Forum

Komentarze użytkownika "caabi"

Komentarze użytkownika: caabi

caabi / 2007-01-02 11:17 / Tysiącznik na forum
wystarczy miec pisemne oswiadczenie obu stron, ale darowizna raz podarowana od mamy np nie moze sie powtórzyc ponownie w ciagu 5 lat ponownie od tej samej osoby. tyle ze miało to sie od tego roku pozmieniac wiec naprawde trzeba dokładnie czytac nowa ustawe bo moze i to uleglo jakiejs zmianie. zawsze mozna darowizne rozpisac np od rodziców niespełna 20 tys podzielic na ich oboje itp itd temat rzeka :)))))
caabi / 2007-01-02 11:14 / Tysiącznik na forum
od 1.01.2007 najbliższa rodzina czyli rodzice bracia, synowie, zstępni bez podatku ponieważ są w I grupie podatkowej, wpisz w googlach "darowizna pierwsza grupa podatkowa" znajdziesz napewno jakiś obszerny artykuł.
jesli to dotyczy nieruchomości to poprostu pogadaj z notariuszem dokładnie się dowiesz.
caabi / 2007-01-02 11:00 / Tysiącznik na forum
powiem ci że mam ganta ale na DT lub 2-3 inwestycja raczej spółką jako taką się nie zainteresowałem dokładniej, kijową mają tylko stronkę www. :) to wiem bo wszedłem.
kupilem po tym gosciu w rynkach i jak dotej pory sie ciesze stabilnie rosnie.
wiec sorki ale ci nie pomogę nie wiem co i jak
caabi / 2007-01-02 10:40 / Tysiącznik na forum
moim zdaniem nie, ustawie sie dzis na to moze kolo poludnia chwilowo spadnie :))
choc ostatnio tez bylo na nim takie wybicie i potem powolny powrót do cen sprzed wybicia, trzeba uwazac ... historia lubi sie powatarzac
caabi / 2007-01-02 10:38 / Tysiącznik na forum
:)) ja to samo.
caabi / 2007-01-02 10:37 / Tysiącznik na forum
nie zartuje :)) jestem całkiem poważny.
a biotek ja dla mnie juz +7% jak na jedna sesje to za duzo, wiec to juz nie dla mnie

Re: Noworoczna konsolidacja

caabi / 2007-01-02 10:33 / Tysiącznik na forum
dzis chyba jest jeden z tych dni gdy kazdy kto ma za duzo w gotówce zaczyna bić się w piers ze nie kupował rano jak jeszcze bylo tanio i ciagle zwleka w obawie ze jak cos kupi to zaraz zacznie sie zwalka i taki cały dzien w stresie kupic, nie kupic to czy tamto. ahh skąd ja to znam .... naszczescie dzis to uczucie jest mi obce :)))))) a u was jak ?

Re: Noworoczna konsolidacja

caabi / 2007-01-02 10:30 / Tysiącznik na forum
patrzcie na ganta :))))
dobra juz nie naganiam ......

Re: Noworoczna konsolidacja

caabi / 2007-01-02 10:24 / Tysiącznik na forum
arksteel midas i gant to dzis moje inwestycje kupione dosc tanio a teraz czekam co sie wydaży narazie gant +1% midas + 1% i arksteel +2% wyżej od moich cen zakupu no i do roboty sie zabieram wpadnę później. :)))))
chyba mikołaj się spóźnił ale jednak zawital :)) czy to efekt stycznia ?? niewazne. niech rośnie.
caabi / 2006-12-29 16:11 / Tysiącznik na forum
dziekuje, swiss cieszy no nie ?? oby tylko bez wiekszych wyskoków powolutku pod wyniki sobie rósł tego sobie oboje życzymy no nie ??
caabi / 2006-12-29 16:02 / Tysiącznik na forum
powiem ci ze chyba juz rozumiem, teraz mam urlop wiec caly dzionek mam czas na zajecie sie gielda, i przylozenie sie do tematy obsetwacje arkuszy zlecen kursów wiadomosci itp jednym slowem tak jak czlowiek sie powienien do tego zabrac zeby wiedziec co robi. i teraz wiem ze to naprawde ciezkie zadanie, jak wroce do pracy to juz na tyle sobie pozwolic juz nie moge dlatego DT tylko gdy mam wolne a strategia podstawowa to inwestowanie w "tanie" i perspektywiczne spoleczki ( np swissmed ) no tak to wyglada :))
caabi / 2006-12-29 15:56 / Tysiącznik na forum
3 dzien bawie sie w DT i znow bilans na ladny plus, kurcze albo mam farta albo jestem w tym poprostu dobry :))))))))
tylko ten stres to meczace strasznie ....
caabi / 2006-12-29 15:54 / Tysiącznik na forum
brydziu a zobacz ganta.
ps. nie jestem uszczypliwy poprostu chcialem zebys zwrocila uwage jednak kupuja i to nawet mocno :))
caabi / 2006-12-29 15:53 / Tysiącznik na forum
bossa.
caabi / 2006-12-29 15:45 / Tysiącznik na forum
mialem na mysli dzienny dzisiejszy dolek, mowie ufff bo sie strasznie czailem chyba z 5 razy wystawialem i cofałem zlecenie ale udalo sie ;))) 6% do przodu

Najnowsze wpisy