Forum

Komentarze użytkownika "caabi"

Komentarze użytkownika: caabi

caabi / 2006-12-11 14:51 / Tysiącznik na forum
no to im bardziej powazna insytyuja wydała taką rekomendacje to zrobmy na odwrot kupujmy kghm !!.
p.s. ja powiem ci szczerze ze do kghm mam sentyment a rekomendacji poprostu nie czytam, doceniam jak najbardziej ML oczywiscie ale czesto rynek zachowuje sie dokładnie odwrotnie ( patrz USA ben, spowolnienie gospodarcze, inflacja itp. a gielda na rekordy ). nie pamietasz jak kenobi nas tu dołował ( i miał silne argumenty na poparcie swojej tezy) a jednak stało się inaczej
caabi / 2006-12-11 14:47 / Tysiącznik na forum
widzisz brydziu nie znasz ostatnich informacji na temat tego sektora, niedawno rząd porarł zmiejszenie podatku od takich usług, znowelizowana ustawa wchodzi w życie od 2007 roku, stąd ostatnio duzo sie pisze o swissmedzie bo ich obciazenia podatkowe od nowego roku znacznie sie zmiejsza, a na temat rzadu pis sie nie wypowiadam bo to temat rzeka, a pamietaj o jedym rzad w kazdej chwili moze sie zmienic, a to jaka polacy przezywaja flustracje i jakie maja zdanie o słuzbie zdrowia nie zmieni sie szybko. Poprostu widze wiecej szan na wzrost niz na spadek i dlatego siedze w tej spolce.
caabi / 2006-12-11 14:41 / Tysiącznik na forum
no to skoro poszła ta od merryla to trzeba teraz sie obladowac !!!!!!
caabi / 2006-12-11 14:40 / Tysiącznik na forum
zobacz brydziu branżę, inwestycje i wskazniki dla sektora.
sądzę że w takim stanie jakim jest nasza służba zdrowia obecnie wiekszośc ludzi bardziej zamożnych korzysta z usług takich właśnie prywatych klinik, wszystko idzie w tym kierunku, nie twierdze że to żyła złota ale wydaję mi się że obecne inwestycje tej społki ( kolejne szpitale ) poprostu niedługo zacznąsie zwracać, zobaczymy wyniki za 4Q i pierwsze polrocze 2007. jak pokażą w tym okresie zysk netto to przekonamy sie kto ma racje. już nie będe sie rozpisywal na temat tej spolki poprostu w wolnej chwili przypatrz sie jej dokładniej a moze sobaczysz w niej to co ja znalazłem "TO COŚ"
caabi / 2006-12-11 14:36 / Tysiącznik na forum
teraz same zła infa. rekomendacja negatywna od merryla, dolar w dół, zapasy miedzi UP sama miedz w dół. no nie za ciekawie to wyglada ale musi się to odwrócić a wtedy zarobisz, tylko kwestia czasu.
ja kiedys kupilem kghm po 123, usredniałem jak spadał po 110, i 103 i i tak na swoim wyszedłem, tyle ze zamiast jak w planie trzymac go kilka dni trzymalem 2 miechy. ale zarobilem :))
powodzenia
caabi / 2006-12-11 14:32 / Tysiącznik na forum
ja na budopolu, to samo 2 dni po tym jak go wywaliłem po 3.60 to poszedl na 5 prawie. ahhh. no czasem tak jest a Piasta nie obserwuje wiec nic nie powiem :(((((
caabi / 2006-12-11 14:31 / Tysiącznik na forum
biotek ma to do siebie że rośnie rośnie i nagle staje lekko opada ( trzepanie leszczy ???) aż w najmniej spodziewanym momencie ostro UP.
ja tylko żałuję że tak na nim się poślizgnąłem. kupiłem dużo po 1,87. i sprzedałem po 1.99. niby plus ale zaraz po tym poleciał na 2.70.
od tamtego czasu wmawiam sobie Sprzedałeś ZAPOMNIJ !
caabi / 2006-12-11 14:28 / Tysiącznik na forum
ja trzymam obładowałem się nim w niemal 60%. naraize lekka strata ale trzymam długoterminowo, jak spadnie to dokupie taniej jakieś pakieciki.
ale coś mnie się wydaję że już niedługo wybije.
caabi / 2006-12-11 14:26 / Tysiącznik na forum
łapiesz dywidende i sprzedasz po niej ( przed dywidenda kurs będzie rósł ) a więc zarobek niemal 100% pewny - no ale nie zagwarantowany wkońcu to giełda nieda się niczego przewidziec do końca - także sam musisz podjąć tą decyzję.
pozdrawiam.
caabi / 2006-12-11 14:25 / Tysiącznik na forum
ja czekam jak zejdzie ponizej 100. to wtedy kupie. ta rekomendacja meryll'a moze zdolowac go nawet do 90 zł ( fundusze beda raczej go sie pozbywały) ale strategi rozwoju zatwierdzona przez zarząd na lata 2007-2012 zakłada kontunuowanie polityki przeznaczania zysku na dywidende, a wiec zakup moim zdaniem ponizej 100 zł za walor jest dobrym posunięciem w terminie 6-miesięcznym.
:)))

SWISSMEd

caabi / 2006-12-11 14:20 / Tysiącznik na forum
wygląda to na nim tak jak by ktoś go specjalnie dołował, w piątek na koniec z +5% zrobiło się +0,50% dziś już był ponad + 4% a teraz nawet lekki minus, zaczyna mnie to wnerwiac......
caabi / 2006-12-11 13:13 / Tysiącznik na forum
ja tak właście traktuje funduszę jak Ty piszesz Sław, mam długoterminowo zarobiłem od roku już 50% a w maju trzymałem nie spanikowałem no i jak tu nie być zadowolonym z 50% w fundach ( same akcyjne DWS TOP 25 i SKARBIEC AKCJA ) hehehehe.
caabi / 2006-12-10 11:53 / Tysiącznik na forum
tz dywersyfikacja portfela, moim zdaniem najlepsza rzecz, inwestowac w rozne branze rynki i instrumenty finansowe, zmiejsza sie ryzyko w sposob niemal gwarantujacy zysk.

Re: Byczy argument to dzisiejsze obroty

caabi / 2006-12-10 11:47 / Tysiącznik na forum
oj szybko nie puszcze swissmedu, ma wieksze szanse na rozkrecenie sie
http://biznes.onet.pl/0,1447680,wiadomosci.html
caabi / 2006-12-08 15:01 / Tysiącznik na forum
ej k**** co sie stalo na swissie ?? boze jaki pakiet

Najnowsze wpisy