Forum

Komentarze użytkownika "caabi"

Komentarze użytkownika: caabi

caabi / 2007-01-11 15:41 / Tysiącznik na forum
ahh długa historia zaczeła sie od madrali w rynkach jakies 1,5 tyg temu.........
caabi / 2007-01-11 15:40 / Tysiącznik na forum
sław ja mało go wziałem także nie stresuj sie a moze go potrzymam dłuzej zobacze, moze wkoncu sprawdze taktyke usredniania w góre :)))))
caabi / 2007-01-11 15:40 / Tysiącznik na forum
nie luba jeszcze troche odreaguje wtedy kiedy wiekszosc straci do niej cierpliwosc. tak mysle, ale ja trzymam do bulu sprzedam jak bedzie po 6 zł.

CZYTALIŚCIE DZISIEJSZY KOMENTARZ KUCZYŃSKIEGO ??

caabi / 2007-01-11 15:38 / Tysiącznik na forum
fajnie to ujął że zmienić negatywny obraz rynku moze tylko wybicie dziś większe niż 2% i chyba rynek ma zamiar to zrobic :))

Re: Ucieczka z rynków wschodzących trwa

caabi / 2007-01-11 15:37 / Tysiącznik na forum
biotek nad 2.30 i upewnie mnie to w przekonaniu ze dobrze zrobilem dzis go troche kupujac
caabi / 2007-01-11 15:33 / Tysiącznik na forum
dzięki za wyczerpującą odpowiedz Eres.
co do miedzi to długoterminowo ja wiem ze bedzie wyzej i to duzo wyzej tak sadze.ale czekam na odpowiedz kenobiego jeszcze, odpowie napewno.
ps. to co teraz sie dzieje ciezko rozgrysc dlatego chcialem poznac opinie kena.
caabi / 2007-01-11 14:55 / Tysiącznik na forum
tez dobry. to takie perełki, kupic jest ciezko nawet hehehe juz nie mowie o tym zeby sprzedac bo to mission impossible popytu i podazy poprostu brak, zabaczcie sobie arkusz zleceń !!! heeheh
caabi / 2007-01-11 14:54 / Tysiącznik na forum
lepiej jak by powiedzial stpy nie predko spadna, bo faktycznie bedzie to odwleczone w czasie... CHYBA. bo nikt tego nie wie
caabi / 2007-01-11 14:53 / Tysiącznik na forum
ale na rynek pracy nie patrza az tak ci z fed, bardziej skupili sie na cenach, pisal o tym kuczyński ostatnio. choc faktycznie dane sa zle patrzac na presje inflacyjna
caabi / 2007-01-11 14:47 / Tysiącznik na forum
no bez przesady mennica to jest papier !!!

DO KENOBIEGO

caabi / 2007-01-11 14:45 / Tysiącznik na forum
No hej, chciałbym abys powiedzial jak w obecnej sytuacji ( minął jakiś tydzień od naszej ostatniej rozmowy na temat KGHM i miedzi) zapatrujesz sie na sytuacje na rynku miedzi, po tym mocnym spadku teraz albo fundy hedge graja spowrotem na wzrosty, albo to co widzimy obecnie ( odbicie na miedzi ) jest tylko "technicznym" wybiciem jednak popartym obawiami o sygnalach z kopalni jakiejs tam o mozliwosci zawalenie sie sciany w kopalni najwiekszego producenta miedzi na swiecie, ponadto jeszcze ostatnio spadaja zapasy, nie znacząco ale wraz ze wzrostem cen mozna w tym upatrywac czegos wiecej niz technicznego odbicia. co o tym sądzisz chodzi mi dokładniej o krotki termin, czy to wybicie stanie sie trendem czy tylko przystankiem w dalszym spadku. z gory dzieki za twoja opinie.
caabi / 2007-01-11 14:37 / Tysiącznik na forum
no jak by ktos wywalil w tym czasie po PKC ojjj ciezko widze tego maklera co sie bawil :))))))
caabi / 2007-01-11 10:51 / Tysiącznik na forum
hehe, a tak na poważnie moim zdaniem chyba nie moze za 100 lat jak poprostu juz nie bedzie na swiecie złóż ropy.
caabi / 2007-01-11 10:46 / Tysiącznik na forum
a jeszcze jaśniej mógłbyś ?? bo nie czytam komunikatów ze spolki kupilem po obserwacji wyników i wykresu tylko. no dawaj krzychu rozpisz się :)))))
caabi / 2007-01-11 10:43 / Tysiącznik na forum
w morde a miałem kilka tysięcy po 0.04. trzeba bylo siedziec na dupie :))

Najnowsze wpisy