Forum

Komentarze użytkownika "caabi"

Komentarze użytkownika: caabi

caabi / 2007-07-12 14:51 / Tysiącznik na forum
ładne po 200-300 tys akcji ktos zbierał......najwiekszy jaki zobaczylem w calosci to ponad 560 tys. :))))
caabi / 2007-07-12 15:30 / Tysiącznik na forum
kupuj. jest tania, mogę napisać Ci wiele argumentów za ale pewnie inni też pomogą.....
caabi / 2007-07-12 15:30 / Tysiącznik na forum
jeszcze nie....... tak mi się wydaję.....
caabi / 2007-07-13 08:50 / Tysiącznik na forum
będzie dobrze jak lubawa dziś zaneguje wybicie dołem z kanału.... trendzik był taki ładny :((( wierzę w to
caabi / 2007-07-13 09:21 / Tysiącznik na forum
za dużo akcji w rękach drobnych akcjonariuszy :(((
caabi / 2007-07-13 10:12 / Tysiącznik na forum
no dobra ale wskaźniki wskaxnikami ale czy perspektywy na przyszłe lata ma dobre czy jest to spółka która w ciągu następnych 5 lat nas niczym szczególnym nie zaskoczy ??? musisz sobie odpowiedzieć na to pytanie.... dobry przykład spółki drogiej to budimex zobacz na jego wskaźniki ale co z tego jak spółka w polsce robi wszystko i będize miała z tego kase wiec nawet wejscie w nia w tym momencie nie jest jednoznacznie błędem, i druga strona fundamentalny KGHM co z tego ze takie niskie wskazniki te akcje powinny być po 300- 400 zł. a czemu nie są ??? nic na gieldzie nie jest oczywiste gdyby liczyly sie wskazniki kazdy by kupowal poniezej c/z 20 i czekal az pojdzie dalej ........ musisz spojżeć na samą spółke czy ma perspektywy jeśli tak to czy są jakies zagrożenia długoterminowo (wejście duzego gracza z zagranicy itp.) jaki zarząd główni kacjonariusze itp..... a jak ci sie niechce tego robic to wal w fundusze i korzystaj z hossy długoterminowo zarobisz...
caabi / 2007-07-13 10:14 / Tysiącznik na forum
a moze też być na odwrót bo wtedy ludzie wychodza z przegrzanych papierów i mimo wszystko szukaja spolek "tanich " i wtedy taka spólka będzie raczej rosła, choc nie twierdze ze duzy akcjonariat poprotsu sie pozbedzie akcji bo bedzie wieksza awersja do ryzyka
caabi / 2007-07-13 10:15 / Tysiącznik na forum
moim zdaniem jest dobrze, są wakacje pamiętajmy o tym....i nieługo wyniki wiec jeszcze będzie lepiej. co do tych 4000 na wig 20 nie przywiazywał bym takiej wagi raczej bardziej istotny jest index sredniaków i małych niech tam odbije wkońcu....
caabi / 2007-07-13 10:53 / Tysiącznik na forum
ja np nie robię takich ruchów tz. jak była korekta majowa to siedziałem na tyłku zapakowany w fundy akcyjne i .... zarobiłem od styczna 2006 do grudnia 2006 47%. bez stresu (choć w maju już miałem lekki minus) teraz już na gieldzie robie mniej ruchów dokupuje tylko 2 spółki które trzymam na dłuższy okres (bioton i lubawa) chce z nich wyciągnąć jak najwiecej :)))) a fundusze dokupuje co miesiąc jak narazie na fundach taktyka dobra, przez 2 miesiące 10%, atakatuje akcyjne i nie bawie się jak już wyzej opisałem w łapanie górek i dołków bo nie sposób to robic zawsze trafnie
caabi / 2007-07-13 12:08 / Tysiącznik na forum
sławku jeśli to nie będzie jakiś problem i jeśli się zgodzisz i nie będzie Ci to przeszkadzało i wogóle :)))) to jak możesz prześlij mi to na maila...... chciałbym sam się z tym zapoznać aby zostać utwierdzonym w przekonaniu że masz 100% rację co do P. Wilczęgi :)))
caabi / 2007-07-13 12:31 / Tysiącznik na forum
ktos pkc wywalil pewnie jakis flustrat..... :))
caabi / 2007-07-13 13:40 / Tysiącznik na forum
sław na akcje oni przeznaczyli moze 5% zysku :))

LUBAWA

caabi / 2007-07-16 08:32 / Tysiącznik na forum
Raport bieżący 40/2007 Zarząd LUBAWA S.A. informuje, iż Spółka nabyła w celach inwestycyjnych działkę budowlaną o powierzchni 6,29 ha w Brudzewie koło Pucka, w atrakcyjnej lokalizacji w pobliżu nabrzeży Zatoki Puckiej. Wartość transakcji wyniosła 4,22 mln PLN. Działka została nabyta z myślą o dalszej odsprzedaży. Zarząd planuje dokonać sprzedaży terenu do końca 2008 roku, a zysk przeznaczyć na dalsze inwestycje.
caabi / 2007-07-16 09:04 / Tysiącznik na forum
sław a ten dokument (wielostronnicowy) to możesz mi przesłać na prywatnego maila, jeśli nie jest to Twoją słodką tajemnicą oczywiście.
ps. zaznaczam że chcę to tylko i wyłącznie dla swojej wiadomości, po ewentualnym zapoznaniu się z materiałem nastąpi jego usunięcie z dysku twardego :))))
caabi / 2007-07-16 09:05 / Tysiącznik na forum
eee powinni ogłosić że wchodzą w developerke wkońcu bym zobaczył jak kosztuje 5 zł :))))
no co masters mógł to lubawa nie dała by rady ??

Najnowsze wpisy