Forum

Komentarze użytkownika "caabi"

Komentarze użytkownika: caabi

caabi / 2006-08-09 14:50 / Tysiącznik na forum
sorki za 2 wpisy, ale za pierwszym mnie jak gdyby wylogowało i myślałem że nie wpisało :)))

Re: Bernanke musi odejść

caabi / 2006-08-09 14:49 / Tysiącznik na forum
15.30 to będzie godzina ważna, wybicie będzie bardzo mocne ( tak myślę )
miedź drożeje a futuresy w USA na dużym plusie.
ale czas pokaże.

Re: Bernanke musi odejść

caabi / 2006-08-09 14:40 / Tysiącznik na forum
Zobaczcie futuresy w USA i miedź, same plusy hehehehe. będzie ciekawie o 15.30. choć już chyba to wszyscy zaczynają uwzględniać bo wig20 +1,21%
caabi / 2006-08-09 12:11 / Tysiącznik na forum
a z jakiego serwisu macie te dane ???
ja lukam na wp ale szukam czegos bardziej przejżystego.
caabi / 2006-08-09 10:04 / Tysiącznik na forum
Kenobi nie siej zamętu, patrzysz chyba na wczorajsze wyniki.
caabi / 2006-08-09 09:00 / Tysiącznik na forum
spadek firm miedziowych w tym przypadku nas nie rusza, przypomne ze BHP Billiton to wlasnie wlasciciel w kopalni ktorej jest strajk, a wiec odbija sie to na notawaniach firmy ponieważ mogą utracic wiarygodność i zamowienia.
a miedz jako surowiec wczoraj spadal z uwagi na obawe o wzrost stopy proc na posiedzieniu FED tak sie nie stalo wiec dzis zwrosty.
caabi / 2006-08-09 08:57 / Tysiącznik na forum
z metalami to jest tak, calotygodniowe notowania sa w londynie, piszę na zielono spot market is open i ze zamyka sie za 64 godziny czyli w piatek wieczorem.
a w trakcie notowan w londynie otwiera sie wynek dutures w USA NEW YORK FUTURES MARKET IS CLOSED opens in 5 hrs. 0 min. no i tak to wyglada czas notowan widac na wykresie po prawej stronie. Mnie się wydaję że niebieska linia odddziela dni a czerwona ( zobaczysz ja dopiero w piatek) koniec tygodnia. A na góre wygresu zmiena wzgledem tego wykresu czyli z ostatnich 24H. mam nadzieję że wytłumaczyłem wszystko
pozdrawiam.
caabi / 2006-08-09 08:52 / Tysiącznik na forum
no jasne że się skonczy ja tylko się ciesze z tego że trwa i narazie nie potrafią się dogadac.

Re: Bernanke musi odejść

caabi / 2006-08-09 08:30 / Tysiącznik na forum
CO DO MIEDŹI, NADAL NIE MOGĄ DOJŚĆ DO POROZUMIENIA ( Świerzy news )
A MEETING to resolve strike action at BHP Billiton's majority-owned Escondida mine in Chile had ended without resolution, with more talks due tomorrow, the company said today.

"The talks between Escondida and the union weren't successful today in terms of bringing the positions closer," BHP Billiton spokeswoman Emma Meade said.

"The parties have agreed to meet again tomorrow (Chilean time)," she said.
caabi / 2006-08-09 08:07 / Tysiącznik na forum
NIKKEI SKOŃCZYŁ NA +1,20%
FUTURESY W USA MIĘDZY +0,30% a +0,60%.
Prognozuję wpadkę Pana Daniela w dzisiejszym komentarzu, bo rynek pójdzie w drugą stronę.

Re: Bernanke musi odejść

caabi / 2006-08-09 08:04 / Tysiącznik na forum
O Pan Daniel dał chyba zbyt wyrazisty komentarz, ja prognozuje zupełnie na odwrót, a na swoje poparcie zalecam zobaczyć nikkei, dzis o 7 jeszcze byl na -0,40% a teraz już +1,10% nieźlę, myślę że USA reaguję trochę zbyt pesymistycznie, mam nadzieję że się nie pomylę a przecież zatrzymanie cyklu podwyżek to tylko dobra wiadomość dla surowców. wczoraj taką analizę przedstawił serwis bloomberg, że jeśli stopy zostaną to surowce powinny kontunuować wzrosty, ostatnie spadki to prawdopodobnie obawa że jednak zostaną one podwyższone. nie zostały więc patrzmy na www.kitcometas.com dzisiaj bo będzie się działo. a NIKKEI poprostu pokazał w koncówce że nastroje są dobre, co zresztąjuż widać po USA na futuresach.
ALE CZAS POKAŻE i DZISIEJSZA SESJA
caabi / 2006-08-08 20:31 / Tysiącznik na forum
http://www.rynek.bizzone.pl/?node=1
caabi / 2006-08-08 20:31 / Tysiącznik na forum
no kurde ani zeby tak szybko spadli, co walek !!!

Re: Sesja się odbyła

caabi / 2006-08-08 20:23 / Tysiącznik na forum
dawno nie widziałem zeby na DIJ w ciagu 2 minut zrobili 40 pkt. zobaczymy jak sie skonczy sesja ale chyba ponad 1% powinni ugrac
caabi / 2006-08-08 20:19 / Tysiącznik na forum
teraz to chyba zadna spolka sie nie zwali od jutra mamy atak na szczyty hehehehe

Najnowsze wpisy