Forum

Komentarze użytkownika "caabi"

Komentarze użytkownika: caabi

caabi / 2007-07-26 11:31 / Tysiącznik na forum
no ale widzisz niespodzianka z bio partners była :)))
ja się nie dziwię że to tyle trwa zobacz gdzie oni prowadzą rozmowy, na ukrainie w rosji w izraelu we włoszech kombinujem z licencją w chinach itp itd takie procesy są naprawde czasochłonne jeszcze tym bardziej że to nie są dzinsy tylko leki i zawsze w tej branży wszystko trwa dłużej ..... bo nikt nie kupi insuliny w kraju takim jak np chiny od producenta którego pierw dokładnie nie sprawdza itp itd...
caabi / 2007-07-26 11:27 / Tysiącznik na forum
no zobaczymy...... co będziecie pisali o BIO za jakiś czas.
ale jak widzę że większość ma już takie nastawienie to znaczy że niedługo skończą się spadki.....
caabi / 2007-07-26 11:25 / Tysiącznik na forum
sław, do końca roku skończą w rosji fakryke stamtąd zaczną przychodzić zyski, indar przejmą tez spółka która przynosi zyski, wtedy bedzie kasa na LFO i dzieki LFO zobaczysz przychody beda mieli (z samego LFO na poziomie ok 400 mln rocznie)
tylko kwestia kiedy to zrobią, bo muszą zakończyć odecne projekty żeby zaangazować się pełną parą w LFO i w biopartners.
spółka jest na takim etapie dynamicznie inwestuje, nie rozumiem skoro trzymasz bio długoterminowo ze masz takie podejscie do niej teraz..... naprawde niewiem zaczynasz watpic czy kierujesz sie tym że nie lubisz wilczęgi bo już sam nie rozumiem.
caabi / 2007-07-26 11:22 / Tysiącznik na forum
jak dla mnie to oczywiste że mają zapotrzebowanie na kapitał, przecież z samej analizy przypływów widać że bardzo dużo inwestują, powinni systematycznie zamykać te inwestycje. ale sam fakt iż BRE skupować będzie te obligacje jest dla mnie wystarczającym sygnałem że wszystko w spółce jest oceniane pozytywnie (przecież BRE by nie chciało umoczyć 200 mln zł i napewno audyt w spółce i analiza została przez odpowiednie osoby przeprowadzona) jak dla mnie nie ma żadnego zagrożenia tylko całość została przesunięta w czasie, oczekiwania rynku jak widać były większe gdyż każdy mysłał ( i to co zapowiadał wilczęga) to już teraz powinniśmy być za społkami włoskimi i indarem. no i chyba dlatego bio spada tak.... ale długoterminowo nie widze zagrozen.
ps. sław a ty trzymasz dalej bio czy naprawdę już wątpisz w spółkę bo od dawna cisza ..... z tymi projektami ??

Re: Nadal wiele niewiadomych

caabi / 2007-07-26 11:09 / Tysiącznik na forum
a wklei ktos o BIO z parkietu
http://www.parkiet.com/news/art.jsp?idn=514603
dzięki
caabi / 2007-07-26 11:05 / Tysiącznik na forum
slaw ale wyniki slabe za 2Q są juz w cenie przeciez slaby dolar to wlasnie bedzie przyczyna tych slabszych wyników.
a co do samej spólki, nierozumiem co masz na mysli.... czy uwazasz ze bio to juz nie ta spólka która kupila biopartners i nie ta co bedzie sie bawila w LFO i pod koniec roku wybuduje fakryke w rosji i bedzie produkowala insuline na caly wschód w tym do chin ??? bo nie mylmy faktów spółka się rozwija a to że wilczęga jest jakiś nie w tenczas to trudno... ale nie powoduje to że biotek zbankrutuje.
caabi / 2007-07-26 10:50 / Tysiącznik na forum
a ja myśle że nie puści takiej perełki, nawet mogę się o to założyć....
fakt że cisza na temat przejęć spółek włoskich i indaru działa na niekorzyść biotka ale co się odwlecze.......... :)))
caabi / 2007-07-25 18:57 / Tysiącznik na forum
a czy bioton nie jest rozpatrywany jako spółka z najlepszymi szansami rozwoju na najblizsze lata ?? mam na mysli m.in. LFO, przejecie indaru, leki z biopartners itp.... ??? Co Pan o tym sądzi ?
caabi / 2007-07-25 18:10 / Tysiącznik na forum
a co Pan Daniel sądzi o takiech dwóch spółkach....
Bioton i Lubawa jak Pan sądzi czy to dobre spółki ... ??
caabi / 2007-07-25 13:42 / Tysiącznik na forum
wiesz ja nie rozmyslam czy to co teraz jest to koniec hossy czy jeszcze nie, nikt tak naprawde tego nie wie... jak dla mnie obie spolki są dobre, lubawa fundamentalnie (c/z niski) a bio bardzo dobry na przyszłość do 2012 przejmie indar, kupi 2 spółki włoskie, uruchomi LFO wejdzie na gielde USA i jeszcze chiny rosja itp. + biopartners jak dla mnie perspektywa super która nie jest jeszcze w cenie akcji.
a co do lubawki jest za tania poprostu kiedys nadejdzie jej czas i ja sobie na niego zaczekam :)))
caabi / 2007-07-25 13:29 / Tysiącznik na forum
jak dla mnie te ceny są za niski obecnie na tych spółkach, ale trzepa poczekać na rajd swietego mikołaja i wtedy odpowiednio odbija z nawiazka, no moze wczesniej ale do grudnia to juz na 100% bio powyzej 2 zł a luba kolo 3 zl. tak mysle....

Re: Syzyfowe prace na WIG20

caabi / 2007-07-25 13:13 / Tysiącznik na forum
Uśredniłem BIO uśredniłem lubawe.
teraz moje średnie
BIO 2,04
LBW 2,49

ciesze się z tych poziomów. co do BIO zamierzam dokupować jak tylko będą wolne środki poniżej 2 zł. :))))
ps. starategia longterm na tych papierach.
LBW min do konca 2008
BIO do 2012.
caabi / 2007-07-25 10:28 / Tysiącznik na forum
jak już nikt nie wieży we wzrosty na BIO to znaczy że niedługo wybije :))))
caabi / 2007-07-25 09:27 / Tysiącznik na forum
może sfinalizowali rozmowy z indarem i ze spolkami wloskimi i na to chca kase + na LFO. bo fabryka w rosji na ukończeniu podobno.....
caabi / 2007-07-25 09:26 / Tysiącznik na forum
fajna stronka....bardzo fajna :))

Najnowsze wpisy