Forum

Komentarze użytkownika "caabi"

Komentarze użytkownika: caabi

caabi / 2007-02-01 08:51 / Tysiącznik na forum
ja trzymam to na kilka lat, także to czy w tym Q uda im się wykazac zysk czy jeszcze strata z uwagi na poniesione koszty inwestycyjne to dla mnie malo wazne, licza sie dla mnie komunikaty ze spolki ktore jednoznacznie pokazuje kierunek w jakim zmierza, czyli dynamiczny rozwój a na wyniki przyjdzie czas narazie wazne aby firma prawidłowo się rozwijała i zwikeszala przychody dynamicznie.

Re: Spóźniony efekt stycznia

caabi / 2007-02-01 08:35 / Tysiącznik na forum
Dzień dobry wszystkim, ciekawi mnie dziś jak się zachowa Swissmedzik, czy dalej up czy chwilowa konsolidacja, aby było zdrowiej liczę na konsolidacje ale zobaczymy.
caabi / 2007-01-31 19:22 / Tysiącznik na forum
hehehehe. no teraz sław to mnie rozbiłeś na atomy z tym samurajem :))
caabi / 2007-01-31 19:16 / Tysiącznik na forum
Jeszcze co do BRE, pamiętam jak w sierpniu rozmawiałem z Brydzią, i wtedy BRE było po 189 zł. kto by wtedy powiedział że wzrośnie o 100% w 4 miesiące ???.
co do polemiki na temat tego banku, zastanówcie się chwilę co się dzieje w PKO Bp przeciez to smiech na sami prezes nauczyciel fizyki, a zobaczcie BRE, lachowski czlowiek ktory stworzył mBank, współpracował z Balcerowiczem kilka lat, to naprawde kompetenta osoba i co najważniejsze znająca się na bankowości. co zreszta widac po wynikach Detalu Bre ( mbank i Multibank ) jak i samego BRE banku korporacyjnego, skarbca, DI itp.
ps. BRE wchodzi w ubezpieczenia od marca.....
caabi / 2007-01-31 19:10 / Tysiącznik na forum
umówmyh się tak, jeśli za 5 lat będziesz jeszcze na rynku i będziesz nadal inwestował to zobaczymy w jakies sytuacji będzie BRE Bank ok ??
Jestem pracownikiem tego banku i nawet w głowie wam się nie mieści co tu się dzieje...... wiem że to wygląda jak typowe naganianie i gadanie głupot ale naprawde tylko tak wyglada.
a co do słowacji i czech, zorientuj się pierw jakie tam są koszty prowadzenia konta i przelewów, bo mbank wejdzie tam z kopyta i wszystko za free, zobaczymy w jakim tempie beda otwierac rachunki....
caabi / 2007-01-31 18:20 / Tysiącznik na forum
tu kenobi się z tobą nie zgodzę, o BRE można by duzo pisać pozytywów ale pewne jest jedno te akcje mają fundamenty społka rozwija sie bardzo ale to bardzo szybko i zarabia duzo.
a to podstawa do wzrostu a perspektywy bardzo dobre, mam na mysli ekspansje mBanku. a pewnie za chwile Multibanku, oraz to ze commerzbank ma byc przejety przez merryl lincha.
caabi / 2007-01-31 18:15 / Tysiącznik na forum
30% rynku w 5 lat miało być.... sorki klawiatura do wymiany jest...
caabi / 2007-01-31 18:12 / Tysiącznik na forum
ale mbank wybiera sie do czech i słowacji zdajesz sobie sprawe co to oznacza ??? w 6 lat mbank w polsce ma 1,3 mln klientów a czechy i słowacja to taki zascianek jesli chodzi o usługi bankowe, przeciez tam oni zdobeda ze 305 rybku z 5 lat konkurencja nie da rady, bank internetowy nowoczesny i za darmo wszystko. a dzisiejsze wyniki cie nie powalily ?? przyjzyj sie co tam sie dzieje, ja wiem bo pracuje w bre, ale to dopiero sie rozkreca ;)) akcji nie posiadam wiec nie naganiam, tyle ze realnie patrzac to jest najlepszy polski bank. - no moze nie polski ale w polsce.
ps. jeszcze jak merryl linch zakupi commerzbank to juz wogole wystrzal na tych akcjach moze byc niesamowity, nie mowie ze odrazu bph ale cos blisko.....

SWISSMED

caabi / 2007-01-31 16:44 / Tysiącznik na forum
dziś + 16% a wszystko po info o zwiekszeniu kontraktu z NFZ o 500 tys zł.
to ciekawe jak Sąd uzna na rzecz Swissa te kontrakty na 4 mln.
:))))
a jak pokaża plus na wynikach to chyba 20 żł jeszcze w tym roku będzie.
caabi / 2007-01-31 16:07 / Tysiącznik na forum
ja dziś prawie 18% na samym swissku :)))
caabi / 2007-01-31 15:01 / Tysiącznik na forum
a moim zdaniem oni z uwagi na posiadana ogromna przewage w postaci ilosci posiadanej kasy, kreca rynkiem, dlatego ostatnio arka ciagle plus, wiecie chyba o co chodzi....

Re: Dzień danych makro, jest szansa na wzrosty

caabi / 2007-01-31 14:16 / Tysiącznik na forum
Mam pytanko do Lojki i innych posiadaczy swissmedu, czy dziś na wzroście wywalaliście akcje czy nadal trzymacie, pytam z czystej ciekawości. :))
caabi / 2007-01-31 13:25 / Tysiącznik na forum
a w dupie was mamy :))))))
caabi / 2007-01-31 12:15 / Tysiącznik na forum
ja spróbuje swisska polecic, ale od jutra z AT musze tez sie przygotowac
caabi / 2007-01-31 12:11 / Tysiącznik na forum
teraz mogę powiedzieć A NIE MÓWIŁEM.
z tym że zaznaczam ja trzymam długoterminowo i mimo dzisiejsdzego wybicia sądzę że to społka na dłuższy termin.

Najnowsze wpisy