Forum

Komentarze użytkownika "caabi"

Komentarze użytkownika: caabi

SWISSMEd

caabi / 2006-12-05 15:29 / Tysiącznik na forum
no niech ktoś się wypowie o tej społeczce, czyżbym tylko ja był w jej posiadaniu ?
caabi / 2006-12-05 15:30 / Tysiącznik na forum
czy rajd to zobaczymy pod koniec tego miesiąca, ale już widze co beda robily fundusze na koniec roku :))
brydziu wiecej optymizmu zobacz na USA jak oni nie pękają to czemu niby my mamy sie zamartwiac
caabi / 2006-12-05 15:31 / Tysiącznik na forum
a jak w maju lecial 5% w jeden dzien bez zadnych zlych danych to co ?. takie zycie
caabi / 2006-12-05 15:33 / Tysiącznik na forum
ale reszte kasy ( 70% calego mojego portfela ) mam w funduszach akcji wiec ciesze sie wzrostem wig20 a swissmed i lubawa napewno w przyszlosci zaprocentuja. i patrzać na siebie jestem bardzo ale to bardzo zadowolony

SWISSMED

caabi / 2006-12-06 11:23 / Tysiącznik na forum
ktoś ma może tą spółkę czy naprawdę tylko ja w tym siedzę ??
caabi / 2006-12-06 11:31 / Tysiącznik na forum
a powiedzcie mi Frag i Cinek, jak moze sie zachowac po pp, pda, bo pierwszy raz siedze tak dlugo w spolce ze takie okazje mi sie trafily, mam zamiar i tak trzymac dlugoterminowo ale nie wiem czego sie spodziewac w najblizszych dwóch miesiącach....... jak to sobie wyobrazacie ?
caabi / 2006-12-06 11:36 / Tysiącznik na forum
raz ma mikołaj pod górkę a raz z górki, dobrze będzie zobaczysz ceny 31.12.
caabi / 2006-12-06 11:49 / Tysiącznik na forum
no hej, no spada trochę, uśredniałem ostatnio znowu, jednym słowem tak się wpakowałem że sprzedam tylko z duzyymmm zarobkiem wiec trzymam długoterminowo. ja pp też sprzedałem. ciekaw tylko jestem jak sie zachowa po asymilacji, czy dół czy góra. jak dół to muszę znowu szykowac kase jak góra to wkoncu bede szczesliwy na tej spolce
caabi / 2006-12-06 11:54 / Tysiącznik na forum
emakler w mbanku, ostatnio po zmianach ( wprowadzeniu zleceń z limitem aktywacji ) troche sie wieszalo nie dzialalo ale juz spoko jest, zrobili promocję za te awarie i do konca grudnia zmniejszyli prowizje z 0,39 na 0.30. - ogólnie ja nie nażekam jest szybko i tanio. i powiazane z kontem fajna sprawa.
nie wiem czego oczekujesz może sprecyzuj co dla ciebie jest najważniejsze albo poprostu sprawdź tą oferte.
pozdrawiam.
ps. DI BRE prowadzi rach inw.
caabi / 2006-12-06 11:56 / Tysiącznik na forum
no jak jest bo własnie ja nie wiem :(((
powiedz ...

DO CINKA

caabi / 2006-12-06 12:02 / Tysiącznik na forum
odpowiedz jak może być z tymi PDA swissa.
dzięki. ;)

DO CINKA

caabi / 2006-12-06 12:05 / Tysiącznik na forum
odpowiedz jak może być z tymi PDA swissa.
dzięki. ;)
caabi / 2006-12-06 12:25 / Tysiącznik na forum
ja miałem po 6.50, potem to już cała historia 450, 4.20, 4.08, 3.80 no ale średnią cenę mam 4.23. wiec nie jest najgorzej ale zastanawiam się tylko jak długo to trzymać wiem o naprawde duzym potencjale widac to po założeniach firmy na lata 2007-2013 nowe szpitale itp. wszystko ladnie pieknie ostatnio nawet strata systematycznie z Q na Q sie zmiejsza jak pokażą za 4Q jakis zysk to mysle ze wybije. chyba wszyscy czekaja az wkoncu zaczna na siebie zarabiac tak jak napisałeś ja po cichu licze ze stanie się to już niedlugo lub w I polroczu 2007. ale zobaczymy w kazdym razie trzymam i trzymac bede jeszcze dlugooooo. na tej spolce zarobie wiele tylko poczekac musze hehehehe :))
caabi / 2006-12-06 12:36 / Tysiącznik na forum
dobrze kombinujesz...... szkoda tylko ze to pp jest 5-2 tak dziwnie no ale zobaczymy ja pp nie ruszam nie mam kasy. :((

LUBAWA

caabi / 2006-12-06 18:32 / Tysiącznik na forum
6.12.Warszawa (PAP) - Lubawa kupiła za 1 mln zł akcje linii lotniczych Fischer Air Polska - poinformowała spółka w środowym komunikacie.

"Ze względu na osiągnięte do tej pory bardzo dobre wyniki finansowe spółki zarząd Lubawa zainwestował w kapitał spółki, która rokuje prężny rozwój działalności w branży lotniczej" - podała spółka.

Lubawa podała, że kupiła 10 tys. nowo wyemitowanych udziałów w Fischer Air Polska, jednak nie podała innych szczegółów. (PAP)
---------------------------------------------------------
ciekawe jak to wplynie na kurs

Najnowsze wpisy