Forum

Komentarze użytkownika "caabi"

Komentarze użytkownika: caabi

caabi / 2006-12-11 15:08 / Tysiącznik na forum
teraz doczytałem artykuł do końca...........
myślałem że chodzi o przypadek gdy fundusz "zbankrutuje"
a co do artykułu z linku, no cóż warto inwestowac w fundusze ale uprzednio czytać statusy.

Re: Czas na rajd

caabi / 2006-12-11 15:12 / Tysiącznik na forum
brydzia ale mnie zagadałaś, teraz mam pełno roboty spadam pracowac :))))) przez ciebie bede siedzial po godzinach

Re: Popyt rządzi na parkiecie

caabi / 2006-12-12 08:47 / Tysiącznik na forum
witam, jak dzis lubawa i swissmed mnie zawiodą to sie wkurze i przestane wogole chyba te spolki obserwowac.
co do swissa nie mam zadnych watpliwosci z dzis i do konca tygodnia wkoncu duzy up ale lubawa to juz poprostu psychicznie mnie chce wykonczyc, pozdrawiam posiadaczy tych spolek twardziele z nas :)))))
caabi / 2006-12-12 08:57 / Tysiącznik na forum
wiem ale zaparkowałem w te dwie całkowicie a pozbędę sie ich dopiero po tym jak wybiją konkretnie, zamierzam na nich zarobić pozadnie przeciez tyle czasu juz je trzymam, a z doświadczenia swojego juz kilka razy pozbywajac sie po marnych 5-10 % dawalem ciała np:
budopol miałem po 3.40 sprzedalem po 3.60 a potem poszybowal na 5 zł prawie ( wystarczylo dwa dni poczekac )
leaso miałem po 4 gr. sprzedalem po 6 a po 2 dniach byl juz po 10 gr.
i wiele wiele innych, dlatego czekam na swoja chwile i wiem ze to juz niedlugo dlatego czekam cierpliwie bo wiem cierpli sa wynagradzani najbardziej.
caabi / 2006-12-12 09:02 / Tysiącznik na forum
cały czas sobie wmawiam żelazną zasadę SPRZEDAŁEŚ ZAPOMNIJ, ale na co nie spojżę po tygodniu to jest to coś dużo wyżej. stąd moja flustracja. ale masz rację liczy się że + a nie strata.
pozdrawiam.
caabi / 2006-12-12 10:04 / Tysiącznik na forum
cierpliwosci, jak wszyscy juz straca nadzieje i będzie cisza na temat tej spolki to mysle za wybije, obym sie nie mylil.
ja juz nie patrze na notowania bede sobie sprawdzal tylko po sesji.
caabi / 2006-12-12 14:30 / Tysiącznik na forum
japonia, gielda towarowa handlowali ryzem itp.
caabi / 2006-12-12 14:30 / Tysiącznik na forum
ale kiedy dokładnie i gdzie nie wiem
caabi / 2006-12-12 19:24 / Tysiącznik na forum
uu z kghm będzie musiał odejść z RN. no cóż nie wiadomo narazie tylko cvy to lepiej dla NBP czy dla KGHM hehehehe
caabi / 2006-12-12 19:26 / Tysiącznik na forum
do wszystkiego podchodz z dystansem i jedyne czego nie rob na poczatku to nie sluchaj innych, abys za jakis czas nie był inwestorem tylko sluchającym innych MUSISZ SLUCHAC SAMEGO SIEBIE.
pozdro
caabi / 2006-12-12 19:32 / Tysiącznik na forum
hewj cinek troche ten swiss zaczyna coraz bardziej denerwowac no nie, juz lepiej bylo jak stal w miejscu, a on w morde j***** zaczyna sie cofac :(((
hehe
trzymasz jeszcze ?
caabi / 2006-12-12 19:34 / Tysiącznik na forum
jaki nr tel do RDO bo chyba musze zadzwonic i cos powiedziec ciekawego o swismedzie i o lubawie, bo kurcze o tym jeszcze nikt w tym programie nie mowil i dlatego narazie dupne te spolki.
albo maila podajcie hehehe podeśle im rekomendacje !!

Re: Kontrakty - nie dla idiotów

caabi / 2006-12-14 13:13 / Tysiącznik na forum
Przyznam że przed meczem Barcy z Americą trochę miałem stracha i obawy czy zagrają dobrze, ale tak ich zamiatają, jadą z nimi jak z pluszowym miesiem hehehe. -4-0 chyba puchar interkontynentalny bez problemu :))
choć z tego się mogę cieszyć bo moje spoleczki ciagle w doł no coż nie zawsze jest dobrze. :((
caabi / 2006-12-14 14:09 / Tysiącznik na forum
dobra decyzja, ja tez bym na tym poziami kupil duzo ale czekam jak kasa mi wplynie ze sprzedazy funduszy, oby dzis przyszla jeszcze !!!
caabi / 2006-12-14 14:45 / Tysiącznik na forum
2,54 kupiem. moim zddaniem promocja w srednim terminie wzrosnie przeciez dobra spolka

Najnowsze wpisy