Forum

Komentarze użytkownika "caabi"

Komentarze użytkownika: caabi

caabi / 2007-01-09 11:07 / Tysiącznik na forum
pointgroup zamiast arksteela jest. byl - 5% i ktos sie pojawil majętny chyba i zrobil to co opisalem powyzej. wiec sobie mysle jak ktos z taka kasa sie pakuje to chyba tylko dobrze moze byc, no ale zobaczymy...

POINTGROUP

caabi / 2007-01-09 10:59 / Tysiącznik na forum
ja p******* zobaczcie jak ktos zbiera, szok !!!!!!!.
wyciagnal kurs z minus -5% prawie juz na zero, mam to gdzies dokupuje !!
caabi / 2007-01-09 08:43 / Tysiącznik na forum
a sa tez tacy co widza je na 3150.
ilu analityków tyle opinii

ARKSTEEL

caabi / 2007-01-09 08:42 / Tysiącznik na forum
kto to ma ?? dziś już pointgroup jak sadzicie jak to wplynie na kurs ?? UP czy dalej w dół ? mialiscie juz taki przypadek ze zmiana profilu firmy
caabi / 2007-01-09 07:59 / Tysiącznik na forum
miedz juz + 1,5% czyzby znów dziś kghm nas miał ciągnąć w górę ?? chyba tak.
caabi / 2007-01-08 21:46 / Tysiącznik na forum
a co sław taka psuja ??. :))
spoko nie trzeba nikogo nasyłać, wywale najwyzej ze strata... a co mi tam odrobi sie
caabi / 2007-01-08 21:44 / Tysiącznik na forum
ale zobaczcie jak oni sa pieknie skorelowani z Futami, pierw tak zaczyna sie ruch, index właściwy po chwili idzie dokładnie tak jak futuresy, a nie to co u nas u nas baza + 70 i nic, bezruch totalny albo baza sie zeruje a index Up. bez sensu jescze troche nam brakuje do najlepszych i najbardziej skorelowanych instrumentów finansowych....... to taka mała dygresja, dobra panie i panowie spadam, do juterka wszystkim.
ps. szkoda ze nie ma brydzi w sumie pogadac z kim zawsze bylo... oby wróciła..
caabi / 2007-01-08 21:40 / Tysiącznik na forum
ogolnie co by nie powiedziec dobry papier, moze taki drugi gant ;))) milo by bylo ja trzymam rok. zobacze jak to bedzie.
caabi / 2007-01-08 21:39 / Tysiącznik na forum
hehe dobry tekst z tym usraniem się indeksów, 7 bulls to dopiero sie wacha, rano - 8% procent a wychodzi zawsze w okolice 0, no dzis wyjatek zabrakło popytu ale jestem dobrej mysli choc cierpliwosc do niego mi sie konczy :((
chyba sobie echo i abg kupie na dłuzej fajne spoleczki tylko pierw musze sie pozbyc 7 bullsa i arkstela, ale wywale je dopiero jak dadza zarobic bo teraz mam lekkie minusy na nich. :(
caabi / 2007-01-08 21:36 / Tysiącznik na forum
ja jeestem podchmielony z lekka więc skumam się nawet z arabami :))
caabi / 2007-01-08 21:35 / Tysiącznik na forum
www.bizzone.pl
caabi / 2007-01-08 21:35 / Tysiącznik na forum
mialo byc ale miałem zwiechę :).
barakuda wpakowales sie dzis w arksteela no nie ??.
tak z ciekawosci pakiecik drobny czy cos wiekszego i czy na długo czy tylko jak wybije wywalasz ??
caabi / 2007-01-08 21:33 / Tysiącznik na forum
chcesz mnie wyprowadzic z równowagi ??
nie mam i miec nie bede raz mialem to zarobilem na nim 2 % a jak bym potrzymal 4 sesje dluzej mial bym 22% wiec no comment.
mam za to ferrum i bede trzymal rowny rok, jak nie da zarobic 100% to sie w******, ale mysle ze da jeszcze jak alchemia ich bedzie kupowac to wezwanie bedzie wysokie maja super wyniki i c/Z nie za duze. ale nie naganam poprostu moim zdaniem da zarobic
caabi / 2007-01-08 21:31 / Tysiącznik na forum
co ja pisze ze skonczyli boze zwierze jakas mialem wydawalo mi sie ze jest 22.20 juz a nie 21.20 bozeee za duzo browarów juz sie w głowie j**** :))))). ale jeszcze 30 min moze zawedruja wyzej ;)) nie pisze juz głupot do jutra, jutro arksteel i 7 bullsik niech wkoncu dadza zarobic.
seeee jaaa.

Re: Indeks WIG20 nadal pod kreską

caabi / 2007-01-08 21:20 / Tysiącznik na forum
usa przecudownie skonczyli ahh jak sie ciesze, powinno to chyba zapobiec jutro jakims bardzo nerwowym ruchom, no ale zobaczymy w kazdym razie skonczyli na max sesyjnym do dobrze zapowowiada u nich takze jutrzejsza sesje :))
no spadam poszukac jakis gwiazdeczek, w tamtym tygodniu upatrzylem ferrum i juz mam + 3% narazie jest dobrze :))

Najnowsze wpisy