Forum

Komentarze użytkownika "caabi"

Komentarze użytkownika: caabi

caabi / 2006-12-27 16:47 / Tysiącznik na forum
no to w takim razie pokuszę się o podanie 4 spółek które moim zdaniem dadzą zarobić. to tylko moja opinia wiec nie podejmuj tylko na jej podstawie zadnej inwestycji, poczytaj tez opinie innych ktore tutaj sie pojawia moze ktoras zakupisz i da Ci zarobic.
1. Lubawa - spółka zarabia inwestuje i jest obecnie po przecenie moment na zakup moim zdaniem idealny.
2. GTC - to z wig 20 moim zdaniem będzie rosło stabilnie i spokojnie.
3. MIDAS - chyba przy karkosiku zle nigdy nie było a jak bedziesz mial troche szczescia to na tym mozesz zarobic bardzo duzo.
4. DWORY rosna powoli ale stabilnie. to taka przeciwwaga dla midasa ktory moze poskakac.
no to pierwsze 4 spolki ktore bym w obecnej chwili sam kupil na taki termin. ale jak napisalem wyzej zanim cos kupisz sprawdz te spolki poczytaj inne opinie.
pozdrawiam
caabi / 2006-12-27 16:30 / Tysiącznik na forum
zbyt ogólne pytanie spolek jest ponad 300 jest z czego wybierac ale jesli jestes "laikiem" w temacie to polecam fundusze, zarobisz wiecej niz na lokacie no i moze wciagnie cie to do przygody z gielda :))
caabi / 2006-12-27 16:29 / Tysiącznik na forum
no taniej tylko na dojazdy bys wiecej wydal jesli to ma byc domek np letniskowy na wybrzezu hehehehe
caabi / 2006-12-27 16:27 / Tysiącznik na forum
nie to zebym sie chwalil ale dzis na DT lacznie po podliczeniach zarobilem ....... 11% na czysto. WOW szkoda tylko ze grałem 30% wartosci swojego calego portfela. :((
a moje spolki trzymane długoterminowo LUBAWA + 4,39 i kochany SWISSMED + 7,94.
bardziej szczesliwym byc nie mozna, bo jeszcze trzymam kghm kupiony po 89,95 teraz na zamknieciu tak jak myslalem pociagneli koszami go na 91. wiec spokojnie jutro go opyle mam nadzieje po jakies 92.50 i luzik.
ahhh spadam odpoczac oczy mnie bola caly dzien stres kalkulator i notowania z 20 spolek naprawde od tego bola oczy !! :))))
pozdrawiam i zycze tez wysokich lotów jutro.
caabi / 2006-12-27 15:32 / Tysiącznik na forum
ja w sumie tez, ale DT mi sie dzis zachcialo i o dziwo super mi poszlo, a co do trzymania to juz widze ze cierpliwi zostana nagrodzeni, a tym cierpliwym jestem na swissmedzie i lubawie, narazie jest dobrze, jeszcze dzis interes zycia kupilem elka rano sprzedalem troche wczesnie ale 6% udalo sie, szkoda tylko ze nie 10% no ale i tak moge byc z siebie dzis dumny, tak to jest czlowiek ma urlop i dopiero zaczyna zarabiac, bo w pracy to tylko garba mozna sie dorobic to jednak prawda ! :)
caabi / 2006-12-27 15:15 / Tysiącznik na forum
ja dzis na midasie ( no nie zadnymi pakietami ) ale 5 razy zarobilem łącznie ponad 8% bez prowizji hyhyhyhy chyba czesciej sie bede przygladal bo na DT dzis miałem dobry dzionek
caabi / 2006-12-27 15:14 / Tysiącznik na forum
trudno powiedziec, ale skoro rajdu nie bylo to moze styczen i luty to beda dobre miesiące. jak dla mnie pod wyniki napewno beda wzrosty :)) wiec stawiam zdecydowanie na wzrosty
caabi / 2006-12-27 14:16 / Tysiącznik na forum
w sumie nie ma co polemizowac czy tani czy drogi, cene ustala rynek.
Ale ja mam zdanie swoje i obserwowałem tą społkę od jakiegoś czasu i sądzę żę jest obecnie jak dla mnie tania - to znaczy że ją mam zamiar kupic i nic wiecej.
caabi / 2006-12-27 14:14 / Tysiącznik na forum
no fakt :((
caabi / 2006-12-27 14:13 / Tysiącznik na forum
dzisiaj mało ludzi stąd takich monologów nie tylko w moim wykonaniu jest kilka. :))
caabi / 2006-12-27 13:45 / Tysiącznik na forum
jak tez kupie ale jutro dopiero, poki jest ponizej 45 to jest tani..
caabi / 2006-12-27 13:44 / Tysiącznik na forum
jak tam dalej podzie to dzis zarobie 2 razy wiecej niz w calym 2006 roku i to tylko na DT, ARKSTEELU ROŚNIJ ROŚNIJ !!
caabi / 2006-12-27 13:40 / Tysiącznik na forum
czy moze lepiej ??

Re: Coś optymistycznego

caabi / 2006-12-27 13:38 / Tysiącznik na forum
no i mialem racje rusza ARKSTEEL :))))) zobaczymy czy tak jak elek.
caabi / 2006-12-27 13:15 / Tysiącznik na forum
coś dla posiadaczy, http://www.mineweb.net/whats_new/538227.htm
i dla obserwujących tą spółkę, kolejne info mogące podzialac na mocniejsze wybicie kursu.
ale nie naganiam choć mam trochę...

Najnowsze wpisy