Forum

Komentarze użytkownika "caabi"

Komentarze użytkownika: caabi

caabi / 2006-12-12 19:26 / Tysiącznik na forum
do wszystkiego podchodz z dystansem i jedyne czego nie rob na poczatku to nie sluchaj innych, abys za jakis czas nie był inwestorem tylko sluchającym innych MUSISZ SLUCHAC SAMEGO SIEBIE.
pozdro
caabi / 2006-12-12 19:24 / Tysiącznik na forum
uu z kghm będzie musiał odejść z RN. no cóż nie wiadomo narazie tylko cvy to lepiej dla NBP czy dla KGHM hehehehe
caabi / 2006-12-12 14:30 / Tysiącznik na forum
ale kiedy dokładnie i gdzie nie wiem
caabi / 2006-12-12 14:30 / Tysiącznik na forum
japonia, gielda towarowa handlowali ryzem itp.
caabi / 2006-12-12 10:04 / Tysiącznik na forum
cierpliwosci, jak wszyscy juz straca nadzieje i będzie cisza na temat tej spolki to mysle za wybije, obym sie nie mylil.
ja juz nie patrze na notowania bede sobie sprawdzal tylko po sesji.
caabi / 2006-12-12 09:02 / Tysiącznik na forum
cały czas sobie wmawiam żelazną zasadę SPRZEDAŁEŚ ZAPOMNIJ, ale na co nie spojżę po tygodniu to jest to coś dużo wyżej. stąd moja flustracja. ale masz rację liczy się że + a nie strata.
pozdrawiam.
caabi / 2006-12-12 08:57 / Tysiącznik na forum
wiem ale zaparkowałem w te dwie całkowicie a pozbędę sie ich dopiero po tym jak wybiją konkretnie, zamierzam na nich zarobić pozadnie przeciez tyle czasu juz je trzymam, a z doświadczenia swojego juz kilka razy pozbywajac sie po marnych 5-10 % dawalem ciała np:
budopol miałem po 3.40 sprzedalem po 3.60 a potem poszybowal na 5 zł prawie ( wystarczylo dwa dni poczekac )
leaso miałem po 4 gr. sprzedalem po 6 a po 2 dniach byl juz po 10 gr.
i wiele wiele innych, dlatego czekam na swoja chwile i wiem ze to juz niedlugo dlatego czekam cierpliwie bo wiem cierpli sa wynagradzani najbardziej.

Re: Popyt rządzi na parkiecie

caabi / 2006-12-12 08:47 / Tysiącznik na forum
witam, jak dzis lubawa i swissmed mnie zawiodą to sie wkurze i przestane wogole chyba te spolki obserwowac.
co do swissa nie mam zadnych watpliwosci z dzis i do konca tygodnia wkoncu duzy up ale lubawa to juz poprostu psychicznie mnie chce wykonczyc, pozdrawiam posiadaczy tych spolek twardziele z nas :)))))

Re: Czas na rajd

caabi / 2006-12-11 15:12 / Tysiącznik na forum
brydzia ale mnie zagadałaś, teraz mam pełno roboty spadam pracowac :))))) przez ciebie bede siedzial po godzinach
caabi / 2006-12-11 15:08 / Tysiącznik na forum
teraz doczytałem artykuł do końca...........
myślałem że chodzi o przypadek gdy fundusz "zbankrutuje"
a co do artykułu z linku, no cóż warto inwestowac w fundusze ale uprzednio czytać statusy.
caabi / 2006-12-11 15:04 / Tysiącznik na forum
będę obserwował zobaczymy :))
caabi / 2006-12-11 15:03 / Tysiącznik na forum
oddać muszą, fundusz z masy upadłościowej spłaca pierw uczestników a dopiero następnie syndyk moze splacac ZUS US itp.
chyba ze straszna niegospodarnosc czy cos ale to raczej nie realne.
poczytaj status funduszu danego i zapoznaj sie dokladniej w ustawą o funduszach.
caabi / 2006-12-11 15:01 / Tysiącznik na forum
no raczej nie przez najblizsze 10 lat. ale kwestia wazna jest taka ze to zaklady pracy zapisuja swoich pracownikow do takich własnie Swissmedów itp. wiec ilość obsługiwanych pacjentów - badania okresowe itp. bedzie coraz to wieksza i wieksza.
caabi / 2006-12-11 14:56 / Tysiącznik na forum
wiesz co tez tak pomyslalem, ale ja jakos dziwnie inwestuje jak cos urosnie jednego dnia 20% to nie kupuje bo sie boje ze kupie na gorce bo zacznie sie korekta, a ile razy juz bym tak powiedzial ze mogłem kurde zmarnowanych szans na gieldzie to mam codziennie kilka, wiem mogłbym zarobic duzo wiecej i szybciej, ale wiesz co ta akurat spolke naprawde mam zamiar przytrzymac kilka lat, i co jakis czas dokupuje i albo sie na niej przjejade za kilka lat strace cały zainwestowany kapitał albo bede wakacje spedzal co roku na malediwach. :)))))
a dudy niechce za droga juz, ( chociaz tak samo mowilem o 7Bulls jak byl po 6. - za to ze nie kupilem w tej cenie to mam ochote zrobic Harakiri )
pozdrawiam.
caabi / 2006-12-11 14:52 / Tysiącznik na forum
ja trzymam mam srednio po 3.05. cierpliwosc potrzebna do to dobra spoleczka.

Najnowsze wpisy