Forum

Komentarze użytkownika "caabi"

Komentarze użytkownika: caabi

caabi / 2007-10-17 10:07 / Tysiącznik na forum
idź choć na 1 wykład na jakiejkolewiek uczelni prowadzony przez profesorów którzy zajmowali się opracowywaniem tego systemu ... w niektórych miastach już pracują e-urzędy (m.in w łodzi - choć narazie dopiero zaczeli to robić ale poprawę już widać) i wiesz co jest najsmieszniejsze..... ludzie z góry sami robią problemy aby tego nie wprowadzić bo musieli by pozwalniac za duzo znajomych.... taka prawda...
ps. śmiać mi się chciało jak urząd miasta łodzi to wprowadzał i aby wszystko było cacy musieli uzyskać od tepsy drugą linię telefoniczną aby mieć szybkopasmowy internet.... i samo załatwianie lacza było tak dużym problemem że trwało prawie rok... dopiero jak ktoś z UM postraszył tepse ze im podniesie cznsz najmu za lokale w których ma siedziby na terenie tego województwa ... to nastpnego dnia wszystko zostało załatwione... to własnie takie opory powodują że nic nie idzie sprawnie...
PS. pisałem na ten temat pracę inż.. i naprawdę wiem trochę na ten temat.
caabi / 2007-10-17 10:10 / Tysiącznik na forum
jak bym nie był w temacie..... to bym skorzystał z propozycji... za którą dziękuję bardzo ale nie skorzystam....
sorki ale dla mnie to strata czasu.... bo uważam że w urzędzie w którym niechce się jego informatyzacji nic nie będzie wygladało dobrze... a tam gdzie się to robi jest naprawde inaczej..... zrozumiesz to za 10 lat jak siłą rzeczy to się wkoncu zmieni.... ale mi zalezy na tym aby to było jak najszybciej..... bo nie ma sensu tego rpocesu hamować

Re: Bez znieczulenia

caabi / 2007-10-17 10:11 / Tysiącznik na forum
ej ej.... a nie mówiłem że ECHO będzie grane pod split :)))
caabi / 2007-10-17 10:15 / Tysiącznik na forum
ale działania rządu... pomagają ten cykl wydłużyć i wzmocnić jego podstawy... bez tego wsparcia ten cykl potrwa 2-3 lata a nie jak w innych krajach 7-8 lat..... to jest ta różnica... teraz jest dobrze i nie mysli się o przyszłosci... bo jest dobrze to właśnie dewiza pisu.... poprostu bezmyślność !!

Do flavio i innych

caabi / 2007-10-17 10:19 / Tysiącznik na forum
Moim zdaniem czas skończyć ten temat... mamy różne poglądy ale nie są one powodem do tego aby się obrażać nawzajem na siebie, bo żyjemy w tym samym kraju po pierwsze a po drugie do niczego to nie prowadzi... ty nie przekonasz mnie do swoich racji ani ja Ciebie nie przekonam do swoich... a pozatym zaśmiecamy forum giełdowe.... innym to może przeszkadzać.
Mam tylko jedną prośbę do Ciebie zrób 1 rzecz... zamiast mi odpisać coś na poniższe posty te 30 sekund lub więcej przeznacz na odpowiedź na 1 proste pytanie.....
Czy rządy pis, sprawią że Polska będzie szła w kierunku europy, będziemy gonić w rozwoju państwa zachodnie, czy rząd ten da szanse polakom na rozwój i innowacyjność czy młodzi ludzie, którzy mają chęci wiedzę i umiejętności nadal będą chcieli tu pracować ..... dziękuję.
i pozdrawiam.

Re: Bez znieczulenia

caabi / 2007-10-17 10:42 / Tysiącznik na forum
może ktoś otworzy stalprofil... ja nie mam kaski narazie a on biedny tak wisi :)))
caabi / 2007-10-17 11:42 / Tysiącznik na forum
to niech pękają zwłaszcza ceny mieszkań bo chce sobie kupić coś :))))

Re: Bez znieczulenia

caabi / 2007-10-17 11:44 / Tysiącznik na forum
no rysiek juz ma dzis kase na koncie (za prokom -akcje własne)..... moze on tak powolutku zbiera biotoka :))))))
caabi / 2007-10-17 12:23 / Tysiącznik na forum
a ktoś ma coś dłużej niż ja ?????

LUBAWA okres inwestycji 395 dni :))))
oczywiście już ładnie uśredniona z zabiegiem straty podatkowej itp... ale w portfelu nadal siedzi i czeka na wzrosty nad 3 zł. conajmniej :))
caabi / 2007-10-17 12:28 / Tysiącznik na forum
i teraz nie ma długów... nie ma protestów w tej placówce... a usługi są za darmo ponieważ są objęte refundacją w NFZ. i z punktu widzenia pacjęta nie zmienia to nic.... z punktu widzenia państwa jest to tak lośno omawiana PRYWATYZACJA...
i kosztem czego ?? oddano za darmo bo miał długi zamiast sprzedać za godziwe pieniądze jak by go pierw oddłużyć odpowiednio wprowadzając w nim reformatorskie pomysły... ale do niektórych to ni dociera... to tylko pokazuje jak ciemny jest elektorat PISu.
Ci którzy wiedzą i widzą korzyści z prywatyzjacji a są fanami pisu z innego powodu proszę niech nie czują się urażeni... a Ci co nadal nie widzą tego zjawiska..... no cóż
caabi / 2007-10-17 12:32 / Tysiącznik na forum
Nie no ręce opadają czy do Ciebie nic nie dociera ?? czy ty nie rozumiesz że prywatyzacja nie oznacza oddania komuś za darmo. .

fak nie kumam czemu to do Ciebie nie dociera.... może z WIKIPEDII
Prywatyzacja – akt przekazania prywatnemu właścicielowi państwowego mienia. Prywatyzacja może się odbywać przez uwłaszczenie lub sprzedaż.

Przeciwieństwem prywatyzacji jest nacjonalizacja.
i dalej
Argumenty na rzecz prywatyzacji [edytuj]

* Zarządzanie państwowe powoduje, że często firmom trudniej szybko dostosować się do zmian na rynkach. Wiele firm zamiast inwestować w nowoczesne technologie, utrzymuje przestarzały przemysł ciężki.
* Zdaniem zwolenników prywatyzacji państwowy monopolista nie musi odpowiadać przed konsumentem, który nie może wybierać różnych usługodawców. Podział i prywatyzacja firmy może wprowadzić konkurencję.
* Państwowe zakłady stają się polem do walki o wpływy polityczne. Odbywają się wojny o to, kto ma być prezesem państwowej firmy. Populistyczni politycy próbują rozgrywać głosy załóg wielkich państwowych molochów. Obiecują im "walkę z bezrobociem" i w zamian za to chcą, żeby na nich głosować. Zdaniem zwolenników prywatyzacji efektem są ogromne straty generowane przez państwowe firmy, za które musi płacić całe społeczeństwo. Wypracowany przez firmy państwowe zysk bywa pobierany przez państwo na bieżące potrzeby budżetowe (dywidenda) bądź dla celów partii rządzącej, nie zaś na inwestycje firmy w nowe technologie i zwiększanie zatrudnienia. W firmach państwowych dodatkowo najwyższe stanowiska bywają często obsadzane osobami z partii rządzącej, którym brak kompetencji i doświadczenia w zarządzaniu firmą.

ODNIEŚ SIĘ DO TEGO MERYTORYCZNIE JAK ZAPRZECZYSZ TO UDOWODNISZ MI ŻE JESTEŚ GŁUPI
caabi / 2007-10-17 12:34 / Tysiącznik na forum
nie no lepiej przecież zeby nikogo w nim nie leczyc aby do niego panstwo (a więc i my) do niego dopłacali bo pis prowadzi walke nie wiadomo z czym.... byle tylko byc przeciwko !!!! to jest chore
caabi / 2007-10-17 12:38 / Tysiącznik na forum
samuraju wiesz czemu tusk nie trzyma się tak kurczowo obecnie pomysłu prywatyzacji.... bo wie ze pis tak to obróci że elektorat PO mógłby po czesci się od niego odwrócić....jak wygrają wybory to zobaczysz ze sprywatyzują szpitale i zrobią to dobrze. ale aby ciemny lud się nie przestraszył .... dlatego stonowali swoje obietnice aby nie byly dla niektórych "jkontrowersyjne"
caabi / 2007-10-17 12:40 / Tysiącznik na forum
samuraju..... robisz to samo co kaczyński.... czepiasz się wszystkiego.... NIE WIDZISZ BELKI W SWOIM OKU ALE IGŁĘ W OKU KOGOŚ INNEGO.

jaki pis ma program.... nic nie prywatyzować wszystki mpodwyżki i to oczywista oczywistosc ze wszystko jest ok
caabi / 2007-10-17 12:42 / Tysiącznik na forum
k**** za przeproszeniem czy gdzieś napisałem aby oddać coś za równowartość jej rocznych zysków ??
WMAWIASZ MI ŻE COŚ TAKIEGO POWIEDZIAŁEM ABY TYLKO MÓC DO CZEGOŚ TAKIEGO SIĘ ODNIEŚĆ, ja nie mogę same kaczyńskie tu są

Najnowsze wpisy