Forum

Komentarze użytkownika "caabi"

Komentarze użytkownika: caabi

caabi / 2007-08-27 16:02 / Tysiącznik na forum
no to lecim na szczecin :)

Do sława

caabi / 2007-08-27 19:57 / Tysiącznik na forum
hej, czytałem co napisałeś poniżej..... sam nie wiem co myśleć z jednej strony szkoda by było jak by indaru nie przejeli...... ale jakoś coś mi tu nie pasuje..... to by było za proste jak by takie info ze strony ukraińskiej nie zostało skomentowane przez bioton.... wiem że czasem ściemniają ale bez przesady, na spekulacje prasowe powinni odpowiedzieć..... mysle ze niedlugo to nastąpi... narazie czekam i tak bede czekał a jak spadnie za duzo to dokupie... a co tam.

co to biopartners.....to będzie strzał w 10 tylko musimy naprawde byc cierpliwi, ja jestem wkoncu trzymam lubawe prawie od roku :))))

spoko sław, krauze nie pozwoli aby nie przejeli indaru, przynajmniej narazie jeszcze jestem tego zdania
caabi / 2007-08-27 20:09 / Tysiącznik na forum
o luzik to daj znać......

wiesz co ja na to patrzę tak...... z tym PR to wiedzą że dają ciała bo widzą ci się dzieje z kursem, ale myślę że albo są debilami (w co wątpię) albo poprostu mają w zanadrzu coś czego się nikt nie spodziewał.....( mam na myśli to o czym gadał Rysiek ostatnio) i teraz tak albo sie mylę i biotek będzie sobie czasem spadal bo nikt nie wie co sie dzieje.... albo poprostu samymi wynikami nakreca kurs.... to tez mozliwe jesli faktycznie cos podpisza z amerykancami.... z tym raportem Q troche przekombinowali daltego dostali w dupe, ja i tak trzymam, kurde nigdy spółka we wczesnej jak by na to nie patrzec fazie rozwoju nie jest idealna.... a co mnie zastanawia to jeszcze to ze maja te obligacje na 200 mln zł z terminem wykupu na koniec 2008. to jakoś muszą conajmniej 150% tego wykrecic na operacyjnym..... moim zdaniem coś wisi w powietrzu..... i albo sie mysle albo za jakis czas poprostu wyrzuce biotka z notowań i będę zaglądał raz na kwartał.....
caabi / 2007-08-27 20:12 / Tysiącznik na forum
ja wiem czy wtopa ...... nad ty bym sie zastanawiał spółka no przeciętna ale napewno kupiec takiego pakietu by sie znalazł....... a z drugiej strony mogą trzymać i chapać dywidendę przez pare lat ......... jak dla mnie jak by im nie wypalil indar to ta kase powinni wpompować w zalączek pracy nad LFO albo dokupic z 15% HTL, ..... ja tak to widze...
caabi / 2007-08-27 20:35 / Tysiącznik na forum
http://finance.google.com/finance

BIOTON do sława :)

caabi / 2007-08-28 08:12 / Tysiącznik na forum
no widzisz jednak pracują dobrze nad PR bo dali komunikat
BIOTON
Temat
Prywatyzacja INDAR ZAO
Podstawa prawna
Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne

Treść raportu:
W odpowiedzi na doniesienia medialne dotyczące ewentualnych problemów w przejęciu kontroli nad INDAR ZAO z siedzibą na Ukrainie ("Indar") BIOTON S.A. ("Spółka") informuje, że na chwilę obecną jedynym oficjalnym i obowiązującym dokumentem, zawierającym listę ukraińskich przedsiębiorstw przeznaczonych do prywatyzacji w 2007 r., na której znajduje się także Indar, jest rozporządzenie ukraińskiej Rady Ministrów nr 226-p z dnia 26.04.2007 r.

Doniesienia prasowe dotyczyły jedynie projektu rozporządzenia Rady Ministrów, przygotowanego przez Ministerstwo Zdrowia Ukrainy, pozytywnie zaopiniowanego przez Ukraiński Fundusz Mienia Państwowego, wykluczającego Indar z w/w listy.

Spółka informuje także, że w Radzie Nadzorczej Indar ("Rada") zasiadają przedstawiciele akcjonariuszy Indar, w tym spółki Mindar Holdings Ltd, która w Radzie dysponuje dwoma głosami i jest w 100 % kontrolowana przez BIOTON S.A.


jak dla mnie sprawa jest jasna źródło nie rzetelne, ale dobrze że skomentowali to dziś wyskok nad 1.40 spowrotem
caabi / 2007-08-28 08:25 / Tysiącznik na forum
no i narazie tego się trzymajmy :))))
co czasu jak nie spełnią swoich obietnic.... które już tak długo się przeciągają zdecydowanie można tak o nich mówić.... :)

TAK ABY NIKT NIE ZAPOMNIAŁ NA CZYM DZIŚ GRAMY :))

caabi / 2007-08-28 08:25 / Tysiącznik na forum
LUBAWA
Temat
Podpisanie przez LUBAWA S.A. z MON umowy na dostawę sprzętu ratowniczego
Podstawa prawna
Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne

Treść raportu:
Zarząd LUBAWA S.A. informuje, że 24 sierpnia 2007 roku Spółka podpisała umowę z Ministerstwem Obrony Narodowej (Departamentem Zaopatrzenia Sił Zbrojnych) na dostawę kamizelek ratowniczych i łódek ratowniczych dla pilota o wartości brutto 707 444,00 zł. Termin wykonania umowy strony ustaliły na 5 grudnia 2007 roku.

Przedmiot umowy zostanie zrealizowany przez LUBAWA S.A. Milagro Oddział w Grudziądzu. Umożliwia to przyznana w marcu br. przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji koncesja na wytwarzanie i obrót wyrobami o przeznaczeniu wojskowym lub policyjnym (patrz raport bieżący nr 14/2007).
caabi / 2007-08-28 08:35 / Tysiącznik na forum
ktoś łyka jena troche...... raczej my i BUX w górę.... londyn pewnie zacznie powoli... ale obstawiam dziś UP.

Re: Szukanie równowagi

caabi / 2007-08-28 09:32 / Tysiącznik na forum
cuda cuda na biotonie
caabi / 2007-08-28 09:35 / Tysiącznik na forum
1,28 cos mi sie wydaje ze ktos chcial sie obkupić taniej..... ale zobaczymy sesja jeszcze długa...
caabi / 2007-08-28 09:39 / Tysiącznik na forum
pomyśl inaczej jest dobry czas na akumulacje akcji..... jeśli inwestujesz w tą spółke długoterminowo to te obecne spekulacji i problemy kiedys sie zakoncza..... a lepiej nawet niech wynik wysrubują działalnością operacyjną a nie tylko skonsolidowaniem przejmowanych spółek..... ja tam czekam sobie na spokojnie....
caabi / 2007-08-28 10:29 / Tysiącznik na forum
jak tam spokojnie da sie zarobic 10 funtów na godzinke. 8 godzin to około 450 zł dziennie X5 = 2250 tygodniowo czyli 9000 miesięcznie. to jak rata będzie w przeliczeniu na zlotówki 3000-4000 tys to luzik, odchodza koszty za wynajem (średnio około 400 funtów miesięcznie) człowiek jest na swoim i tez całkiem inaczej się żyję. piszę o tym ponieważ mam znajmowych za wielką wodą i wielu dokładnie o kupnie domu mysli już od dawna....

Re: Szukanie równowagi

caabi / 2007-08-28 11:27 / Tysiącznik na forum
ale ktos ma do wysypania biotona po 1.26. ciągle dorzuca..... :(((((
caabi / 2007-08-28 11:40 / Tysiącznik na forum
no trochę tak..... z tego tylko względu że jak spadał ostatnio to raczej "w cenie:" były chyba już wszelkie złe informacje, przesuwające się w nieskonczoność przejęcia nizsza sprzedaż (obniżone prognozy) i sam klimat wokół spółki..... no coż czekanie i jeszcze raz czekanie....

Najnowsze wpisy