Forum

Komentarze użytkownika "caabi"

Komentarze użytkownika: caabi

caabi / 2007-11-23 21:04 / Tysiącznik na forum
ja tez miałem po 3 zł.... ale tak jak mowie dobieram i cena mi sie zmiejsza... :)) czekam na duzo wiecej.... ten papier jak zacznie byc modny (a chyba juz zaczyna) to ma co najmniej pole do wzrostu rzedu 250% chocby aby miec C/Z 25
caabi / 2007-11-23 21:06 / Tysiącznik na forum
wiem.... nie jest to papier który wielu dał zarobić... raczej ludzie na nim poplyneli.... potrzeba 2 rzeczy..... twardej reki.. czyli np TFI lub wiekszociowego udzialowca ktory zbierze troche akcji i bedzie takim stabilizatorem.... a druga sprawa to niech przejmą air pol, bezalin .... i jakos to sie bedzie bujalo... skonsoliduja sektor moze przejma mawe i bedzie ok....
caabi / 2007-11-23 21:09 / Tysiącznik na forum
lojka.... a wez sobie na tapete MSZ.... moim zdaniem to moze byc hit, (long jest podobnego zdania) ;))
generalnie raczej inwestycja srednioterminowa (rok-dwa) moze pryniesc niezly zysk ... nie naganiam ale jak juz mamy lubawke razem to moze jeszcze MSZ ?? ;))
caabi / 2007-11-23 21:11 / Tysiącznik na forum
generalnie teraz najlepsze były by lokaty lub fundusze rynku pienieznego, jesli masz na mysli "odizolowanie" sie od gield w takich niepewnych czasach ww. rzeczy powinny dac najwieksza stope zwrotu (nie mowie o akcjach na nich zawsze da sie zarobic najwiecej-to bezapelacyjnie tylko ryzyko tez duze)
caabi / 2007-11-23 21:13 / Tysiącznik na forum
patrzac na c/wk i c/z to az dziwne ze sie uchowała.... bo nie jest to ani fundusz tak jak jupiter... czy jakis balon jak mewa i inne ...tylko spolka ktora sykcesywnie zwieksza przychody i zyski z działalnosci.... wygrywa przetargi... konkursy i rozpoczyna wspolprace z zagrannymi odbiorcami.... od jakiegos czasu nie patrze juz na ceny akcji tylko na potencjal wzrotsu poprzez zwiekszenie zysku z dzialalnosci... moim zdaniem lbw bedzie sie rozwijala w tempie 25-35% rocznie a to duzo
caabi / 2007-11-25 15:48 / Tysiącznik na forum
moim zdaniem czekac... przez rok podniasa u nas stopy o jakies 0.75% wiec wielu ludzi utraci mozliwosc otrzymaia kredytu hipotecznego (brak zdolnosci kredytowej).. popyt siadzie... ceny spadną...:))) przynajmniej ja tak to widze w perspektywie roku - do 3 lat... dalej pewnie znow ceny zaczna rosnac wraz z wynagrodzeniami.. badz co badz rozwijac sie bedziemy szybko....
caabi / 2007-11-25 15:51 / Tysiącznik na forum
spadnie..... moim zdaniem zadna rewelka.... ale to twoja decyzja... zawsze mozesz kupic i wynajmowac.... a po 3-4 latach sprzedać badz zamienic na wieksze.....

Re: Optymistyczny koniec tygodnia

caabi / 2007-11-25 17:23 / Tysiącznik na forum
ale nam sie fartnelo losowanie.... mamy najlepsza mozliwa grupe w EL MŚ.... mysle ze mecze z czechami zadecydują o pierwzym miejscu.... liczyłem na niemców... szkoda.... byłby dobry meczyk... w sumie 2 nawet :)))
caabi / 2007-11-25 17:55 / Tysiącznik na forum
nie wezma.... dostana 2 razyw dupe zobaczysz ;))) nie wyjda z tej grupy
caabi / 2007-11-26 11:33 / Tysiącznik na forum
ja teraz wziałem :)) moze podjedzie jeszcze po 2.87-2.89
caabi / 2007-11-26 13:12 / Tysiącznik na forum
animator
caabi / 2007-11-26 15:43 / Tysiącznik na forum
ja juz po lubawie sie nauczyłem.... szkoda tylko spolki... naprawde szkoda....
caabi / 2007-11-27 14:00 / Tysiącznik na forum
widać że to twoja wina... przy kupnie jestostek zaznaczasz "zapoznałem sie z prospektem funduszu i jego postanowieniami" a więc...... poprostu twoja niewiedza....
caabi / 2007-11-27 14:01 / Tysiącznik na forum
carry trade, w obecnych czasach to podstawa wpisz sobie w googlach :)
caabi / 2007-11-27 15:56 / Tysiącznik na forum
niech te +5% zrobią w 2 tyg... a nie na jednej sesji

Najnowsze wpisy