Forum

Komentarze użytkownika "caabi"

Komentarze użytkownika: caabi

caabi / 2007-01-19 14:55 / Tysiącznik na forum
i lubawe na 6 zł wywindowac :)))
caabi / 2007-01-19 14:50 / Tysiącznik na forum
j***** z ciebie :))) ale ja mam to samo podejście do kaczorów, psują przyszłość dla wielu, m.in. dla mnie bo ja nie jestem za bogaty w sumie:((
caabi / 2007-01-19 14:47 / Tysiącznik na forum
a to ze mam pecha, tz kupujac papier zawsze pierw leci w dól to juz wiem od dawna wiec i przyzwyczajony jestem. tylko nie lubie tego uczucia ze znow nie miałem racji w perspektywie bardzo krótkoterminowej.
caabi / 2007-01-19 14:46 / Tysiącznik na forum
to nie bedzie bin laden to będzie prawdziwy patriota !!!
caabi / 2007-01-19 14:45 / Tysiącznik na forum
jak by spadlo 5% to bym sie zmartwil a przy tak malym obrocie jak na biotka marne 1z hakiem no co ty sław ja cisnieniowiec nie jestem a przeciez trzymac moge i z rok, mnie to rybka
caabi / 2007-01-19 14:25 / Tysiącznik na forum
tylko biotka, w sumie nie wiem czemu, przeciez longerm zysk 100%. e no poprostu kupilem i sadzilem ze szybko zarobie a tu dupa znow zapowiada sie trzymanie kilka tygodni, dlatego sie tak stresuje.....
co ty pointgroupa przezylem i inne kwiatki wiec ogolnie nie jest zle
caabi / 2007-01-19 14:17 / Tysiącznik na forum
niestrasz
caabi / 2007-01-19 14:13 / Tysiącznik na forum
edgar jest typowym kolesiem ktory nie nadawal by sie nawet do zbierania truskawek, no ziom jest tak smieszny ze szok !!
caabi / 2007-01-19 14:12 / Tysiącznik na forum
nie korekta to bedzie dopiero jak usa sie obsuną a zrobią to niedługo....... nie wieszcze krachu ale rosna za duzo i za szybko w przeciwienstwie do ich gospodarki, jedna sesja moze odwrócic obraz rynku a wtedy wole sie wyzbyc goracych papierów i spokojnie obserwowac swije fundamenty
caabi / 2007-01-19 14:00 / Tysiącznik na forum
pytanie tylko na czym beda sie chcialy odbic - odegrac. czy znowu na surowcach czy moze na .........
caabi / 2007-01-19 13:56 / Tysiącznik na forum
dzis cos czytalem ze spolka zalezna od netii zaoferowala cos lepszego niz nerwostrada 10% taniej. dlatego sie zaczalem zastanawiac myslalem ze juz ostro jest zielona a tu w miejscu i obrót jak w warzywniaku :) ciagle sie zastanawiam....
caabi / 2007-01-19 13:54 / Tysiącznik na forum
za drogie, zobaczysz co mam na mysli jak zacznie sie jakas mniejsza lub wieksza korekta...
caabi / 2007-01-19 13:53 / Tysiącznik na forum
no hej Ken. jak bedziesz miał dłuższą chwilkę to napisz cos o miedzi, jak gadalismy ostatnio było po 6000 tys. $ z lekkim odbiciem mielismy do czynienia pytanie tylko technicznie jak to wyglada...... + info ze chiny zwiekszaja popyt i teraz albo nadal szukanie dna i czekanie na to co zrobi FED i jak Usa sie zachowywac bedzie ( dane makro ) albo ostre odbicie z uwagi na te chiny oni dzialaja na wyobraznie, ale wszystko zalezy od grubych z fundów hedge. do którego scenariusza byś się skłaniał na najbliższe 3 miesiące ?? Ja typuje nadal dół. :)
caabi / 2007-01-19 13:50 / Tysiącznik na forum
wiesz mam lube i swissa czyli 2 muły, no i narazie mi tyle wystarczy :)) szukam czegos z dobrymi fundamentami albo z przekonujaca perspekttywa wzrostu zeby szybko zarobic...
caabi / 2007-01-19 13:48 / Tysiącznik na forum
na czym sie przejechałeś ?? dobra rada odpocznij bo to ze wrocisz to wiecej niz pewne, w fundy wejdz i spokojniej zyj

Najnowsze wpisy