Forum

Komentarze użytkownika "caabi"

Komentarze użytkownika: caabi

Re: Powrót z dalekiej podróży

caabi / 2007-08-30 16:10 / Tysiącznik na forum
no ktoś kto stawia takie klocki na biotku ..... jest moim przyjacielem :))) ciekawe który to fund.... /?
caabi / 2007-08-30 16:27 / Tysiącznik na forum
wiesz na -15% to naprawde była okazja do zakupów.... nie przesadzajmy zobaczcie co oni chca od krauzego ....

Dziennik" pisał, że przeciek o akcji CBA w resorcie rolnictwa mógł nastąpić podczas obiadu, jaki Kaczmarek miał zjeść wówczas w towarzystwie posła Samoobrony Lecha Woszczerowicza oraz Krauzego. Według innej wersji, informacja od Kaczmarka dotarła do Leppera za pośrednictwem prezesa PZU SA Jaromira Netzla.

Według zapisu hotelowej kamery, Kaczmarek wszedł do windy, z której wysiadł na 40. piętrze. Zdaniem śledczych, spotkał się tam z Krauzem i Woszczerowiczem - wcześniej doradcą Krauzego. Zdaniem "Dziennika", mają tego dowodzić m.in. tzw. BTS-y, czyli system lokalizacyjny, na podstawie którego można sprawdzić, w którym przekaźniku i o której godzinie loguje się telefon komórkowy. Z ich analizy wynika, że telefony Kaczmarka, Krauzego i Woszczerowicza znajdowały się o tym samym czasie w tym samym miejscu.

Kaczmarek zapewniał, że nie zna osobiście Woszczerowicza, który spotkał się 6 lipca rano z Lepperem i być może wtedy go ostrzegł, bo Lepper zaczął wtedy mówić o "prowokacji".(PAP)

wkt/ wkr/ woj/ asa/


a nie tak jak już myśli wielu aby zbadac jego spółki tip rzeczy.... przynajmniej narazie...
caabi / 2007-08-30 18:26 / Tysiącznik na forum
no widzisz sław..... emocje to zły doradca.....

a powiedz nadal longerm czy dziś coś w Tobie "pękło" ??
caabi / 2007-08-30 18:42 / Tysiącznik na forum
dokładnie..... ja tam juz gromadze srodki na usrednianie.... moze i spadnie ponizej 1 zł ale co z tego......... to tylko okazja do zakupu.... takie mam zdanie dopóki spółka się rozwija i widzę dla niej przyszłość .... wszystko w tym temacie..

Re: GPW: W butach na parkiet

caabi / 2007-08-30 18:46 / Tysiącznik na forum
moim zdaniem......

Krauze było zaatakować najłatwiej .... dlaczego bo był i jest przyjacielem Kwaśniewskiego, jak za niego się nie mogli zabrać to próbują "od d upy strony". wielu tu pisze o Prokomie i Zus, ale zastanówcie się co to ma wspólnego z tym co zarzucają krauzemu teraz ?? przeciez krauzego kontrolowano wielokrotnie, ale jak zwkle w polsce precietny polak usłyszy ze zamykaja krauzego.... podsumują jego majatek i wielu bedzie zachwyconych ze ktos bogaty zbiednieje.... i tu jest problem w polskiej mentalnosci aby tylko komus dokopac.... i z tego powodu zaraz pis będzie miał 30% poparcia .... no cóż oglądajcie teraz tvn 24 jakas fanatyczka :)) i wlasnie ludzi zamknięci na świat nami rządzą....... kurcze jak fajnie by było jak by wkoncu ludzie zaczeli myslec........ choc na to nie licze..
caabi / 2007-08-30 18:53 / Tysiącznik na forum
normalny obywatel iV rzeczypospolitej .... do takich standardów musmy sie przyzwyczaic.. takie czasy..
caabi / 2007-08-30 19:14 / Tysiącznik na forum
muszą jak najszybciej wyjasnic na co wydadza te 15 mln zł z emisji które otrzymai mieli budowac szpital..... narazie cisza.... jak to sie wyjasni powinno byc dobrze maja super przychody i dynamike, strata netto spowodowana wysoka amortyzacja.... zyski beda kwestia tylko jaki horyzont inwestycyjny ..... generalnie polecam choc sam nie mam.... siedze w biotku jesli mowimy o tej branzy i nie zamierzam z nigo wychodzic wcale..
caabi / 2007-08-30 19:26 / Tysiącznik na forum
ale co to znaczy podstawowa działalność biotonu ?? bo jesli patrzymy na wynik operacyjny biotka to znaczy ze nie biezemy pod uwage tego iż inwestuje za granica w spółki zalezne i ze spólka mając ujemne przepływy z działalności inwestycyjnej, poprostu inwestuje duzo.... o czym chyba wszyscy wiedza... moim zdaniem w przypadku biotka nie sa wazne wskazniki bo one za chwile sie zmienia niech tylko skoncza projekty w rosji i inwestycyje w sci gen i bio partners i nagle zyski duze sie pojawią..... biotek ma przedewszystkim marze na sprzedazy na pozimie niemal 30% a przypomne tylko ze branza deweloperska tak zyskowna i wspaniała średnio buja się na marży 20%.
no sorki ze się wcinam ale nie można moim zdaniem oceniac w ten sam sposób spółek z róznych branz i o innej specyfice .... tak jak ktos napisał o elly lilly tak do dobra spółka ale to społka nie będąca w fazie dynamicznego rozwoju potrzebujaca kapitału do finansowania projektów tylko spółka "w czasie" umiejscowiona mniej wiecej na poziomie naszego KGHM gdzie nie inwestuje tylko zarabia tak po chłopskiemu...
caabi / 2007-08-31 11:34 / Tysiącznik na forum
i za to ziobro pojdzie siedziec..... taka prawda dal ciała.. ale zeby go wsadzic musi byc komisja i dlatego pis niechce komisji zeby o ziobrze wszyscy "zapomnieli" taka prawda przynajmniej w mojej głowie na obecną chwilę się układa..

Re: Rynek potrzebuje uspokojenia

caabi / 2007-08-31 11:38 / Tysiącznik na forum
no to mamy window dressing :))
caabi / 2007-08-31 11:39 / Tysiącznik na forum
co nie zmienia fakty ze ceny są wysokie..... zawsze mozesz sprzedac...

Re: Rynek potrzebuje uspokojenia

caabi / 2007-08-31 11:39 / Tysiącznik na forum
dobra troche za długo ten biotek "wisi" może wkoncu czas aby poszedł UP ??
caabi / 2007-08-31 11:40 / Tysiącznik na forum
gość jest dobry podoba mi się jego podejście :))))

i faktem jest że potrafi chłopak okiełznać emocje....
caabi / 2007-08-31 11:41 / Tysiącznik na forum
setka czystej 20 gr soku pomarańczowego i naprzód... :))))
caabi / 2007-08-31 13:48 / Tysiącznik na forum
ja powiem tak.... skoro obniżyli stopę dla banków to i obniżą dla Konsumentów.... proste... pytanie co dalej..... z inflacją ja myślę że jednak wyhamuje w najblizszym czasie. ( podwyżki ostatnie były niedawno wpływ na rynek już mają ale w projekci inflacji będą widoczne pod koniec roku....)
aspekt psychologiczny jakim jest troska prezydenta o konsumentów jest znaczący nie można go przeceniać.... moim zdaniem za pół roku zapomnimy o tym problemie...

Najnowsze wpisy