Forum

Komentarze użytkownika "caabi"

Komentarze użytkownika: caabi

caabi / 2007-01-05 10:48 / Tysiącznik na forum
przeceni jesli dadza ciała, w co watpie szczerze mowiac, ale i tak dzis go puscilem swoje zarobilem i szukam okazji teraz...
caabi / 2007-01-05 10:50 / Tysiącznik na forum
ken co sadzisz teraz o kghm, pamietasz jak rozmawialismy niedawno jak miedz spadla ponizej 7000 usd teraz jest ponizej 6000, ciekaw jestem twojej opinii na temat samej miedzi, fundy hedge wywalaja miedz i pewnie szybko to sie nie skonczy chyba ze nagle zmienia strone z podazy na popyt ale to sie nie zapowiada poniewaz kiepskie dane z usa. jak myslisz kiedy sytuacja moze sie odwrócic ?? czekam na twoja opinie dzieki.
caabi / 2007-01-05 11:04 / Tysiącznik na forum
ja kupilem, tyle ze sie nie pochwalilem :))

PLN - fragment wypowiedzi kuczyńskiego

caabi / 2007-01-05 11:08 / Tysiącznik na forum
Tak czy inaczej przecena była wręcz niezwykła. Nie widziałem takiego jednorazowego wzrostu kursu EUR/PLN od marca 2005 roku. Warto przypomnieć sobie, że wtedy to kurs EUR/PLN wzrósł w ciągu 2 miesięcy z poziomu 3,84 do 4,29 zł. Nie twierdzę, że teraz też się tak stanie, ale półroczna linia trendu spadkowego została przełamana i nastąpiło wybicie ze spadkowego klina, a to może doprowadzić EUR/PLN do poziomu 4,10 PLN. Wydaje się jednak, że przecena doprowadzi dzisiaj do zwyczajowej pod koniec tygodnia korekty.
caabi / 2007-01-05 11:17 / Tysiącznik na forum
moim zdaniem jeszcze nie teraz. ale niedlugo naprawde niedlugo, wyniki to pobudzi inwestorów.
caabi / 2007-01-05 11:18 / Tysiącznik na forum
prosze nie poruszajcie tematu ganta bo odrazu mam ochote na harakiri, sprzedalem jakies 20% taniej niz jest teraz a to bylo chyba ze 4 sesje temu.
caabi / 2007-01-05 11:22 / Tysiącznik na forum
dzieki za odpowiedz, dzis przeczytalem jesszcze komentarz kuczyńskiego, wg niego na miedzi dopiero noze sie zaczac bo fundy zaczna grac na konkretna zwalke, co jednak wzmacnia gielde usa poniewaz kasa z miedzi plynie na rynki akcji ( oczywiscie juz nie surowcowe) a widac to po umocnieniu dolara, to sa mld USD, tak mysle tylko kiedy jak by to ujac miedz powróci do łask. kghm teraz bym nie tknal :))
dzięki za odpowiedz, pogadamy jeszcze za jakis czas zobaczymy co sie wydazy w przyszlym tygodniu.
pozdr.

Re: Surowcowy krach raczej nie zaszkodzi GPW

caabi / 2007-01-05 11:24 / Tysiącznik na forum
w koncu na swissmedzie pojawiaja sie troszke wieksze paczki po stronie K, juz niedlugo ojj niedlugo wystrzeli. :))
caabi / 2007-01-05 11:29 / Tysiącznik na forum
ja tam co do lubawy i swissmedu jestem super cierpliwy.
a jak slaw wczoraj trafnie zauwazyl to wskaznik cena zysk na lubej jest okolo 20 czyli juz nikt nie moze powiedziec ze to nadmuchany balon, teraz tylko trzeba zaczekac az sie nim zainteresuje wieksza ilosc osób badz jakis wiekszy inwestor.
a co do siwssu no czekamy na wyniki w ktorych pokaza zysk to bedzie dopiero impuls !.
pozdrawiam.
caabi / 2007-01-05 11:30 / Tysiącznik na forum
wskaznik cena zysk. to moze i byl balon jak kosztowal 6 zł. ale nie teraz kolego poczytaj troche zobacz wyniki i potem pogadamy.
caabi / 2007-01-05 11:39 / Tysiącznik na forum
mialem ganta po 41. :((( niedawno

Re: Surowcowy krach raczej nie zaszkodzi GPW

caabi / 2007-01-05 11:58 / Tysiącznik na forum
w sumie zwalilo sie przez tpsa i pko bp tylko

Re: Surowcowy krach raczej nie zaszkodzi GPW

caabi / 2007-01-05 13:07 / Tysiącznik na forum
kupilem ferrum, ktos to ma bo to byl strzal w ciemno ?
caabi / 2007-01-05 13:13 / Tysiącznik na forum
a co spodziewasz sie ze na takim minusie zakonczy dzissiejszy dzien ?? ja kupilem bo wydaje mi sie ze zaraz odbije

Re: Surowcowy krach raczej nie zaszkodzi GPW

caabi / 2007-01-05 13:29 / Tysiącznik na forum
wiecie co by się stało jak by teraz KGHM puścił ??
ojezzusss z - 3% to lekko

Najnowsze wpisy