Forum

Komentarze użytkownika "caabi"

Komentarze użytkownika: caabi

Re: Dzień świra

caabi / 2007-05-11 10:37 / Tysiącznik na forum
patrzcie na PLN, chyba znowu odwrót jak rok temu od rynków wschodzących.... co o tym sądzisz samuraju, czy jeszcze za wcześnie aby to przesądzić ???
ps. nie panikujcie, no chyba że macie fony itp..... to poleci
caabi / 2007-05-10 20:22 / Tysiącznik na forum
teraz mogę powiedziec ze swsmedem . A NIE MÓWIŁEM.
ciekawe jakie wyniki ale raczej zysk i jazda dalej tak mysle, osobiscie nie posiadam o czym uz pisalem wczesniej kase mam w lubawie i w biotku na przyszlosc juz teraz kase wale w fundy i sie relaksuje....

BIOTON

caabi / 2007-05-10 18:44 / Tysiącznik na forum
jak to nie ruszy jutro kursu to ja juz nie wiem
BIOTON S.A. ("Spółka") informuje, że w dniu 10.05.2007 r. Spółka powzięła wiadomość, iż zgodnie z rozporządzeniem Federalnej Służby Nadzoru w Sferze Ochrony Zdrowia i Rozwoju Socjalnego Federacji Rosyjskiej nr 823-Pr/07 z dnia 08.05.2007 r. wszystkie dopuszczone do obrotu na terenie Federacji Rosyjskiej formy preparatu "Gensulin" zostały wpisane na federalną listę leków refundowanych (DLO).

Wpisanie na listę refundacyjną otwiera przed Spółka możliwość stałej sprzedaży insuliny w systemie DLO, w ramach którego wyłonieni w przetargu centralnym dystrybutorzy zawierają samodzielnie umowy z producentami insuliny.

Wartość całego rosyjskiego rynku insuliny wyniosła w 2006 r. ok. 260 mln USD.

Pierwszym kontraktem na sprzedaż insuliny produkowanej przez Spółkę, zawartym przez BIOTON WOSTOK ZAO w ramach systemu DLO, była umowa z dnia 20.02.2007 r. o wartości ok. 30 mln PLN, opisana w raporcie bieżącym 3/2007 z dnia 20.02.2007 r. Obecnie w trakcie negocjacji znajdują się kolejne kontrakty, o zawarciu których Spółka będzie sukcesywnie informować.

DO DZEJA

caabi / 2007-04-24 09:26 / Tysiącznik na forum
siemka, chłopaku powiedz jak tam wyglada AT lubawki dzięki.
caabi / 2007-04-24 09:26 / Tysiącznik na forum
a ja dzeju oceniasz lubawe ze strony AT
caabi / 2007-04-20 15:33 / Tysiącznik na forum
oj tak co do cen mieszkań to jak w Hiszpanii, rozpędziłem się na tapecie miałem ciągle tą portugalie i tak się napisało :))
dzięki za zwrócenie uwagi
caabi / 2007-04-20 15:20 / Tysiącznik na forum
co do cen mieszkań się nie zgodzę, grunty jeszcze troszke podskoczą ale zauważ że popyta na mieszkania wyhamował ale nie dlatego że zbydowali 3 mln mieszkań tylko dalatego że ludzi już nie stać na takie mieszkania, 7 tys z m 2 to poprostu kosmos chcesz kupic 3 pokojowe m4 np 60 m i płacisz 420 000,00 zł. to jest poprostu za dużo, ludzie o średnich zarobkach w tym kraju nie są w stanie otrzymać kredytu na taką kwotę, nie mówiąc już że poprostu się boją brać prawie pół bańki na plecy już na starcie. moim zdaniem ceny mieszkań obecnie przez 2-3 lata będą stabilne a potem sądzę że stanie się to co w portugalii, czyli zjazd o 30-40%. co do ME 2012 to zmieni nasz kraj ale jego infrastrukturę najbardziej, drogi lotniska hotele, stadiony ale z powodu euro nie zaczna do nas sie sprowadzać niemcy czy włosi, ps. dobrzy przykład to obecnie po ME portugalia, stadiony stoją puste a ceny były wyższe wielu artykułów tylko w trakcie trwania mistrzostw, czyli normalna sytuacja wielu przylatuje to trzeba z nich sciągnąć póki tu będą.
caabi / 2007-04-20 11:17 / Tysiącznik na forum
ale luba chyba jako jedna z nielicznych, w trakcie tej hossy na małych i średnich społkach nie urosła prawie nic, widać to po C/Z choćby no i po wynikach prognozowanych już za 1Q. nie wspominam już o Euro 2012 gdzie wyposażenie policji straży pożarnej i reszty służby mundurowych będzie zapewne w całości wymieniane, a kto je produkuje w polsce LUBAWA !!!!.
dziękuje ja poczekam jak będzie po 5 zł, a czas pokaże czy było warto o niej pisać jak kosztuje 2,50.
ps. freefloat to jej jedyna wada, wystarczy ze wejdzie jeden fund powyzej 5% i sie zacznie !!!!
caabi / 2007-04-17 15:56 / Tysiącznik na forum
jak wszyscy straca nadzieje to wybije. tak jak swissmed i lubawka a takich przykładów jest wiecej, cierpliwosc przedewszystkim
caabi / 2007-04-17 13:16 / Tysiącznik na forum
Zdywersyfikuj portfel, moje typy to np 3 Akcyjne z WIG 20 i 3 akcyjne z SWIG40,
1. Skarbiec Akcja.
2. Legg manson
3. IDEA

4. PZU MISS
5. DWS TOP 50.
i 6 to już np jakis BPH aktywnej alokacji.

moim zdaniem z akcyjnych portfelik fajny mily i przyjemny, w mbanku lub w Multibanku masz za darmo bez prowizji przygotowawczej to dodatkowy plus
pozdrawiam.
caabi / 2007-04-17 09:07 / Tysiącznik na forum
A co ostatnio nie wybił się ładnie z 3.10 na 4.20 ???
ale spokojnie potencjał wzrostu jeszcze duży zobaczymy jakie wyniki :)))
caabi / 2007-04-17 09:01 / Tysiącznik na forum
krzychu jak tam kupiłeś lubawe ??? zapowiada się ładne wybicie za niedługo :))
caabi / 2007-04-16 15:24 / Tysiącznik na forum
ja mam zakupiony także spoko, o biotka wogóle się nie obawiam tylko ciekawi mnie to kiedy jakaś pozytywna informacja ruszy kursem, no chyba że będize trzeba poczekać aż wskaźnik c/z będize na poziomie 20.
caabi / 2007-04-16 15:17 / Tysiącznik na forum
sław przetłumacz bo ja nie pojemaje po rusku
caabi / 2007-04-13 15:38 / Tysiącznik na forum
racja. dzięki za sprostowanie oczywistej pomyłki pisarskiej.
hehehe tak jak napisałi ostatnio chyba przy korekcie raportu rocznego " przychody 5 185 a powinno być 5 185 " eehheeh w czym to było ?

Najnowsze wpisy