Forum

Komentarze użytkownika "caabi"

Komentarze użytkownika: caabi

LUBAWA

caabi / 2007-09-04 10:58 / Tysiącznik na forum
LUBAWA SA podpisanie kolejnego aneksu zwiększającego wartość kontraktu z MON

Raport bieżący 50/2007
Zarząd LUBAWA S.A. informuje, że 3 września 2007 roku Spółka podpisała Aneks nr 3 do umowy z Ministerstwem Obrony Narodowej, obejmujący rozszerzenie zamówienia na produkcję i dostawę namiotów wojskowych. Aneks zwiększa dotychczasową wartość umowy o 3.261.569,96 zł brutto. Tym samym łączna wartość kontraktu z 10 maja 2006 roku dotyczącego produkcji oraz dostaw namiotów typu NS-97 oraz N-6/97 w latach 2006-2010 wyniesie 44.505.274, 86 zł brutto (w tym wartość dostaw przypadających na 2007 rok to kwota 9.862.656,90 zł).

Pozostałe warunki kontraktu, w tym klauzule o karach umownych, nie zostały zmienione.

Rozszerzenie współpracy z MON jest elementem realizacji przyjętej na najbliższe lata strategii - koncentracji działań wokół produkcji sprzętu i konfekcji dla służb mundurowych. Jest to już drugie z kolei podwyższenie wartości kontraktu w 2007 roku, co świadczy o umacnianiu się pozycji Lubawy S.A. na rynku dostawców dla ww. służb.

O wygranym przetargu i podpisaniu umowy na dostawę namiotów wojskowych Spółka informowała w raportach bieżących nr 55, 62, 142 i 145/2006 oraz 12/2007.

MOŻE KTOŚ POPROSTU TEGO KOMUNIKATU NIE ZAUWAŻYŁ, BO JA JUŻ NIE KUMAM CZEMU NIC SIĘ NIE DZIEJE !!!!!!!!
caabi / 2007-09-04 11:04 / Tysiącznik na forum
10 mln tylko z tutuly dostaw namiotów dla wojska.... a co dopiero w konsorcium z mawą zamówienia dla policji na kamizelki lekko 20 mln zł. współpraca z isabella kolejne 6 no kurde ludzie chyba nie potrafia liczyc bo wzrost przychodów względem 2006 roku to gdzies około 40% zysku pewnie koło 30% a kurs stoi jak zaczarowany...... 4 zł to powinno być już teraz po takich infach zarząd się obkupuje, wchodzi ziomek powyżej 5%.... no już mnie to irytuje... (choć i tak trzymam długo jeszcze)
caabi / 2007-09-04 11:41 / Tysiącznik na forum
stawiam orzychy przeciw dolarom że obecnie to co się dzieje to nagonka na ryśka ..... zastanówcie się co mu mogą zarzucić ?? że spotkał się z kaczmarkiem ?? no i co z tego ?? zobaczycie to jest rozdmuchana polityczna rozprawa właśnie aby pis wygrał te wybory..... z czasem sprawa ucichnie.... najwazniejsze zeby spokojnie jego spolki sie rozwijaly...

a co do LFO to śmieszna sprawa... nikt tego nie chciał zgłosił sie biotek jako jedyna firma w polsce ktora ma mozliwosci aby otworzyc tam naprawde fakbrykę....

ps. 2 jak rysiek się w***** to przeniesie siedziby firm na cypr i tam będzie odprowadzał podatki.....albo przynajmniej takie info pusci bo nie mozna przeceniac faktu jak cenne sa jego firmy dla naszego budżetu.... ..

Re: Rynek nie ucieknie od polityki

caabi / 2007-09-04 11:43 / Tysiącznik na forum
dajcie linka do arytukułu o tym iż prezydent tego burdla chce sprawdzic LFO ??
caabi / 2007-09-04 11:52 / Tysiącznik na forum
zalezy na jaki termin..... ja generalnie dokupuje zawsze jak mam srodki i jest ponizej 2.40 wg. mnie to tanio...
ja krzych juz troche tych akcji jak na swój portfel uzbierałem (40%) teraz sobie tylko czekam..... mogę sprzedać te akcje za min. 4 zł. przyjdzie czas na lubawe.... tlyko nie wiadomo jak prędko.....
caabi / 2007-09-04 12:02 / Tysiącznik na forum
widzę że w swojej wyupowiedzi masz na myśli prokom i jego współpracę z ZUS. nie zapominaj że flustracja w tym temacie nie ma żadnego mertytorycznego popracja wtedy na rynku nie było polskich firm o takiej specyfice a niechciano aby to robiła zagranica.... wiele razy te przetargi były sprawdzane... nigdy nie wykazano żadnych błędów przy przetargach....ale ja mam na myśli fakt jak ważne są te firmy dla naszego skarbu państwa... bo nie wiem czy wszyscy sobie zdają z tego sprawę ale przenieść siedziby na cypr i tam odprowadzać podatki na krauze to zaden problem ale on tego nie robi bo jest polakiem i niejedno krotnie pokazywał ze dlatego inwestuje w polsce bo wierzy w ten kraj i ludzi w tym kraju (zobacz ile ludzi zatrudniają jego spółki) dlatego uważam że ta cała afera jest śmieszna... ponieważ nie ma co mu zarzuciuc na podstawie nagrania ze sie spotkał z kaczmarkiem - proste. to pis robi afera bo uderzając w taka osobe jak krauze wywoluje u ludzi prostych odruch..... "tak uwalic bogatego to dzieki przekrętom sie wzbogacił trzeba go uwalić"
caabi / 2007-09-04 12:06 / Tysiącznik na forum
no akurat w obecnych cenach jeszcze (minimalnie) ale jeszcze usredniam w dół :))) ale w górę też mi to nie przeszkadza.... nie mam obaw co do tej spółki.... słaby mają PR ale to z czasem pewnie zmienią... a jeśli nie to wyniki wypracowane same dzwigną kurs... :))))
ps. no łykaj łykaj.... od niezdecydowanych lepszy akcjonariat będzie. :))))
caabi / 2007-09-04 12:15 / Tysiącznik na forum
typowa mentalność polaków i widać że odezwała się już u 30% "społeczeństwa"
caabi / 2007-09-04 12:25 / Tysiącznik na forum
otóż mamy wolny rynek..... a jeśli pis ponownie wygra wybory to zrozumiesz dopiero te zwrot bo wolny rynek mamy obecnie...

oby tylko znów nie sprawdziło się powiedzienie... "polak mądry po szkodzie" bo wtedy będzie już za późno.....
skompromitują ryśka i zobaczysz jak zareagują sołowowy kulczyki i inni majętni ludzie w tym kraju... którzy swoją obecnością potrafią zaprosić korporacje z zachodu aby to u nas prowadzić biznes.... to jest właśnie wolny rynek swobodny przepływ kapitału, który to kaczyńscy pośrednio zniszczą.... bo nikt nie będzie tu inwestował ryzykując tym samym zniszczenie swojego dobrego imienia bądź wizerunku. to jest istota tej sprawy....

a "największy płatnik" dziwisz się ?? to on płaci w tym kraju największe podatki...... jeszcze je płaci tutaj.....
caabi / 2007-09-04 12:30 / Tysiącznik na forum
mają takie bo złapali głosy.... Emerytów którzy są zawsze biedni, bezrobotych (realnie około 7-8%), wszystkich ludzi którzy obecnie nie są zadowoleni z życia i ich poziom myslenia ogranicza się do stwierdzenia że to wina pracodawców że nie chcą im dać tyle ile oni "powinni" zarabiać... i wszelkich innych nierobów którzy dzięki tej aferze myślą że naprawde jest układm, który bije w nich wręcz bezpośrednio.
ps. nie chcę urazić ludzi inteligentnych którzy chcą glosować na pis to wasz wybór mam tylko nadzieję że jesteście tylko cząstką tego poparcia w ogóle.
caabi / 2007-09-04 12:34 / Tysiącznik na forum
i dlatego wszyscy czyści i mądrzy muszą iść głosować.... nie może być tak że frakwencja to 45% bo z tych 45% właśnie około 30% to ci ludzie którzy uważają że kaczyński im te wszystki lata w biedzie wynagrodzi i dokopie tym bogatym.
caabi / 2007-09-04 12:58 / Tysiącznik na forum
często jak coś się rusza to skaczą na 2 mln lub więcej ale ogólnie od jakiegoś czasu są niskie... bardzo niskie....
caabi / 2007-09-04 14:19 / Tysiącznik na forum
ja też :)))) już mam po 301,50 zł. no i zakopujemy może do 1000 wzrosnie jak coś znajdą :))))
ps. po ile był petrol w pierwotnej ?? po 250 ?
caabi / 2007-09-04 14:29 / Tysiącznik na forum
a to najważniejsze .....
"Naszym celem jest powtórzenie zysku z I półrocza z działalności podstawowej w II półroczu, bez dodatkowych operacji finansowych" - powiedział też Wilczęga. Bioton spodziewa się, że w ciągu dwóch tygodni, a najpóźniej do końca miesiąca zostanie sfinalizowane przejęcie dwóch spółek włoskich.
caabi / 2007-09-04 14:43 / Tysiącznik na forum
no teraz już nie można powiedzieć że jest to balon :)))

Najnowsze wpisy