Forum

Komentarze użytkownika "caabi"

Komentarze użytkownika: caabi

caabi / 2007-11-27 16:13 / Tysiącznik na forum
wiesz co.... zastanów się co Ty wogóle piszesz.... chyba cię opętała jakaś mania.... naprawde... moze nie interesuj sie gielda... bedziesz spala spokojnie.. ale teraz po bandzie pojechalas..... naprawde
caabi / 2007-11-27 16:15 / Tysiącznik na forum
to skarpeta.... i zapomnij o internecie i telewizji... w sumie będziesz zdrowsza moze...
caabi / 2007-11-27 18:33 / Tysiącznik na forum
obecnie robią... tak.... klient nie spłaci raty... zaległość powyżej 90 dni... wpisuja cały kredyt w strate... a więc.... nie jest powiedziane ze stracili kase... jest windykacja sprzedaż domu.... ale zazwyczaj wczesniej klient jednak spłaca..... bilansowo z uwagi na MSR ( Międzynarodowe Standardy Rachunkowości) Bank jako instytucja zaufania publicznego musi wpisać to w strate... zawsze... jesli ceny nie beda spadały a bezrobocie rosło... to mozna powiedzieć ze za rok... wyniki banków beda super.... moim zdaniem tak bedzie.... bo to mi wyglada tylko na perturbacje.... nie wierzcie w to ze padnie citygroup czy country..... naprawde.. jesli tak by sie stało to bessa i to bardzoooo długa a gospodarka by padła dosłownie.... to nie ma miejsca... ale sam fakt ze cos jest nie tak.... nie napawa optymizmem ... dlatego o wzrosty tak ciezko
caabi / 2007-11-27 18:40 / Tysiącznik na forum
tu jest jeszcze sprawa ze oni to przekazuja fundusa sekrytyzacyjnym.... jednym słowem.... kreca strasznie... i tego sie ludzie boja ze cos moga ukrywać... ale audyty zaraz mają wiec sie okaze... ale nie sadze zeby probowali gdzies ukryc kolejne 10 mld czy wiecej....wiedzieli by czym to by sie skonczyło
caabi / 2007-11-27 18:53 / Tysiącznik na forum
ale chyba nie ma tez sensu zeby polska jako jedyny kraj... protestowała otwarcie przeciw temu..... wiesz... kiedys niemców nigdzie nie chcieli (zaraz po wojnie) i co teraz jest ?? teraz niemcy to wolny kraj.. przypomnnij sobie mur berliński.. i wszystko co tam sie działo po wojnie..... zawsze trzeba pomagac... kazdy sie zmienia.... a rzad w rosji napewno wtedy tez....
ps. widziałem ostatnio program jak glosuja na putina... woza bezdomnych od 1 lokalu wyborczego do drugiego i tak ile sie da przez cały dzień..... za jedzenie tylko... ludzie nie wiedza na kogo glosowac wiec glosuja na putina... masakra... trzeba to zmienic...
caabi / 2007-11-28 11:38 / Tysiącznik na forum
spadnie..... szybciej niż ci się wydaję.... im wiecej mowią o 100 usd tym bardziej mozemy byc pewni ze spadnie.... chocby z tego powodu... wiekszość zawsze nie ma racji
caabi / 2007-11-28 12:41 / Tysiącznik na forum
to zle cie nasza.... zobacz jen i inne gieldy

Re: Byki mają szansę na odrobienie strat

caabi / 2007-11-28 13:41 / Tysiącznik na forum
dobra.... panowie... bierzemy się za STX przystał troche zaraz ruszy na pewno.... ale trzeba troche go rozbujac na poczatek
caabi / 2007-11-28 14:04 / Tysiącznik na forum
MSZ warren MSZ...
powiem tak... kto nie kupił MSZ stracił życie :))))) hhyhyhyhy z bankiera teksty czasem się przydają ;))))
caabi / 2007-11-28 14:19 / Tysiącznik na forum
mamy już taki..... "zaniżanie przed odpałem" :))))))))))))

Re: Byki mają szansę na odrobienie strat

caabi / 2007-11-28 14:51 / Tysiącznik na forum
o mam dobre hasło......
"spieszcie się kupować akcję..... tak szybko odjeżdżają" :)
caabi / 2007-11-28 18:24 / Tysiącznik na forum
na drodze prywatnej to cie beda zbywac.... idz na całość tvn itp... powanie mowie
caabi / 2007-11-28 18:42 / Tysiącznik na forum
moim zdaniem krachu nie bedzie.... chociaz taka sesja jak by usa spadło z 8% takim krachem by była niewatpliwie... ale pomyslcie troche.... moim zdaniem wiele osób z tego forum zaczelo sie bac tego ze mozna spac z akcjami w portfelu... a to pokazuje ze nie powinni grać na GPW... i nie przesadzam teraz... jesli ktos nie ma strategii.... a jesli ja ma a mota sie i zmienia ja co chwile..... to powinien znalesc sobie inna zabawke, naprawde... lubie brydzie warrena i wiele osób które są tu od dawna... ale ostatnio wasze podejscie jest takie samo jak kenobiego... wierzycie w to że będzie bessa krach itp... zamiast poprsotu korzystac z takich wachań kursów i indexów... przeciez to jest raj dla ludzi takich jak my... mamy mozliwosc szybkiej reakcji... mamy dostep do danych... wiec czemu ciagle gadacie ze nie ma co kupowac akcji bo zaraz bedzie krach i bessa ??
caabi / 2007-11-28 19:19 / Tysiącznik na forum
nie gram pożyczonymi pieniedzmi to pierwsza i najważniejsza zasada.
nikt nie zlapie górki i dołka zawsze.... moze sie fartnie... raz drugi... ale nie 10 razy na 100 transakcji.
trzeba tak grac zeby cos wygrac..... patrz najlepszy dzisiejszy przykład.... kupiłem STX po 2.71 około 11. potem patrzyłem na waluty, jena zwłaszcza futuresy i londyn... jak te gieldy ruszyły... czekałem sobie spokojnie... stx bujał sie około 2.79 czekałem...... az wkoncu wybił (musiała w takim dni nadejsc ta chwila) wywaliłem po 2.91,2.92 i 2.93 udało się zarobiłem 8%. czy to było trudne.... raczej nie.... warto sie czasem przyczaic i czekac... to był przykład na 1 sesji.... ale np msz kupilem i sobie czekam... moze rok... ale oddam po 50 zł i tez zarobie.... na jednych spolkach gram na longterm na innych tylko DT... ale gram a nie wieszcze kasandryczne wiesci ze zawali sie cały swiat i wogole bede wypatrywał komet pedzacych w kierunku ziemi itp..... GRAC GRAC a nie marudzić.... jak marudzisz to pewnie zrobiłaś w tym roku moze ze 3 transakcjie.... ale pewnie nie na gpw.... tylko jak ostatnio mowilas wyplacalas kase z banku do skarpety.... ok moze kiedys uchronisz swoje pieniadze... ale w tym czasie ich nie pomnozysz z takim podejsciem.... marudzisz ze szulernia ze arbitraż.... to patrz na LOP na terminowym, jak leca kosze na kupno to kupuj... zarobisz 2% uciekasz.. znasz dobrze rynek korzystaj z tego :)) pozdrawiam.
caabi / 2007-11-28 19:42 / Tysiącznik na forum
ej ziom ... ja też zarabiam :))))))) ps. dziś nawet DT na biotonie mi ładne wyszło 0.86 - 0.91 :)))))

Najnowsze wpisy