Forum

Komentarze użytkownika "caabi"

Komentarze użytkownika: caabi

caabi / 2007-07-09 12:55 / Tysiącznik na forum
ps co do odpowiedzi Pana wiśniewskiego.....
Nihonswi AG nie musiało rejestrować wszystkich posiadanych przez
siebie akcji na WZ BIOTON S.A.

nie rozumiem nie musiało nie wskazuje czy je sprzedało czy poprostu zarejestrowało taką ich ilość, powiedzcie proszę bo chyba coś takiego naprawde można zglosić do KNF
caabi / 2007-07-09 12:53 / Tysiącznik na forum
tu się akurat z tobą zgodzę..... (przeczytałem cały twój sobotni post) i uważam że masz rację polityka informacyjna biotka nie jest idealna..... uważam podobnie jak ty że każde istotne informacjie powinny być podane, np wciąż nie wiemy co z fabryką w rosji już mieli wyposażać pomieszczenia i ruszyć z produkcją lada dzień, nie wiemy czy faktycznie to miało miejsce, a co do valtropinu faktycznie też cisza..... ale mnie boli najbardziej brak pełnej informacji o działalności biotonu w labolatorium frakcjonowania osocza... czy już rozpoczał się proces wyposażania i przystosowania do pracy tego labolatorium ( miała zacząc działalność od 01-2008.
ps. co do spółki obaw nie mam żadnych :)) po terminie ale jednak zrobią wszystko...
caabi / 2007-07-09 12:44 / Tysiącznik na forum
ok poszukam..... dzięki.

DO SŁAWA

caabi / 2007-07-09 12:43 / Tysiącznik na forum
Sław, napisz mi proszę co takiego napisałeś w liście do prezesa i ogólnie jakie masz objekcje co do pracy zarządu.....
caabi / 2007-07-09 12:28 / Tysiącznik na forum
sław wytłumacz mi proszę co zarzucasz prezesowi ?? z góry dzięki
caabi / 2007-07-09 12:24 / Tysiącznik na forum
jestem tego samego zdania.... jedyne czego nie rozumiem i nie wiem to jak w bioton wchodza fundusze... bo kurcze to spólka z wig 20 muszą na niej handlować fundy tylko ciekawi mnie jak one na niej sie bawią, bo przeciez skoro spolka dobra i perspektywiczna to czemu wszystkie z nich nie skupuja po maly i kurs stabilnie nie idzie w góre ??? tego nie kleje poprostu wymieniaja sie czasami .... moze oni jak widza c/z na 40 to nie wchodza.... no sam nie wiem.... i pewnie nigdy sie nie dowiem...
caabi / 2007-07-09 12:22 / Tysiącznik na forum
dzięki za wsparcie needle.......choć wiesz może faktycznie czegoś nie wiemy.... przecież obie spółki ukrywają swoje wyniki finansowe i nie przedstawiają informacji do publicznej wiadomości.... ich siedziby ani czlonkowie zarządu nie są znani itp itd.... :)))))
caabi / 2007-07-09 12:19 / Tysiącznik na forum
a sław co dokładnie chchesz uzyskać za informacje z biotonu..... tak z ciekawości pytam....
caabi / 2007-07-09 12:18 / Tysiącznik na forum
no to mam merytorycznie omówione obie spółki.....
wiesz może umówmy się nie pisz takich rzeczy, bo tylko siejesz zamęt wśród osób które czytają to forum.
caabi / 2007-07-09 11:48 / Tysiącznik na forum
to może merytorycznie obgadamy ww. spółki :)))
caabi / 2007-07-09 11:47 / Tysiącznik na forum
w sumie c/z 40 .... ale jak na koniec tego roku osiągną 400 mln przychodu i 2 razy wiekszy zysk niz przed rokiem to już wskażnik wejdzie na 20 ( tak około ) a w 2008 labolatorium frakcjonowania osocza i pierwsze leki z bio partners... sam sie dziwie ze pod to nie rośnie.... ale to tylko kwesta czasu ja osobicie za mniej niz 3.50 nawet nie mysle zeby sprzedac a dokupuje ile moge.....
caabi / 2007-07-09 11:41 / Tysiącznik na forum
powinna koszatować około 4 zł-5 zł. zdołowana "spektakularnym" wyjściem k.moski.... same dobre infa wyniki ok perspektywy także, tylko trzeba poczekac na fundusz bo za duzo akcji w obrocie (free float chyba koło 81%) bez obaw do łyknięcia poniżej 3 zł na termin 1-2 lat.
caabi / 2007-07-09 11:27 / Tysiącznik na forum
lubawa
caabi / 2007-07-09 09:26 / Tysiącznik na forum
a pamiętasz jak niedawno chwaliłaś multimedię ???
caabi / 2007-07-06 11:09 / Tysiącznik na forum
brydziu ty chyba jesteś na coś chora ?? BRE stoi w miejscu ?? niewiem czy nie jesteś dobrze poinformowana czy masz może jakiś uraz do tej spółki ale w czechach i na słowaćji rusza mBanka.... wiesz chyba co to znaczy ?? a o wyniki bre się nie martw ani o stopy procentowe itp. naprawde..... bre będzie po 1000 zł w 2008 roku...

Najnowsze wpisy