Forum

Komentarze użytkownika "caabi"

Komentarze użytkownika: caabi

caabi / 2007-12-20 16:00 / Tysiącznik na forum
czy ty wiesz co to znaczy BANKRUT ?? możesz wziąść teraz papier depozytowy z Biura maklerskiego i iść do sądu złożyć wniosek że będziesz występował w postępowaniu upadłościowym jako wierzyciel.... ale nie wiem czy czasem Cię nie odwalą odrazu...no generalnie kasa przepadła całkowicie straciłeś, przegrałeś nie masz nic z tego co tam wpakowałeś.
przykro mi to mówić ale taka prawda... inwestowanie to nie zabawa
caabi / 2007-12-21 10:34 / Tysiącznik na forum
na sam koniec sesji spadal LOP.... jeśli dobrze pamiętam
caabi / 2007-12-22 10:14 / Tysiącznik na forum
no faktycznie..... teoretycznie dobre infa.... i jest szansa na zbudowanie nowego kanału..... zasięg 2.30 zł. dobrze gadam ??
caabi / 2007-12-27 09:51 / Tysiącznik na forum
ja już sprzedałem brany po 107 teraz niech wroci do 110 to wezme i mozna jechac dalej :)))

Re: Koniec roku należeć będzie do byków?

caabi / 2007-12-27 10:18 / Tysiącznik na forum
wziąłem KGHM... coś czuje że do 120 dojedzie jeszcze w tym tygodniu.... patrząc oczywiście na to jak ostatnio (i dziś) miedź drożeje :))))
caabi / 2007-12-27 10:22 / Tysiącznik na forum
co do Chin.... akurat tu ciężko powiedzieć.... ale raczej zdejmują cło aby jeszcze bardziej wspomóc gospodarkę.... wkońcu jak drożeją surowce to inwestycje także... aby jednak te nadal rosły.... rzad zdejmuje cło a więc importerzy tego metalu się ucieszą i zamówienia będą wieksze..... no i to tak się nakręca..... cięzko tu upatrywać czy robią to bo gosporaka zwalnia czy jest obecnie rozpedzona i dlatego (choć jak wiemy rozpedzona jest bardzo) pytanie tylko kiedy zacznie zwalniac :))))))
caabi / 2007-12-27 10:39 / Tysiącznik na forum
co pewnie HTL i SWD ??
caabi / 2007-12-27 10:40 / Tysiącznik na forum
111.80
caabi / 2007-12-27 10:41 / Tysiącznik na forum
tak ale miedz ponadto rosnie z uwagi na wiekszy popyt i spadajace zapasy..... no moze KGHM nam wykręci 4000 na wig 20 jak by tak do 140 poszedł.....
caabi / 2007-12-27 11:12 / Tysiącznik na forum
to pewnie trafiłe HTL :)))) spoko ja tez się systematycznie pakuję.... etapami zbieram... nie oddam za mniej niz 13 zł :))))
a SWD na EBITDA już ma zysk od 3Q warto się zainteresować...... jak dla mnie on leży na dnie...... tylko na nim wogóle nie ma płynności to największa wada....
caabi / 2007-12-27 11:15 / Tysiącznik na forum
a KGHM to jest dość łatwo go wyczuć.... nie mówię o łapaniu górek czy dołków.... ale normalnie o wyczuciu trendu krótkoterminowego......
a z tym papierem jest super nawet jak nie wyczuję... i spadnie to bez stresu go trzymam..... do swojej ceny wroci... :))
caabi / 2007-12-27 11:25 / Tysiącznik na forum
longu zobacz..... nawet na tym forum wszyscy już chronią kapitał... ja uważam że My Polacy jesteśmy naprawde niezli.... wszyscy pisza ze zachowujemy sie jak ulica itp... ale to nie dokońca jest prawdą... my chodzimy trochę inaczej.... nie znam osoby która kupuje akcje bez chwili przemyslenia.. bez zerknięcia na miedz jak kupuje kghm, bez kupienia pkn jak ropa rosne..... codziennie widac jak nowi prosza o ksiazki o linki do stron z wlautami, z notowaniami futuresów USA z innymi gieldami... codziennie rano ludzie piszą jak skończyła japonia... kiedy są dane z USA wie już każdy.... interpretuje je... zastanawia się do dalej... czy ktoś na tym forum nie patrzy na parę USD/YPN ??? naprawde powiem wam szczerze mam odczucie że nasza potocznie nazywana "ulica" jest 10 razy bardziej wyedukowana i ostrożna niż ludki w Brazyli chinach czy innych krajach.... tak uważam... widzę to rozmawiając z Wami... i jak sobie pomyślę ..... rok temu to ja nie wiedziałem co to jest carry trade..... notowania surowców ?? boże.... po co..... patrzyłem tylko na notowania... i czy jak kupiłem to już urosło...... :)))))
caabi / 2007-12-27 11:56 / Tysiącznik na forum
powiem Ci że nie..... przykład.... moja mama.... od roku ma fundusze..... akcyjne... ogólnie jakieś 25% na plus choć było momentami już +50%..... pewnego dnia przychodzi i mówi do mnie że dolar spada na gieldach korekta to moze być bessa i chyba zredukuje o polowe fundusze i wejdzie w fundy pieniezne... powiem Ci tak... moja mina bezcenna.. matka dopiero od pol roku robi przelewy przez internet a nie płaci wszystko na poczcie.... uwierz mi..... nie mówię tego tylko po tym forum.... znam wiele osób które nie obserwują gpw... ale interesują się sytuacją ogólnie....
caabi / 2007-12-27 12:01 / Tysiącznik na forum
naprawdę się z tym nie zgodzę..... w swoim otoczeniu.... nie spotkałem żadnej osoby która by była typowym lemingiem panikowała jak widzi czerwony kolor.... wiadomo czasem z inwestycyji któtkoterminowej robi się długoterminowa... ale to kwestia podejscia..... nie kazdy uzywa stop lossów itp..... niektorzy naprawde kupują dobra spolke (wg ich wlasnej oceny i trzymaja sie swojej strategii) i swoja wiedze powiekszają.... najlepszy przykład SŁAW.... kurde ten to dzwoni do biotona..... wie wiecej niz koleś od PR tej firmy o spółkach powiązanych o biopartners itp..... i nie tylko on tak się zachowuje ile tu już osób pisało o tym że dzwoniło do prezesa capitala i pytali o emisje.... naprawde wydaję mi się ze ponad połowa z tym 300 tys ludzi...... ma strategię..... i nie zachowuje się jak PRZYSŁOWIOWY TŁUM
caabi / 2007-12-27 12:05 / Tysiącznik na forum
My mamy we krwi kombinowanie.... :))) ehehhe

Najnowsze wpisy