Forum

Komentarze użytkownika "caabi"

Komentarze użytkownika: caabi

caabi / 2007-07-19 20:04 / Tysiącznik na forum
chyba myślisz podobnie jak ja :)))))
tyle że ja się uniosłem ale niepotrzebnie......to forum giełdowe zapomniałem się poprostu
caabi / 2007-07-20 09:01 / Tysiącznik na forum
m.in. ja :)))) ale może dziś wywali jednak.......
caabi / 2007-07-20 15:40 / Tysiącznik na forum
pewnie nie. i naprawde wskażniki są najmniej ważne.
patrz budimex.
liczy się jaką firma ma pozycję w danej branży i jakie ma perspektywy i tu bioton sorry wszyscy anty biotonowcy będą zawiedzeni ale ma BARDZO DOBRĄ. :))))
ps. uśredniam BIO, slaw bo ja brałem po 2.33 :(((

Re: Spodziewana nerwowa sesja

caabi / 2007-07-23 16:23 / Tysiącznik na forum
MOŻE KTOŚ WKLEIĆ LUB PRZESŁAĆ NA MAILA NINIEJSZY TEKS Z PARKIETU
http://www.parkiet.com/news/art.jsp?idn=513644

dotyczy BIO.
z góry dzięki.
caabi / 2007-07-23 16:23 / Tysiącznik na forum
.
caabi / 2007-07-23 17:44 / Tysiącznik na forum
dzięki, no więc po takim komentarzu zapowiada się UP. tak przekornie powiem..... i takie podejscie czesto sie sprawdza :)))
caabi / 2007-07-24 09:19 / Tysiącznik na forum
około 15. z tym że dla banków bardziej wymiernym wskaxnikiem jest zdecydowanie cena do wartości księgowej. na C/Z bym wogóle nie patrzył ...... i zresztą nie patrzę jak kupuje akcje banków.
caabi / 2007-07-24 09:20 / Tysiącznik na forum
sław sorki ze zmianiam temat ale mam pytanko o BIO, pewnie będziesz się orientował, kiedy mają zacząc cokolwiek z LFO ?? czy oni obecnie coś tam wogóle robią ??
caabi / 2007-07-24 09:28 / Tysiącznik na forum
jak dla mnie sensowna jest nie większa niż 7.5. zaznaczam JAK DLA MNIE :))))

ps. inaczej też oceniać można Kredyt Bank a inaczej Bre Bank, tu jest ogromna przepaść oczywiście na korzyść BRE, przecież nie porównujmy tego jaką ekspansję prowadzi Bre bank i jaką ma ofertę dla klientów i rozwój jego działalności itp. a kredyt bank który stoi w miejscu ....... temat rzeka a nad którym bankiem się zastanawiasz ???
caabi / 2007-07-24 09:30 / Tysiącznik na forum
nie no sław powaznie pytam olewam wilczege tylko pytam bo nie moge znalesc zadnych artykułów o tym ...... od momentu jak zaczeli to dzierzawic czy cos tam sie wogóle dzieje ??
caabi / 2007-07-24 09:32 / Tysiącznik na forum
moim zdaniem handlowy do Bani, naprawde bankami które maja przed sobą dobra przyszlosc to są BRE, ING i BZ WBK reszta bedzie na ich rzecz traciła klientów.... tak sądze...
caabi / 2007-07-24 09:37 / Tysiącznik na forum
mogą być już w cenie :(((
caabi / 2007-07-24 09:43 / Tysiącznik na forum
na elektrimie przy 18 też się kotłowało :)))))
caabi / 2007-07-24 10:06 / Tysiącznik na forum
ciekawe czemu ??? czy może dlatego że to MY jesteśmy krajem który jest jakieś 50 lat w rozwoju gospodarczym za niemcami ?? czy właśnie dlatego jesteśmy emerging market ?? :)))))
caabi / 2007-07-24 12:21 / Tysiącznik na forum
Wiecie co mam propozycję dla wszystkich którzy myśleli o zmianie OFE, chciałbym z Wami na ten temat porozmawiać i skonfrontować moją opinię otóż jestem w jednym z "gorszych" OFE (skarbiec) i zastanawiam się czy warto przeskakiwać do czołówki np polsat, czy jeszcze czekać ponieważ zmiana liderów może nastąpić w przeciągu np najbliższych 10 lat. czy obecnie fundusz który jest na końcu stawi waszym zdaniem ma szanse znacząco polepszyć wyniki ???
ps. w mojej sytuacji liczy sie bardzo długi horyzont czasowy mam 24 lata :)) a więc jakieś 40 jeszcze do emeryturki :(

Najnowsze wpisy