2007-02-28 14:16 / Tysiącznik na forum
wyniki jutro dopiero.

Re: "Tylko" czy "aż" korekta?

caabi / 2007-02-28 08:23 / Tysiącznik na forum
dziś ostatni dzień miesiąca, ciekawe czy na całym świecie fundy wyciągają w góre dziś aby sprzedać z wyższych poziomów albo wyczuły okazję na tańsze juz zakupy czy to wszystko zmyłka i marzec będzie krwawy....
caabi / 2007-02-28 07:19 / Tysiącznik na forum
zrobie to co wielu robi w grudniu :))
caabi / 2007-02-28 07:18 / Tysiącznik na forum
ale bez echa wczorajsze DJI nie prejdzie takiego tapniecia nie bylo dawno jeszcze wczoraj pisalem ze zle nie bedze ale po nocy jestem pewien ze bedzie ostro dzis.
caabi / 2007-02-28 07:17 / Tysiącznik na forum
w maju sie wachalem i troche mnie to pozniej bolalo, dzis poprostu zetne wieksze ewentualne straty a odkupie sie jak te spolki beda poprostu tansze i potrzymam dluzej.....

Re: "Tylko" czy "aż" korekta?

caabi / 2007-02-28 07:08 / Tysiącznik na forum
DOBRA NIE MA CI SIE CZCZYPAC JA DZIS PKC.
ej a podajcie mi tylko nazwe opcji na spadki, na serie marcowa i czerwcowa. dzięki pozdrawiam. bądzcie twardzi !!!

Re: Początek głębszej korekty na GPW

caabi / 2007-02-27 21:07 / Tysiącznik na forum
O K****, jutro myu polecimy lekko 10% ja p******* dji - 4%
caabi / 2007-02-27 18:55 / Tysiącznik na forum
a ja się wyłamuje a co mi tam, moim zdaniem to żaden krach oczywiscie nie kwestionuje twierdzenia ze to nie przypadek, ale uwazam ze czegos takiego jak w maju nie będzie, jeszcze 1 spadkowa sesja i mozolne odrabianie strat to moj scenariusz.
:)) ten rok dla naszej gospodarki bedzie dopiero byczy, a to co robia inne gieldy ma wplyw ale do czasu...
( w usa boja sie recesji, ale polska nawet nie boi sie inflacji, to my przeciez gonimy ich a nie oni nas ;)
możecie się nie zgodzić ale ja się upierać nie mam zamiaru stracha też mam...
caabi / 2007-02-27 18:51 / Tysiącznik na forum
zobaczcie 12 miesieczny wykres DJI. i to się nazywa zdrowy i prawdziwie piękny trend wzrostowy, ja nie sadze zeby sobie taki obrazek teraz popsuli tym bardziej sadze ze jutro przynajmniej w usa odbicie. no zobaczcie na wykres czyż nie piękny ???

Re: Początek głębszej korekty na GPW

caabi / 2007-02-27 18:44 / Tysiącznik na forum
a wiecie co tak naprawde jest bolesne ??
To że mam lubawe która nie odbila jeszcze spadków ani z maja ani ze styczna jak sypał moska. jedym słowem czekanie i czekanie .....
swissmed to moja perełka nic do niego nie mam ale kurde -8% bez powodu tracic kiedy lezy prawie na dnie pojutrze wyniki, bez sensu. no nic i tak czekam z nim jeszcze kilka lat wiec w sumie w dupie z tym co sie dzis stało.
ale Bioton to jest lipa dopiero bralem ponad miesiac temu po 2,36 potem po 2,34 i po 2,20. spadl na 2 spoko czekalem teraz moglem wywalic po 2.40 ale nie czekalem sobie no i sie doczekalem znow kolo 2 zł bedzie chodzil.
no i tak biotka potrzymam chyba dużej niż sław nawet ( bo z tego co wiem to młodszy jestem do kolegi :)) ). swissmed jak już mówiłem albo emerytura albo testament ;))
a lubawa no kurde sam niewiem do najmniej do swiąt, tylko których chyba tych z mikołajem :((
caabi / 2007-02-27 18:39 / Tysiącznik na forum
ja bym sprzedal w piatek, bo jutro beda wyniki arki z dzisiejszej sesji wiec mocno w plery jutro pewnie tez spadki wiec kurs po jutrze tez w plery a czwartek piatek mimo wszystko powino byc odbicie a wiec jak dasz zlecenie w piatek to powino to wygladac lepiej mimo wszystko niz jak spylisz po takiej sesji.
ale to tylko moja opinia i ja bym tak zrobil, przemysl sam temat to twoje pieniadze.
pozdrawiam.
caabi / 2007-02-27 18:37 / Tysiącznik na forum
pewne jest to ze na ropie jest odbicie a to tylko nam pomaga teraz w przeciwienstwie do maja kiedy wszystko bylo zle i zadnych optymistycznych sygnalów nie bylo .
ps. jutro obstawiam ze spadniemy nie wiecej niz 5% ehehehhehe k**** i z czego ja sie ciesze przeciez wszystko w akcjach, no trudno odrobi sie........... w 2047 :((

Najnowsze wpisy