Forum

Komentarze użytkownika "caabi"

Komentarze użytkownika: caabi

caabi / 2006-09-29 09:57 / Tysiącznik na forum
bo są chętni na kupowanie :))
caabi / 2006-09-29 09:52 / Tysiącznik na forum
teraz znajdz sobie coś stabilnego na odpoczynek.
może lubawa ....... :)) rzuć pakiecik chociaż 100. ja też się dołożę. :))
p.s. czekam na 2,65.
caabi / 2006-09-29 09:50 / Tysiącznik na forum
zaczyna się wspinaczka już jest -0,19%. i zaczynają się obroty większe.
caabi / 2006-09-29 09:49 / Tysiącznik na forum
ta z Romanem jak by się zagadało i na coś namówiło to ładnie można by było zarobić, myślę że 1000 to dla niego nic jak by rzucił 100 000 to może by powiedział sam do siebie w myślach "A ZOBACZYMY MOŻE DOBRZE PÓJDZIE"

Re: Ostatnia sesja kwartału

caabi / 2006-09-29 09:39 / Tysiącznik na forum
wkońcu stało się tak jak mogłem sobie wyśnić kghm się korekci na początku sesji a nie jak zawsze w srodku lub na koniec, teraz jest -0,87% ale mały obrocik a miedx drozeje także niedługo (11-12) kghm zacznie marsz w górę.
:))))))))))
caabi / 2006-09-29 09:13 / Tysiącznik na forum
a najbardziej mnie w****** to że eto'o ma kontuzję i nie pogra 5 miesięcy :((((
caabi / 2006-09-29 09:11 / Tysiącznik na forum
no kiedyś musi :)))
caabi / 2006-09-29 09:10 / Tysiącznik na forum
nie. bo nie wyręcają kota ogonem tak jak pis.
myślą że jak ziobro powie że nic się nie stało a jak naczelny kaczor powie że to prowokacja, to ludzie w to uwierzą.
tak popieram PO, a co do sld nie mam zdania, ale uważam że zrobili by dla polski dużo więcej niż robi pis gdyby rządzili.
róznica jest taka że nie obchodzi mnie kto ile bierze w lape i co zalatwia, bo bierze kazdy, tylko obchodzi mnie czy robią coś aby poprawic status polski, wprowadzać reformy itp.
ot to ylko moje zdanie.
caabi / 2006-09-29 08:14 / Tysiącznik na forum
ahhhhhhh jak ten pis mnie wkur*ia to poprostu szok !!

Re: Ostatnia sesja kwartału

caabi / 2006-09-29 08:12 / Tysiącznik na forum
Dzieńdobry Wszystkim.
co tam dziś ciekawego nas czeka ???
może obudzi się Lubawa .............
a może kghm znów będzie przewodnikiem w wzroście........
jedno jest pewne jest jakiś układ i ten układ do kontroluje.
caabi / 2006-09-28 08:02 / Tysiącznik na forum
siemka warren, już z rana dziś przysiadłeś.
to skoro już jesteś to chciałbym cię zapytać o SWISSMED, co sądzisz o tej spółcę interesowałeś się nią ??
pytam ponieważ kupione mialem akcje po 6,50 teraz dowazylem po 4,47 i mam kolo 5 zł ( teraz kupilem 3 X wiecej akcji ).
co o tym sadzisz jakie perspektywy dla tej spólki.

Re: Polityczne gierki zaczynają irytować inwestorów

caabi / 2006-09-27 19:22 / Tysiącznik na forum
Bym się rozpisał ale nie chce mi się pisać, wszystko już zostało powiedziane nie chcę tego powtarzać, jedyne czego bym chciał to aby wkońcu ktoś kto za przeproszeniem da dupy przyznał się do tego
I np podał do dymisji tak jak jest np w USA albo na zachodzie, a nie udawanie że nic się nie stałoalbo że jakiś układ, k**** to poprostu robienie ludzi w jajo a najgorsze jest to ludzie jeszcze na to się łapią. TAK MAMY UKŁAD ALE KACZEK W SEJMIE. szok poprostu szok to się w pale nie mieści. I jeszcze ziobro i prezydent ich obroni zobaczycie i nic z tego nie bedzie dopóki nie stanie się to co na węgrzech, z tym że POLAK POTRAFI i jak my zaczniemy rewolucje to nikt z tego sejmu nie wyjdzie cały i raz na zawsze zaoramy tych debili.
btw Odcinam się od tego bo rzygać się chce tą IV RP, której tak defacto nie ma i nie będzie z pisem. Kto dziś kibicuje mojemu kochanemu INTEROWI MEDIOLAN. no kto ?? INTER INTER !!!!!!!!
caabi / 2006-09-27 15:11 / Tysiącznik na forum
stoi teraz na 99.50.
ja już nie wiem co sie dzieje:((
caabi / 2006-09-27 14:38 / Tysiącznik na forum
zwalili to kghm, ale już lecą pakieciki po 2000 szt. na k także zaraz wróci chyba na plusik mały
caabi / 2006-09-27 14:37 / Tysiącznik na forum
ja wole managera. tak odbiegając lekko od tematu

Najnowsze wpisy