Forum

Komentarze użytkownika "caabi"

Komentarze użytkownika: caabi

caabi / 2007-03-10 13:39 / Tysiącznik na forum
no co ty bio w wig 20 ma chyba z 3% najmniej ...
caabi / 2007-03-10 13:22 / Tysiącznik na forum
moze zbyt impulsywie reaguje ale ja tu widze zakres nie +5% w skali poniedzialku tyko ok 25%.
teraz rekomendacje na 2.64 są co najmniej bardzo trafne dla bio.
caabi / 2007-03-10 13:20 / Tysiącznik na forum
na swissa przyjdzie czas w to nie watpie ale chyba na biotonie 4 z przodu juz nie dlugo .....nie przeuszcze takiej okazji ;))

BIOTON

caabi / 2007-03-10 13:01 / Tysiącznik na forum
nie wiem czy każdy sobie zdaje sprawę ale to info jest poprostu SZOKUJĄCE, jak to zdyskontuje rynek w poniedzialek tego nie wiem ale ja pakuje całą kase jaka tylko mam z biotka w poniedzialek PKC bez skrupułów, ludzie do tej pory myslalem ze bioton to balon ale dzis dokladnie przeczytalem caly artukul z espi i jestem w ogromnym szoku, wprost to powiem az nie dowierzam. SZOK POPROSTU SZOK
caabi / 2007-03-08 20:09 / Tysiącznik na forum
ken w jednym sie tylko z toba nie zgodze, oni kase maja bo kghm zarabia rocznie 8 mld zł. a to naprawde nie malo, a na dywidende jest nacisk ze strony kaczorow oni juz sie skapneli ze to lepsze niz prywatyzacja my tez sie mozemy cieszyc bo dzwigaja index, i wogole ale dla spolki to nie nalepiej wrozy na najblizsze 5-10 lat to fakt bo kasa mogla by zostac zainwestowana ( np w obecnie tansza miedz )
caabi / 2007-03-05 06:51 / Tysiącznik na forum
no chyba mozna bedzie niedlugo powiedziec ze maj przy tym to był pikuś
caabi / 2007-03-01 22:32 / Tysiącznik na forum
dla pokory padam na glebe i wyciskam pompeczki, trzeba troche pocwiczyc bo forma spada jak sie tylko siedzi i forum czyta calymi dniami :)))
caabi / 2007-03-01 22:29 / Tysiącznik na forum
no hej, no raport z jednej strony bardzo zly ale..... widze tez iskierke nadzieji, a widze ja w przychodach które naprawde dynamicznie rosna biorac pod uwage to iz w tym roku postawia minimum 1 szpital wiecej, minus to oczywiscie wieksza strata co boli spodziewalem sie w 4Q wyniku w okolicach 0. ale cóż mój błąd......
no papier trzymam jak mówiłem na długi termin, zarząd widać że problem zauwazył i zamierza go naprawić co mnie cieszy. a zeby troche uspokoic posiadaczy powiem tylko ze bioton tez tak zaczynal jeszcze 2 lata temu ;))))
ps. mówiłem zawsze ze papier na długi termin ale infa o których wspomniał cinek mogą troche go wybic w to nie watpie nadal...
caabi / 2007-03-01 21:28 / Tysiącznik na forum
a co bedzie jak naraz wycofaja kase z tamtej gieldy ??? WOW az wole nie myslec ;((

Re: "Tylko" czy "aż" korekta?

caabi / 2007-02-28 16:13 / Tysiącznik na forum
w sumie mniejsza presja inflacyjna będzie z uwagi na te dane o domach, a więc co ważniejsze teraz inflacja w USA czy dynamika wzrostu gospodarczego, ja bym jednak postawil na inflację, przeciez jak obnizą stopy o 0,25% to jankesy oszaleja ze szczescia :_))
caabi / 2007-02-28 16:06 / Tysiącznik na forum
motają się, uspokoi sie pewnie kolo 19-tej ( naszego czasu ) mam nadzieje ze skoncza na zielono bo od nich teraz zaleza nastroje na całym swiecie
caabi / 2007-02-28 16:05 / Tysiącznik na forum
oj tam szukasz pretekstu tylko :))
caabi / 2007-02-28 15:59 / Tysiącznik na forum
a sam ze zobacz
http://www.rynek.bizzone.pl/?node=1
:))

Re: "Tylko" czy "aż" korekta?

caabi / 2007-02-28 15:58 / Tysiącznik na forum
OJEZUUU patrzcie na futy w USA, hehehe jankesy oni tylko chcą zarabiać !!
caabi / 2007-02-28 15:30 / Tysiącznik na forum
ta, i odkupilem po chwili wszystko zrobilem sobie portfel po 33% w kazdej z akcji, zrobilem operacje nizszy podatek tylko w lutym zamiast w grudniu hehehehe. no głupota nie boli :))

Najnowsze wpisy