Forum

Komentarze użytkownika "caabi"

Komentarze użytkownika: caabi

caabi / 2007-10-19 10:48 / Tysiącznik na forum
może inaczej.... ja Ci podam telefon do jego żony a Ty mi wyślesz swoją fotkę ok :)))))))))))
caabi / 2007-10-19 11:01 / Tysiącznik na forum
bez przesady..... eksporterzy by padli.... dosłownie
caabi / 2007-10-19 11:49 / Tysiącznik na forum
postawią go przed trybunał stanu i będzie miał :)))
caabi / 2007-10-19 13:11 / Tysiącznik na forum
stalprofil i zerknij na echo.... to z fundamentów.
a spekulacyjnie ladnie chodzi midas ( lae slaba plynnosci wiec małe pakiety obracaj)
i 06 NFi wkoncu ruszy...
caabi / 2007-10-19 13:13 / Tysiącznik na forum
mosty zabrzańskie..... ktos sypie z ukrytego po 11,69 ale wkoncu mui mu sie skonczyc i bedzie up.... tak czuję... :)))
caabi / 2007-10-19 13:26 / Tysiącznik na forum
na echo szykują split.... ma być 1;10 czyli powinno być dobrze będą tansze akcje spekuła się przysiądzie... :))
jeśli masz na myśli 06 NFI to jest dywidenda 2.17. (bez podatku 1,75) dzień przyznania prawa do dyw 05.11. a wypłata 20.11 (akcje musisz miec do 30 paz) potem ma byc wykup 33% qakcji wlasnych po cenie nie nizszej niz 17.50..
nie wierze ze spekuła tego nie ruszy...
caabi / 2007-10-19 14:21 / Tysiącznik na forum
a co teraz też pokazała takie sondaż ??

Re: Giełda przewidziała wynik wyborów?

caabi / 2007-10-19 18:46 / Tysiącznik na forum
Myśląc tylko o własnych pieniądzach ....... jak usa zakończy na małym minusie badz w okolicach zera :))) a w niedziele wygra PO i będzie miało wiekszość to Panowie i Panie w poniedziałek będzie +5% na WIG 20. o to mogę się założyć. ale 2 powyzsze warunki musza byc spełnione, a co najazniejsze inwestory z zagranicy by do nas przysli naprawde zdecydowanie, wiem jak stronniczo ten post moze byc czytamy.... ale wtecz pragne tego aby kaczyńskich odsunąć od władzy...

ps warren pamietasz ten filmik na youtube ??
http://pl.youtube.com/watch?v=ExKWyLATNz0
Liczba wyświetleń: 618 476 !!!!!!!!!!!!!!!
od 3 dni....

niech choć połowa tych ludzi odda głos na PO
caabi / 2007-10-19 18:53 / Tysiącznik na forum
a czy ten film w jakikolwiek sposób wpłynął na twoje preferencje wyborcze ?? czy choć przez chwile po jego obejrzeniu zastanowiłeś się nad tym czy 100% oddac glos na pis ?? odpowiedz proszę....
caabi / 2007-10-19 18:54 / Tysiącznik na forum
obejzyj ww filmik z youtube.... moze on Ci coś podpowie....
caabi / 2007-10-19 18:59 / Tysiącznik na forum
a zkim pis zrobi kolalicję ?? jak z po nie da sie z lidem nie mam mowy a psl nie chce z pisem nic robić ?? o czy ty mówisz ??
caabi / 2007-10-19 19:01 / Tysiącznik na forum
tak ?? może to pryzpadek ale z mojego "towarzystwa" w tym roku wyjechały 3 osóby... zaznaczam ze nasza paczka jakis czas temu luczyła około 16-20 osób w rok wczesniej 1 dla lata temu tez tylko 1..... to sie dopiero zacznie.... zobaczysz

Re: Giełda przewidziała wynik wyborów?

caabi / 2007-10-20 11:44 / Tysiącznik na forum
pedro jak myslisz co na przyniesie przyszły tydzień przed decyzją FEDu ?? jen na dołku ważnym..... ropa prawie na szczycie... złoto też..... coś się kroi grubego albo poprostu zaraz odbijemy i po stresach.... u nas ciekawa bedzie sesja w poniedziałek.... czy zaczniemuy z luka w dół czy jak wygra PO to euforycznie w gore a po jakims czasie dół w zaleznosci od futuresów... jak to widzisz ... dobrze ze te spadki w piatek to nasze inwestory jednak ochloną trochę........
caabi / 2007-10-20 11:56 / Tysiącznik na forum
G-7 ostrzega przed spowolnieniem gospodarki
(IAR, pb/20.10.2007, godz. 09:19)
Ministrowie finansów i szefowie banków centralnych państw grupy G-7 ostrzegli przed spowolnieniem światowego wzrostu gospodarczego. Grupa G-7 zrzesza 7 najbardziej uprzemysłowionych państw świata.


R E K L A M A czytaj dalej

Uczestnicy spotkania w Waszyngtonie uznali, że światowa gospodarka jest w dobrym stanie. Jednak ostatnie zaburzenia na rynkach finansowych, wysokie ceny ropy naftowej i słabość amerykańskiego sektora nieruchomości mogą spowolnić wzrost gospodarczy. Ministrowie wezwali do podjęcia działań zapobiegających zaburzeniom na rynkach finansowych w przyszłości.

Uczestnicy spotkania wezwali też władze Chin do złagodzenia restrykcyjnej polityki kursowej, aby umożliwić wzrost kursu tamtejszej waluty - juana. Złagodziłoby to nierównowagę w wymianie handlowej między Chinami a Stanami Zjednoczonymi i zachodnią Europą.

Do grupy G-7 należą Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, Japonia, Niemcy, Francja, Włochy i Kanada.
caabi / 2007-10-20 17:42 / Tysiącznik na forum
warren spokojnie inflacja im skoczy.... i bedzie krach.... ale do cteog czasu zdazymy wyjsc z akcji.... ja inwestuje do konca roku... potem wchodze tylko na DT i to przy duzych spadkach.... no chyba ze inflacje jakos utrzymaja w ryzach.... w co na ta chwile bardzo watpie... ale nie raz gospodarka USA podnosila sie z wiekszych tarapatów... trzeba obserwowac i uwazac

Najnowsze wpisy