Forum

Komentarze użytkownika "caabi"

Komentarze użytkownika: caabi

caabi / 2007-01-18 20:51 / Tysiącznik na forum
jak w kościele spiewają "hossana na wysokości" to tez trzeba uwazac... :)))))))))
caabi / 2007-01-18 20:50 / Tysiącznik na forum
w grudniu co chwile pioneer fundusz, za 2 dni zaczelo spadac.
teraz robi sie glosno chyba tez spadnie zobaczymy do 3 razy sztuka, pierwszy pokaz byl w maju
caabi / 2007-01-18 20:49 / Tysiącznik na forum
ja nawet w pracy juz wysłuchuje jak to ludzia pod mieszkanie chca wzias kredyt hipoteczny ( akies 3% w chf ) i arka akcji za cala kase, to sobie mysle juz niedlugooo.
caabi / 2007-01-18 20:40 / Tysiącznik na forum
wczoraj :) taka mała..
caabi / 2007-01-18 20:40 / Tysiącznik na forum
ja mam kupione po 93. cos mnie sie wydaje ze jak gant sie ludziom znudzi......
caabi / 2007-01-18 20:39 / Tysiącznik na forum
wiesz co byś nie naganiał chociaż ;)
caabi / 2007-01-18 20:38 / Tysiącznik na forum
nie... jakis napaleniec zakochal sie chyba. :)))))
caabi / 2007-01-18 20:36 / Tysiącznik na forum
a tak z ciekawosci czy ta nowa inwestycje ( frakcjonowanie ) to za swoja kase z zysku sfinansuja ( jakies 50 mln $ ) czy nowa emisja ?? bo w sumie od wczoraj mam biotka liczylem ze po 2.30 to góra do 2.50 a tu taki psikus,, no i teraz zostane z akcjami na jakis czas...
caabi / 2007-01-18 20:34 / Tysiącznik na forum
jutro chyba dół, piatek ludzie kase wyciagaja na walutowym prawdopodobnie to samo realizacja zysków, pytanie tylko czy to lekko nas skorekci czy spowoduje niekontrolowany spadek, zobaczymy ja teraz patrze tylko na swoje spolki reszta mnie wali nie mam fundów, zamierzam kupic ale dopiero jak sie troche zwali wig20. tak 3100 i zaczne kupowac
caabi / 2007-01-18 20:28 / Tysiącznik na forum
dorzucam swoje, ostatnio w modzie ale jakos nie rosna, lubawa - pewnie wszystkich ta nazwa juz nudzi. dorzucam echo - nie trzeba pisac poprostu developer.
i faworyty dwa ktorych nie mam i z tego powodu jestem debilem, stalprofil i dwory....... pamietam dwory jak ogladalem i chcialem brac po 30 zł. ahhh jaki czlowiek jest czasem głupi...
caabi / 2007-01-18 20:26 / Tysiącznik na forum
tak myslalem ze napiszesz ;)) ale.... ja widze pewne pozytywy, dzis rosly kolosy, jak z nich zaczna wyciagac kase bo dzis duzo zarobili to czesc wpadnie do biotka. a jak nie to trudno harakiri i po problemie :)
caabi / 2007-01-18 20:24 / Tysiącznik na forum
ja straciłem, luba swiss bio na minus tylko echo swiecilo na zielono ;(( hehe ale co tam to sie wszystko odrobi...
caabi / 2007-01-18 20:22 / Tysiącznik na forum
pytanko do dzeja lub kogos kto troszke liznął AT, jak to na biotku wyglada.
ps. sława nie pytam to zapaleniec, prawdy nie powie :))

Re: Powrót hossy na GPW

caabi / 2007-01-18 20:18 / Tysiącznik na forum
wiem ze za ta opinie wielu mnie skarci, ale sadze ze dzisiejsze umocnienie PLN wynika z poprawy ratingu krotkoterminowego dla polski a nie z tego powodu ze wchodzi zagranica, patrzac na ceny akcji sa one bardzo wysokie przynajmniej wg mnie, nie walcze oczywiscie z trendem inwestuje ale zdaje sobie sprawe ze kiedys to tak jak mocno roslo tak mocno bedzie musialo spasc i nauczony doswiadczeniem do bedzie moment aby sie zapakowac w kilka perspyktywicznych spolek po nizszych cenach.... ot tak sobie to napisałem.
caabi / 2007-01-18 20:15 / Tysiącznik na forum
jestem z toba nie łam sie kobieto, swissmeda tez mam też sie nie łam przyjda i nasze dni, zapomnij o nich wywal z oserwacji graj na innych patrz raz na tydzien zobaczysz bedziesz zdrowsza.
p.s. ja mocze teraz na biotku troche jakies 4% ale na echo mam +3% i kurde puscic nie chce narazie nic :))
jak sie rynek zwali to wyjde z bio i echo ( mam tam troche kasy w sumie ) i ide na calego w fundy a luba i swiss niech lezy, odpoczac musze troche w pracy nie daje rady psychicznie ciagle tylko forum i notowania, musze wyluzowac bo mnie jeszcze wywala a lubie te prace :)))))

Najnowsze wpisy