Forum

Komentarze użytkownika "caabi"

Komentarze użytkownika: caabi

caabi / 2007-09-04 14:48 / Tysiącznik na forum
no ja mam zamiar tak spróbować na sucho wychodzi... ale proponuje polowa kapitału i nie wywalac po 1-2 % tylko ustawic stopa PKC nawet (jeśli mówimy o płynnych spółkach) i czekamy jak idzie UP to co jakis czas przestawiamy stopa wyzej i wyzej zeby tez nie robic klasycznego błędu czyli ograniczac zysków..... :))
caabi / 2007-09-04 14:55 / Tysiącznik na forum
znowu ?? to już nudne :))))))))
caabi / 2007-09-04 14:58 / Tysiącznik na forum
a nie lepiej jak uzyskasz 2.5% to ustawic stopa na wspomnianych przez ciebie 2%. tak aby nie stracic takiej okazji ze spolka np urosnie +5% lub wiecej..... a i tak ci sie sprzeda jesli zacznie sie realizacja zysków..... moim zdaniem kluczem jest szansa na wzrost... bo licz sie z tym ze czesto kupisz i zacznie spadac wiec na -2% podejzewam ze masz zamiar tez sprzedawac wiec cała operacja.... sprowadza sie do kupna i ustawienia stopa.... a pozniej przestawiania go jesli rosnie.... jesli nie rosnie tylko spada to automatycznie pozbywasz sie i szukasz szansy gdzie indziej...

Re: Rynek nie ucieknie od polityki

caabi / 2007-09-04 16:02 / Tysiącznik na forum
co jest bioton kupił spółki włoskie czy co ? ale ktoś zbiera...
caabi / 2007-09-05 08:43 / Tysiącznik na forum
heheh takich niema nawet kgh się nie łapie w te kryteria :))))
caabi / 2007-09-05 10:37 / Tysiącznik na forum
??
caabi / 2007-09-05 10:40 / Tysiącznik na forum
no sław ja cierpliwy jestem to wiesz dobrze.... ale powiedz bo nie zrozumiałem co napisałeś powyżej......

ps. kupiłem petrola wczoraj po 301.50 hehehe też długoterminowo........... :)))

wierzę w ryśka :)
caabi / 2007-09-05 10:45 / Tysiącznik na forum
no nie gadaj skąd to info i co ma biotek dla nich robić.... powiedz proszę :)))
caabi / 2007-09-05 10:58 / Tysiącznik na forum
hmm.... rozumiem że kombinujesz coś w stronę biopartners.......ale z czym oni wyskoczyć mogli ???
caabi / 2007-09-05 11:03 / Tysiącznik na forum
a jeszcze jedno pytanko dokupiłeś ???
caabi / 2007-09-05 11:10 / Tysiącznik na forum
ja mam to samo :))))))

warren ja mysle zeby 2 akcje dokupić .... a w najblizszym czasie zwiekszyc zaangażowanie moze nawet do 5 szt....

bo jak coś znajdą to będzie kosmos.....
caabi / 2007-09-05 11:23 / Tysiącznik na forum
no nic sław nie powie.... pewnie się obkupuje i dopiero potem da znać........ :))))
ale dziś mam dobry dzień LBW BIO I OIL .... wszystko UP.
taki fajny dzionek na GPW przez urlopem....
caabi / 2007-09-05 11:27 / Tysiącznik na forum
dżej masz rację ale klasyczny i najczęstrzy błąd to ucinanie sobie zysków.... zarobić te 2% które chcesz to stawiasz stopa bo często spółka może iśc dalej na 5% albo wyzej.... dlatego teog stopa na trafionej pozycji przesuwasz i starasz sie wyciagnac jak najwiecej a nie ucinac juz przy 2% wtedy nie masz tej przewagi nad trafnym wyborem wiekszym lub równym 50%.... sam sobie tak ucinasz drogę..... pomyśl nad tym...
pozdro..
p.s. Jak mawiał warren buffet .... nie jest ważne otwarcie pozycji tylko w odpowiednim momencie jej zamknięcie, to jest klucz do sukcesu
caabi / 2007-09-05 11:28 / Tysiącznik na forum
ta albo na walne pojadę i będę usilnie próbował się wbić !!! :))))))
caabi / 2007-09-05 11:30 / Tysiącznik na forum
tylko nie mów żonie :)))

Najnowsze wpisy