Forum

Komentarze użytkownika "caabi"

Komentarze użytkownika: caabi

AHH TA BEGER

caabi / 2006-09-27 08:28 / Tysiącznik na forum
witam wszystkich, moim zdaniem kobita głupia ale jednak tym co zrobiła mi zaimponowała. dobrze zrobiła teraz widać zę pis to jedno wielkie G które chce mieć pełnie władzy. WSPANIALE że to wkońcu widać jak na dłoni.
tylko najgorsze jest to że dziś przez to możemy nie poszybować tak mocno jak powinniśmy ( co najmniej tak jak dziś Japonia lub wczoraj BUX. )
ale co tam co się odwlecze ..................
ps. KGHm dziś znów KGHm. !!

Re: Gwiazdą GPW okazał się NFI Kwiatkowski

caabi / 2006-09-26 21:40 / Tysiącznik na forum
a w USA euforia !!. może jutro odrobimy trochę za dziś i dołożymy jeszcze troszeczkę, na to licze tym bardziej ze wig20 musi podgonic za midwigiem wkoncu. a do nadrobienia prawie 300 pkt. :))))))))
caabi / 2006-09-26 21:36 / Tysiącznik na forum
o to chodzi ze jest niedowartosciowany, jak byly spadki to lecial najmocniej, a teraz poprostu pokazuje swoja prawdziwa sile !!

CO Z TĄ NASZĄ WALUTĄ

caabi / 2006-09-26 19:39 / Tysiącznik na forum
witam wszystkich czy ktos zwrócił uwagę na to jak nasza waluta sie umocnila dzis o 2 gr. do euro. hmmm moze to zapowiedz na jutrzejsza sesje dosc optmistyczna, bo jest co nadganiac tym bardziej ze dzis USA jak narazie idzie dobrze.
btw pozdrawiam równie szczęśliwych jak ja posiadach KGHm dziś pokazał siłę !!

Re: Małe jest piękne

caabi / 2006-09-26 10:44 / Tysiącznik na forum
kwiat zadziwi warrena, oby wrocił jak będize wzrost powyżej tych 100%, bo z górki może być na pazurki :))

SIEMKA, ZOBACZCIE NA MIEDZI SO SIĘ STAŁO

caabi / 2006-09-25 19:40 / Tysiącznik na forum
Dołowała, a teraz odrobiła dzis caly minus i jest teraz lekki plus, to czuję że z uwagi na to i także na pozytywne zakonczenie sesji w USA jutro powinnismy pojsc wysoko, oczywiscie prowadzic powinien KGHm. Ale zobaczymy........
Warren a na lubawce faktycznie zaczyna się robić ładny ruch powoli.
caabi / 2006-09-22 12:16 / Tysiącznik na forum
Regulamin forum.
caabi / 2006-09-22 12:09 / Tysiącznik na forum
masz racja !!.
ale dolar też ważny, a leci w dół.
:))

Re: To nie jest choroba przenoszona drogą płciową

caabi / 2006-09-22 11:45 / Tysiącznik na forum
WWW.KITCOMETALS.COM.
miedz +1,72%. słabnie dolar i chyba dlatego taka reakcja na miedźi co mnie cieszy :))

Re: To nie jest choroba przenoszona drogą płciową

caabi / 2006-09-22 10:08 / Tysiącznik na forum
Komisja bankowa hehehe. ale polewam z tych debili, zawisza sie popłacze zaraz albo powie że trzeba komisje do spraw TK, co młotki heheheeh.
btw wszystko na leb na szyje a kghm sie trzyma, kocham to poprostu uwielbiam kghm
caabi / 2006-09-21 15:17 / Tysiącznik na forum
też na tol icze, moze te mochery po tym co sie na wegrzech stalo sie troche przebudza. tylko PO w tym momencie byla by w stanie zrobic cos dobrego.
ww. to tylko moje osobiste poglady. :))
caabi / 2006-09-21 15:16 / Tysiącznik na forum
wiesz warren wyszedlem z 05 vict i pgnig i dokupilem lubawy troche tyle ze poprzednie akcje kupione po 4,50 zrownowazylem na 2.80 dobry transfer mysle zrobilem bo reszta kasy ( tj. 95% ) leży na miedzi, i dzis już jestem na ladny + ale czekam na duzyyyy
pozdro.

Re: Wschód kontra zachód

caabi / 2006-09-21 15:14 / Tysiącznik na forum
no i zaraz nam sie rozleci pseudo koalicja.
szkoda tylko że przez to spadlismy troszkę, ale co tam.
caabi / 2006-09-21 15:06 / Tysiącznik na forum
może obwieszczana i potrzebna korekta w USA to będize poprostu dynamiczny powrót funduszy do EM, mam nadzieję że największy procent tego kapitału trafi na WGPW.
bo BUX'a chyba nie wzmocną
caabi / 2006-09-21 14:58 / Tysiącznik na forum
hehehe, chyba źle mówisz, ale wzrost stóp to raczej bardzo źle dla giełdy.
ale to twoja sprawa co myślisz. :((

Najnowsze wpisy