Forum

Komentarze użytkownika "caabi"

Komentarze użytkownika: caabi

Re: Na GPW niewielkie spadki

caabi / 2007-01-03 20:55 / Tysiącznik na forum
2007-01-03 19:09:20 | 87.206.238.* | hihot historii
Nie liczy sie kasa a sama satysfakcja walki wielkiego z maluczkim.Myśle tu głównie o
funduszach inw. i OFE.I tak tych grubasów postrzegam.A każy mniejszy grubas taki jak
ja niech też to czyni.

TO MUSZE SKOMENTOWAĆ.
nie wiem czy zdajesz sobie sprawę ale tak naprawde to oni ciebie skubią na prowizjach chociażby mam na myśli DM, skarb państwa na podatku skoro tak dużo zarabiasz, nie martw sie to im wiecej zarobisz tym wiecej dasz także im zarobić, fundusz np arka akcji która ma aktywa wielkości jakiś 3,8 mld zł przy twoim portfelu z całym szacunkiem to kropla w morzu.... temat rzeka ale tak jak pisało Ci już wielu z forumowiczów, pokory na rynku podobnie jak inni z nas jesteś dosłownie niczym twoje tranzakcje nie są przed TFI lub OFE nawet obserwowane. :))))))))) taka prawda.

Re: Na GPW niewielkie spadki

caabi / 2007-01-03 21:00 / Tysiącznik na forum
no to jankesy mnie zaskoczyli :((

Re: Kto nie ma miedzi...

caabi / 2007-01-04 08:02 / Tysiącznik na forum
witam, jak dzis gant urośnie znów to robię sobie harakiri :))
a tak na powaznie 7 bullsa mam, biotka tez mam no i arksteela posiadam, zobaczymy co dzis na nich sie bedize działo, swissmed i lubawka to longtermy takze o nich nie wspominam :))
pozdro.... a wlasnie bylbym zapomnial kghm sobie kupie ale za 60 zł. no moze 50 jak sie uda za jakis czas :))
caabi / 2007-01-04 08:07 / Tysiącznik na forum
dobrze gadasz, tylko przezes NBP jest bardzo wazna osoba, i jesli Pan Skrzypek ma taka byc to cienko widze reakcje zagranicznych komentatorów na ta postać, gdyż jest on osobą z kanapy, tym bardziej negatywnie o nim sie wypowiadają wszyscy na temat jego pracy w warszawie.
jedno jest pewne balcerowicz wiedzial dokładnie jak ma sie zachowywac gdyz jedna jego zbyt postrzegana za polityczna wypowiedz mogla zachwiac złotym, pan skrzypek moze i także będzie wstrzemiezliwy w wypowiedziach ale bardziej boje sie o kaczyńskiego, gdyz przy jakims sporze rzadu napewno bedzie wspominał o tym że "Pan Skrzypek jego zaufany czlowiek wyraza opinie....." i takie teksty osłabia pozycje prezesa NBP choc sam moze bedzie ta funkcje pelnil naprawde dobrze.
ps. dobrze ze rada jest 10 osobowa a on ma tylko 1 głos, bo moim zdaniem bedzie to zawsze głos kaczynskich.
caabi / 2007-01-04 08:09 / Tysiącznik na forum
hehe dziś juz - 3% kurde zeby tylko kghm nie pociagnal za soba calego rynku :((

Re: Kto nie ma miedzi...

caabi / 2007-01-04 09:40 / Tysiącznik na forum
nie jest zle w sumie spadac dalej nie chce cos, wiec moze zaraz odbije i zaczna wyciagac. trzeba patrzec na kontrakty
caabi / 2007-01-04 10:07 / Tysiącznik na forum
mi chodza
caabi / 2007-01-04 10:33 / Tysiącznik na forum
ja bym naprawde poczekal na wyklepanie dna na miedzi pierw a dopiero potem usrednil bo z tak duza starata jak maja niektorzy to naprawde nie ma poco wywalac, przeciez dywidenda bedzie a jak zacznie sie odbicie na miedzi to dopiero bym usrednil
caabi / 2007-01-04 10:34 / Tysiącznik na forum
krzychu ja bym jeszcze poczekal, patrz jak miedz leci :(((

Re: Kto nie ma miedzi...

caabi / 2007-01-04 10:35 / Tysiącznik na forum
dzis na 7 bykach to palpitacja serca dostalem bylo - 9%. a teraz juz na 0 kurde ze nie dokupilem ahhhhhh strach ma wielkie oczy
caabi / 2007-01-04 12:25 / Tysiącznik na forum
ja, a co ?
caabi / 2007-01-04 12:28 / Tysiącznik na forum
no info pozytywne. trzeba poczekac da zarobic tak mysle.
ale nigdy nic nie jest pewne :((
caabi / 2007-01-04 12:39 / Tysiącznik na forum
tko - trzeba kogoś oszukać. nie bez powodu tak to nazywamy.
:)))))
caabi / 2007-01-04 12:48 / Tysiącznik na forum
ja, lojka też ma. oboje trzymamy długoterminowo i naszym zdaniem jest dobry i tani obecnie.
mówię w imieniu lojki bo na temat tej spólki mamy takie samo zdanie, przyjdzie czas to ona będize mocno rosła.
:))
caabi / 2007-01-04 12:54 / Tysiącznik na forum
a no o tobie zapomniałem, dawno nie rozmawialiśmy o tej spoleczce. narazie malutkie obroty ale ja czekam jak pokaża chocby kilkuset tysieczny zysk wkoncu to wystrzal bedzie jak jakis czas temu na 16 zł. :))

Najnowsze wpisy