Forum

Komentarze użytkownika "caabi"

Komentarze użytkownika: caabi

caabi / 2007-10-17 13:43 / Tysiącznik na forum
ja tyż :))))
caabi / 2007-10-17 14:08 / Tysiącznik na forum
nie musisz nic czytać ani ogladać..... wystarczy że pomyślisz :)))
caabi / 2007-10-17 14:41 / Tysiącznik na forum
krany będą na stadionach w kiblach instalować :))))))
caabi / 2007-10-17 14:44 / Tysiącznik na forum
stopy w dół.... na 100% ciekawe czy znów o 0,5 pkt. ??
caabi / 2007-10-17 15:10 / Tysiącznik na forum
no i zrobią niespodziankę i pokażą stratę :)))))))
caabi / 2007-10-17 15:23 / Tysiącznik na forum
a z czym siedział ??
caabi / 2007-10-17 16:12 / Tysiącznik na forum
ale dla ciemnogrodu liczy się że brała łapówkę poziom debilizmu i zaniku funkcji mózgu w postaci samodzielnego myślenia i realnego oceniania faktów jest na poziomie krytycznym w tym kraju... te wybory pokażą czy jest jeszcze szansa na odwrócenie tej tendencji
caabi / 2007-10-17 16:14 / Tysiącznik na forum
a zadaj sobie pytanie co możesz powiedzieć po tych 2 latach..... gdzie 3 mln mieszkań itp... i te całe obietnice
1. Nie będę premierem, gdy mój brat będzie prezydentem
2. Nie będzie koalicji z Samoobrona
3. Cieszę się, ze będę na pierwszej linii walki z Samoobrona (J).
4. My w kolejnej kompromitacji i w otwieraniu Samoobronie drogi do władzy w Polsce uczestniczyć nie będziemy
5. Nie poprzemy nikogo z wyrokiem sadu lub przeciwko komu toczą się sprawy sadowe. To jest sprzeczne z ideałami PIS
6. W-ce minister sprawiedliwości nie ścigał i nie osadzał w wiezieniu działaczy opozycji w latach 70
7. Wybudujemy trzy miliony mieszkań.
8. Wprowadzimy szybko niższe podatki.
9. Wycofamy wojsko polskie z Iraku.
10. Prawie 200 km autostrad w 2006, to nasza zasługa.
11. Tylko 6 km autostrad w 2007, to wina SLD.
12. Marcinkiewicz, to premier na całą kadencje.
13. Pomożemy Stoczni (UE chce zwrotu 4 mld).
14. Zredukujemy administrację państwową
15. W rządzie nie będzie byłych członków PZPR.

skomentuj
caabi / 2007-10-17 16:15 / Tysiącznik na forum
mi też nie ..... ale zobacz jak do tego pis doprowadził..... w taki sposób to nawet papierza by w 5 lat ułożyli ........ i to nie są żarty
caabi / 2007-10-17 16:18 / Tysiącznik na forum
ale czy ja ją bronię że wzieła łapówkę ?? kurde czy wy ludzie nie umiecie czytać i robicie niepotrzebne nadinterpretację tylko po to żeby mieć co napisać w formie riposty ??? SZOK.

dla mnie znaczenie ma fakt iż działania ABW po pierwsze są moralnie złe a po drugie i co ważniejsze są elementem kampanii wyborczej. a to dzięki pisowi i temu jestem przeciwny. łapownikom też jak napisał warren kamieniołomy ale żyjemy (jeszcze) w państwie demokratycznym i nie tak się takie sprawy załatwia ani w taki sposób ich nie przekłada przed wyborami
caabi / 2007-10-17 16:22 / Tysiącznik na forum
ok poproszę o taką listę..... ale po wyborach jeśli platforma je wygra bo należy rozróżnić to że pis miał swój czas i w tym czasie kłamał tak jak robi to do tej pory. roliczać platformę będziemy wszyscy jeśli będą mieli szansę się wykazać (czyt. wygrają wybory)
caabi / 2007-10-17 16:24 / Tysiącznik na forum
każdy jest tylko człowiekiem, czy nie marzy ci się wygrać 10 mln w totka ?? czy nie masz czasem chęci być tak bogatym aby było cię stać na co tylko sobie zapragniesz ?? to naturalne ludzkie uczucia i pragnienia.... i jak przychodzi do ciebie ktos i daję ci część tych marzeń w 1 chwili............ (to sobie sam odpowiedz czy byś się nie zastanawiał) nic co ludzkie nie jest mi obce poprostu

Re: Bez znieczulenia

caabi / 2007-10-17 16:27 / Tysiącznik na forum
tafcik voodo i reszta ..... pogadamy przy popołudniowym poscie jeśli macie nadal ochote na takie debatowanie :)))))
pozdrawiam.
ps. ladnie mi podciagneli stalprofil na koniec :)))))
caabi / 2007-10-17 16:31 / Tysiącznik na forum
to mogę z żoną pogadać ;-)))))

żarcik ... pozdrawiam.
caabi / 2007-10-17 18:39 / Tysiącznik na forum
różnię się od niego tym że jestem zwykłym obywatelem a on jako osoba publiczna reprezentuje swój urząd, i jako osoba publiczna jest zdany na krytykę (obejmując ten urząd zdawał sobie sprawę z tego że jest oceniany przez społeczeństwo, jego zachowanie i każda podjęta decyzja także jest oceniana, wybierając się na urząd premiera wiedział iż jego dokonania z przeszłości będą weryfikowane i te dobre i te złe)
tym się różnię.... i mam pełne prawo do jego oceny mogę powiedzieć to co napisałem powyżej na jego temat to moja opinia, każdy w tym kraju ma prawo do wyrażania swoich opinii i póki jeszcze jest to prawo zamierzam z niego korzystać .... i będę korzystał bo dla mnie jest to prostak i burak a ponadto strasznie kurduplowaty burak.... :))))

W obecnych czasach gdy koalicjanci w rządzie obrzucają się błotem, w prost mówią komuś że jest nierozumny czy głupi ..... lub że kłania się w pas komuś innemu bo jest uległy itp............. wiec czemu wogóle pytasz dlaczego tak napisałem ???
przykład idzie z góry jeśli ten kraj ma tak wygladac to ja poprostu zaczynam sie przyzwyczajac.

Najnowsze wpisy