Forum

Komentarze użytkownika "caabi"

Komentarze użytkownika: caabi

caabi / 2007-08-28 11:49 / Tysiącznik na forum
flugo twoje pieniądze twoja decyzja..... u mnie bio to 55% portfela ale zamierzam zwiększać w niego zaangażowanie. jestem nadal tym wierzącym. :)))
caabi / 2007-08-28 11:51 / Tysiącznik na forum
mam nadzieje że cierpliwi zostaną wynagrodzeni :)) choć wiem że nadzieja matką .......... :((
caabi / 2007-08-28 11:58 / Tysiącznik na forum
no jak kupowali po 200 tys akcji to kazdy sie cieszyl ale sprawa z indarem i po tyle samo sypali spółka bardzo rozchwana ostatnio na dobre infa reaguje bardzo słabo (+3 +5%) a na złe lecą PKC i było dziś niemal -11%, widać że pewności wsród akcjonariatu nie ma, ale to tylko i wyłącznie jak mówi sław, wina zarządu i tu się z nim zgadzam, tylko sam nie potrafię w to uwierzyć że robią sobie taką kichę (adaś i czlonkowie zarządu maja duzo akcji) wiec sami siebie biją po kieszeni tym zachowaniem. Infa od Ryśka już tak nie pomagają jak kiedyś a więc jak już jest tak źle to myśle sobie że za jakiś czas może być juz tylko lepiej a jak z ich strony taki spokój to chyba coś wisi w powietrzu...... tylko niech się okaże co jak najszybciej..... w tym wypadku sądzę że to "coś" wywinduje kurs do góry bardzo....
caabi / 2007-08-28 12:31 / Tysiącznik na forum
:))) teraz to luzik :)))

do rozebrania troche jest po 1.28 ale index juz zielony to moze nie będzie tak zle na koniec dnia.... zobaczymy....
caabi / 2007-08-28 12:39 / Tysiącznik na forum
725k ...
caabi / 2007-08-28 13:30 / Tysiącznik na forum
ej no weź bez takich co ...... upodlona najbardziej w mojej stajni to jest lubawa i bardziej upodlic sie juz nie da..... a bio to inna kategoria....on spadl szybciutko a nie tak jak lubawa j**** sie w okolicach 2 -2,5 zł od roku....
caabi / 2007-08-28 13:43 / Tysiącznik na forum
temu Krzysiowi to bym mordę skapiszonował :))))

było pięknie spokojnie 3.10. 3.20 3.30 a tu nagle ten ziomek się obraził i wysokoczył.... ale cieszę się że go tak chlopaki na sanwilu przejechali... na leniu też hehehehe wkoncu przestanie kozaczyc bo mu stopnieje kapitał :))))
caabi / 2007-08-28 13:45 / Tysiącznik na forum
może wielu rozczaruję.... ale mam tylko te dwa papiery obecnie :)))) zarabiam w pracy....... a czasem pobawię się innymi akcyjkami jak jest kasa..... narazie jej nie ma wiec siedze na dupie i czekammmm i czekam......
caabi / 2007-08-28 13:48 / Tysiącznik na forum
mam nadzieje ze przetrwam choc czasem mnie te dwa papiery tak irutują jak nic innego.... ciągle wmawiam sobie lubawa wyskoczy wkoncu na 5 zł .... musi a biotek to bedzie to to bedzie drugi gant jak ze złotówki startował...... :))) no człowiek śni i marzy ja poprostu na własnej skórze chce się przekonać czy jak zrobie longterma (czyli 5 latek z papierem posiedze ewentualnie dokupujac na spadkach ostrych) ile zarobię, jeśli oczywiscie wogole zarobie....
caabi / 2007-08-28 13:50 / Tysiącznik na forum
dla mnie każda wtopa tego pana jest niewątpliwie wielką satysfakcją :))) po tym co zrobił na lubej należało mu się.... jak się jest takiego formatu inwestorem (mam tu na myśli kapitał jakim pogrywa) to jednak troche to zobowiązuje, jak straci (a juz prawie stracił) to poparcie ulicy to skonczy gorzej niż może sobie to tylko wyobrazić......
caabi / 2007-08-28 14:01 / Tysiącznik na forum
w sumie może masz rację co on mnie wogole ma interesować.... tyle tylko że czasem jak gdzieś wchodzi to psuje taką spółkę..... robi się spekulacyjny acjonariat i średnioterminowo społka na tym traci. przykład to lubawa.... a więc jak się ten pan gdzieś pojawia to krótko stopy i póki można to zabawa.....

faktycznie niech idzie swoją drogą.... choć i tak wielu za nim podąża :))))
caabi / 2007-08-28 14:25 / Tysiącznik na forum
tego biotona Ci nie zapomnę :))))
caabi / 2007-08-28 14:27 / Tysiącznik na forum
zainstaluj sobie jakis programik ktory aktualizuje czas windowsa z jakims serwerem czasu globalnego wpisz cos w googlach problem zniknie..... ale dziwne ze bios nie trzyma czasu.... pewnie masz laptopa.... taki programik pomoże....
caabi / 2007-08-28 14:31 / Tysiącznik na forum
a czym się stresować leku na cukrzyce w 2 dni nie wynajdą :)))))))
caabi / 2007-08-28 15:21 / Tysiącznik na forum
skąd macie to info na espi nic nie ma na parkiecie też ??

Najnowsze wpisy