Forum

Komentarze użytkownika "caabi"

Komentarze użytkownika: caabi

caabi / 2006-12-15 08:13 / Tysiącznik na forum
dziś musi być odbicie i to potwierdzone obrotem, oby tlyko jakis fundusz wywęszył dziś swoją szansę na wejście tanio w lubawę oby !!
caabi / 2006-12-15 08:01 / Tysiącznik na forum
a ile miał moska akcji ??.

Re: Grudniowa wiosna

caabi / 2006-12-15 07:11 / Tysiącznik na forum
Panie Danielu no niech Pan coś powie o lubawie przecież wszyscy na to tylko czekają od wczoraj. Prosimy .....
caabi / 2006-12-15 06:57 / Tysiącznik na forum
dzis bede po 17-tej. masz moj numer no nie ?
caabi / 2006-12-14 21:49 / Tysiącznik na forum
nadzieja umiera ostatnia :))
będzie dobrze.
:))
caabi / 2006-12-14 21:48 / Tysiącznik na forum
a w sumie racja nie napisales lubawa ale tak to odczytalem zreszta lojka zrobila to samo, sorki.
ps. nie boje sie o lubawe bo to spolka fundamentalna ( wskaznik cena/zysk 32.2 ) a np taki biotek 126.1
co do samej teorii wydmuszek zgodze sie ze sa i jest ich wiele, ale nie zgodze sie ze pewne rece to fundusze, bo jak fundusz wychodzi ze spolki to jest ostro w dol i ciezko to zatrzymac, bardziej wole spolki wysokiej plynnosci i dosc duzych wachaniach kursu kghm lotos itp. na tym mozna sie pobawic :))
pozdrawiam.
caabi / 2006-12-14 21:44 / Tysiącznik na forum
patrzysz na wyniki i co widzisz strate, ale nie zauwazasz wzrostu przychodów, inwestycji w budowe nowych szpitali na pomorzu, no i samej przyszłości dla branży ja to widze i dlatego mam tą społkę za kilka lat będzie wysoko a jak nie to bede w plecy i powiem sobie ale byłem głupi. na zachodzie takie firmy są teraz powrzechne u nas moda na to dopiero wchodzi, jak sie przyjmie i dobrze rozwinie to sie na tym dobrze zarobi. to tyle w temacie swissa

lubawa

caabi / 2006-12-14 21:40 / Tysiącznik na forum
A wiecie co, a może poprostu nie podoba się grubasom to że lubawa stawia sobie biurowiec a wiec przeznaczy wiekszość przyszlego zysku na inwestycję, poprzez co skopie sobie prognozy.
Moze to jest ten powód którego tak sie doszukujemy złego infa i czekajac na komunikat.
no zobaczymy.
nie wiem tak już kombinuje sobie. dobra spadam jutro zobacze rano powinno juz byc wszystko jasne.
pozdawiam.
caabi / 2006-12-14 21:36 / Tysiącznik na forum
pierw zainteresuj się dokładnie spółką a później dopiero mów o niej, lubawa to nie wydmuszka, to że każdy z tego forum jej troche ma, nie znaczy że jest napompowana, wręcz przeciwnie. ale nie chce mi się już pisać piwko wole wypić ;))
caabi / 2006-12-14 21:31 / Tysiącznik na forum
taki wiesz jak by z excela zrobili kopiuj - wklej ogólnie ramki ma ))
caabi / 2006-12-14 21:30 / Tysiącznik na forum
lubawa swissmed prochik i wiele innych ktore po maju jeszcze nie odbily. prochnik i luba zwlasza pokazuje dobre wyniki itp a kurs w gore cos sie nie wspina swissmed to wogóle innna historia ;))) z jednym pewnikiem za dluzszy czas bedziecie duzooo o niej pisac.

Re: Indeks WIG 20 broni się i idzie w górę

caabi / 2006-12-14 21:27 / Tysiącznik na forum
jutro moze 3500 na wig 20 zobaczcie na usa chyba pojawil sie mikołaj !!
caabi / 2006-12-14 21:25 / Tysiącznik na forum
tego powiem ci szczerze się się obawiam, ale jedno tylko mi chodzi po głowie. DLACZEGO ??? przeciez ta spolka w maju podczas zwalki spadla z 4.50 na 2.50 prawie 50% od tamtego czasu nowe kontrakty same dobre infa a kurs w miejscu wachania miedzy 2.70 a 3 zł. ostatnio wybicie nad 3 ale powrot tym razem bolesny, przeciez ta spolka odrazu widac ze jest niedowartosciowana, po maju nie odrobila nawet stary baa nawet teraz jest nizej, tym bardziej nie urosla kiedy mid wig mamy na poziomie ponad 3800 pkt dziwne nie ??
upieram sie przy swoim to spolka niedowartosciowana jej czas nadajdzie a ja k**** bede czekal !! az sie doczekam
caabi / 2006-12-14 21:21 / Tysiącznik na forum
sorki za literówki ale coś już śpiący się zrobiłem, ostatnio bez formy jestem ;((
caabi / 2006-12-14 21:18 / Tysiącznik na forum
moim zdaniem, ( choć nie wiem czym był spowodowany dzisiejszy spadek - choć jak się temu przyjżeć ktos wywalal do 13-tej kiedy luba była na -7% tak okolo ale potem chyba polecialy stopy i sie zaczelo, widly no to juz wywalali wszyscy tak mnie sie wydaje widac to bylo po arkuszy nie lecialy same po 30K- 50 k tylko mniejsze ktore zbily tak mocno kurs bo niebylo nic na K, ) to moje zdanie mozliwosci sa dwie:
1. moim zdaniem bardziej prawdopodobna jutro odbicie i jesli mocne to pokojnie Up do konca roku, jesli male to od poniedzialku dalej wysypywanie i uklepywanie dna.
2. jutro dalej w dół ( zamknięcie blisko dziennego minimum ) jednak moim zdaniem mniej prawdopodobny jest taki scenariusz.
PODSUMOWYWUJĄC wydaję mnie się że jutro odbicie i oby w granicach + 9-11 % co zaneguje sile dzisiejszego spadku i nie zdoluje calkowicie posiadaczy tego papiera.
ostatnio takie zabawy były na elku i na prochniku jednaego dnia zjazd 10-15% a drugiego odrobienie calosci ( i w przypadku procha obylo sie bez komunikaty - a wiec pewnie jakas "spoldzielna" inwestorów bedacych w papierze zalozyla sobie spowodowanie z uwagi na nizsze obroty zdolowanie kursu i wywolanie paniki.
a tak se wieczorkiem postanowilem sie rozpisac.
:))

Najnowsze wpisy