Forum

Komentarze użytkownika "caabi"

Komentarze użytkownika: caabi

Re: Nadzieja umiera ostatnia

caabi / 2006-08-04 15:33 / Tysiącznik na forum
Ej a pewnie nikt nie zauważył co się stało na złotówce. po 3,89 już jest. chyba wchodzi zagranica ..............
caabi / 2006-08-04 15:35 / Tysiącznik na forum
www.bossa.pl i z boku po prawej jest "słowniczek" i ciekawie opisane, zrozumieć można tylko czytać i czytać, kilka razy i od początku całość.

Re: Przystanek na trzech tysiącach

caabi / 2006-08-07 00:00 / Tysiącznik na forum
NO TO JUTRO MIEDŹ OSTRO W GÓRĘ, A KGHM NA SZCZYTY, w poniedziałek strajk !!!!

Chile Escondida Union Rejects Offer; To Strike Monday


08-05-06 10:00 AM EST

SANTIAGO -(Dow Jones)- Without holding a general vote, union leaders at Chilean copper mine Escondida rejected the company's latest, sweetened offer, presented Friday, saying a strike will begin as planned at 1200 GMT Monday, a union leader said early Saturday.
caabi / 2006-08-07 00:03 / Tysiącznik na forum
jeszcze takie małe info o samej kopalni,
Escondida, the world's largest privately held copper mine, produced 1.27 million metric tons of copper last year, as well as 182,000 ounces of gold.
a więc skoro największa kopalnia miedzi nie wydobywa to cena od jutra moze skoczyc o kilka............ no moze nawet kilkadziesiąt procent ( jestem tylko ciekaw jaki będzie kurs kghm na otwarciu czy "+3%") OTO JEST PYTANIE
caabi / 2006-08-07 00:04 / Tysiącznik na forum
idę spać, cieszę się że jestem cały w KGHM.. będzie się działo..... !!! pozdro i do jutra panowie i panie.

Re: W oczekiwaniu na FED

caabi / 2006-08-07 14:51 / Tysiącznik na forum
coś się chyba ruszyło............
Ps. co z kghm miedz troszkę spadła -1,00% a kghm polecial o 4%, ciekawe czy chce ktos kupic tanio czy te komentarze o prognozach taniejącej miedzi w przyszłosci wywyłały taki strach ( ja cierpliwie czekam na wybicie na 130)
caabi / 2006-08-07 14:55 / Tysiącznik na forum
o witam, widzę że ADMIN odzywa się tylko jak KGHM na czerwono, a jak zielony to milczy. hehehehe :))
ogólnie spoko, jak bym nie był cierpliwy to bym pewnie dzisiaj się załamał, ale czekam na ten czas.............. i coś mi się wydaję że chyba nadchodzi, KGHM chyba zaczyna troszkę odrabiaća miedz powolutku drożeje, ( dziś strajk się zaczyna więc może systematycznie drożeć)
caabi / 2006-08-07 14:57 / Tysiącznik na forum
ostatni czesto tak wyglada sesja, spadek a potem odrabianie, faktycznie ktoś się bawi, wywołując panikę i wyprzedaż ( choć dziś małe obroty ) ale jednak pozbywają się ludzie akcji i jest okazja na odkupienie tanio. coś w tym jest.
caabi / 2006-08-07 14:59 / Tysiącznik na forum
orzeł się zdziwi jak wychodził było -2,50% a teraz już -1,50%. hehehe.
caabi / 2006-08-07 15:05 / Tysiącznik na forum
jest raczej w tendencji do wzrostu, dziś 2 godz temu taniała o 2,50% i systematycznie odrabia, przed 10 min było - 1,0% a teraz j.w. a więc oby do przodu !!!
caabi / 2006-08-07 15:07 / Tysiącznik na forum
Ja stawiam na otwarcie na minus a za chwile wyskok w USA na początku który da nam impuls do wzrostu, a dalszą cześć sesji w USA typuję w konsolidacji.
zobaczymy......
caabi / 2006-08-07 15:10 / Tysiącznik na forum
mógłbyś trochę więcej napisać o umowach i kto strajkuje ??
( jestem w pracy nie mam tu TV )
dzięki

Re: W oczekiwaniu na FED

caabi / 2006-08-07 15:25 / Tysiącznik na forum
na www.kitcometals.com agencja reuters podała iż zaczął się strajk w chile w kopalni miedzi. narazie kurs miedzi stabilny ale zobaczymy co się za jakiś czas będzie działo.
caabi / 2006-08-07 15:30 / Tysiącznik na forum
no dobra wiadomość dla wszystkich posaiadaczy KGHm. to że teraz spada cena to tak naprawdę jeszcze nic nie oznacza, zobaczymy jutro pojutrze. wiadomo że zapasy będą maleć tego kruszca więc i cena musi skoczyć pytanie tylko o ile ?? cieszę się ale martwi mnie słaba postawa naszej giełdy jako całości, to nie pomaga, jak by było zielono to jestem pewien ze kghm byłby z 10 zł wyżej niż dziś. a tak kurs poddawany jest w głównej mierze ocenie rynku jako całości.
czas pokaże co z tego będzie......
caabi / 2006-08-07 15:32 / Tysiącznik na forum
widzę że nie siedzisz w kGHm więc nie uważałeś :))))
pozdrowionka.

Najnowsze wpisy