Forum

Komentarze użytkownika "caabi"

Komentarze użytkownika: caabi

caabi / 2006-12-28 14:18 / Tysiącznik na forum
coś się kroi ja tam zamiast DT wole przytrzymać :)))
caabi / 2006-12-28 12:50 / Tysiącznik na forum
a to jeszcze się nie pojawiło ?? ;)))
caabi / 2006-12-28 12:18 / Tysiącznik na forum
pod wpływem impulsu go wziolem, teraz dopiero sie zastanawiam co to jest, moge go sprzedac nawet z małym minusem mam to gdzies mam tego nie duzo.
i chyba zaraz go wywale...
caabi / 2006-12-28 12:06 / Tysiącznik na forum
wiesz co czego roman nie zrobi to za rok znow bedzie statystyka rekinów gieldy i kolejny raz roman ktory posiada nas spolki giledowe ........ ich wartosc wzrosła o 120%, 145% itp itd. taka prawda. tak bedzie i nie ma co pisac ze waly ze przekrety poprostu koles dobrze kombinuje, a ostatni jego pomysl z midasem to mistrzostwo swiata, miec swoj fundusz inwestycyjny dzieki czemu nie placi sie podatków :)))))
caabi / 2006-12-28 12:01 / Tysiącznik na forum
pomyliles chyba fora internetowe. :))))
a tak na powaznie musisz dokładniej sledzic wydazenia i komunikaty wyplywajace z tej spolki.
caabi / 2006-12-28 11:59 / Tysiącznik na forum
dokładnie takie same :))
ty warren a ganta to kiedy miales ?? tak z ciekawosci pytam bo kupilem na DT dzis po 43 i cos zaczynam watpic czy dobrze zrobilem :((
caabi / 2006-12-28 11:56 / Tysiącznik na forum
a jak tu nie wychwalac jak koles mnozy swoj majatek w tempie 250% rocznie ???

Re: Kolejny dzień w górę na GPW?

caabi / 2006-12-28 11:51 / Tysiącznik na forum
do warrena,
hej, powiedz jak sie zapatrujesz na midasa chyba najwyzsza pora na wyjscie gorą no nie ??.
ps. do ilu zamierzasz trzymac ?

Re: Kolejny dzień w górę na GPW?

caabi / 2006-12-28 10:18 / Tysiącznik na forum
kupilem midasa dzis srednio po 32,25.
i ganta po 43.
zobaczymy teraz czekam az troszke sie wybija oby tylko nie w dól :))
caabi / 2006-12-28 09:21 / Tysiącznik na forum
a tko na kghm powyzej 91,50. no to takie bez sensu gadanie, nie walczy sie z trendem, jak rosnie wig 20 to i rosnie kghm i tak jest tani miedz po 6 300 z kghm po 90.
jak miedz bylo po 7000 to kghm byl po 122 własnie wiec gdzie widzisz te 30% róznicy w cenie papieru a 10% w cenie miedzi.
co ma byc to bedzie ja swoje zarobie i spadam a jak spadnie to i tak kupie ponownie moze i tylko z sentymentu ale ja tylko chce zarobic :)))
caabi / 2006-12-28 09:07 / Tysiącznik na forum
widze i dlatego kupuje kghm na DT, i jakos dobrze mi idzie dzis zobaczysz kghm po 92.50 i wtedy go wywalam, poczekam az zejdzie ponizej 90 i znow kupie. tak sie pobawie krótkoterminowo nim.
ps. zobacz PLN, USA wczorajsze, buX i europe znow zielono wszedzie wiec bedzie raczej silniejszy popyt tak sadze.
caabi / 2006-12-28 09:00 / Tysiącznik na forum
a byrdziu pamietam ze wczoraj napisaleas o kghm ze miedz tylko 1 up a kghm 3 %. zwróc jeszcze proszę uwagę na kurs PLN bo jesli nasza waluta sie osłabia (co wczoraj miało miejsce) to jest to pozytywne dla KGHM, wczoraj pln spadł o 2 gr a miesz poszla o 1% dlatego kghm miał prawo baa nawet musiał wzrosnąc tak dużo. nie tylko miedz ma wplyw na notowanie kghm choc nie moge zaprzeczyc ze bardzo kluczowy ( wzgledy chocby psychologiczne miedz spada to kghm ludzie wywalaja )
pozdrawiam.
caabi / 2006-12-28 08:57 / Tysiącznik na forum
fundusz poprostu zmiejsza zaangazowanie w dana firme i wchodzi w kolejna, przeplyw kasy jest plynny nie ma srodków nie alokowanych w akcje badz w jakiejs czasci w papiery dluzne, zgodnie z statutem funduszu, dlatego np dws zamknal wplaty bo mial tyle kasy ze sami nie wiedzieli w co wchodzic i nie byli w stanie ocenic prawidlowo firm w ktore zamierzaja inwestowac, wyprzedaza mozna nazwac sytuacje gdy uczestnicy masowo umazaja jednostki w funduszu wted yfundusz zmuszony jest sprzedawac akcje aby posiadac srodki na wyplate dla ludzi poprostu, ale naplyw kasy do fundów jest ogromny takze taka sytuacja nie ma miejsca. nawet w maju nie było najgorzej
caabi / 2006-12-28 08:53 / Tysiącznik na forum
no to z tego jakies 150 mln powędruje do wig 20.

Re: Kolejny dzień w górę na GPW?

caabi / 2006-12-28 08:46 / Tysiącznik na forum
witam wszystkich dziś się zapowiada znów dobry dzień, wczoraj jankesy znów dali nam sygnał abyśmy się nie lękali ;))
dziś znów bawię się DT kożystam z tego że mam trochę wolnego czasu, dziś na tapecie MIDAS, kGHM, ARKSTEEL i 7BULLS, do tego moze wskocze w elka ganta lub zurawie.
macie jeszcze jakies ciekawe propozycje typowe na DT ??

Najnowsze wpisy