Forum

Komentarze użytkownika "caabi"

Komentarze użytkownika: caabi

caabi / 2008-01-03 20:39 / Tysiącznik na forum
dopoki nie wypłacą kasy... ja nie uwierze ;)
caabi / 2008-01-03 21:00 / Tysiącznik na forum
ok niech spadnie..... dokupie sobie dużo wtedy......

wiesz.... dla mnie nawet na reke teraz jak by tak spadł jeśli inwestuje długoterminowo..... :))))))
caabi / 2008-01-04 14:41 / Tysiącznik na forum
co ?
caabi / 2008-01-07 20:08 / Tysiącznik na forum
spoko sław... ja kupuje.....
ps. zobacz wstępne wyniki za IV Q HTL strefy.... mam te akcje... i po co mam sie stresować stanami... za 2 lata... za 5 lat moze za 10 sprzedam je 10 razy drożej.... co z tego że teraz mam strate 10% ?? kurde spadnie nizej to sobie dokupie.... :)))))
caabi / 2008-01-07 20:09 / Tysiącznik na forum
ale jesli ci powiem ze moge zaczekac.... 15 lat.... to co myslisz ze nie odrobie na tych akcjach.... ?
caabi / 2008-01-08 10:39 / Tysiącznik na forum
sław.... to przez flustrację że ludzie nie mogą się pogodzić z tym że nie rośnie 30 % w 2 miesiące....... baaa nawet że fon już nie rośnie 40% dziennie bo 20% to za mało..... ale spoko to minie..... ja tam jestem nastawiony longterm... czy będzie recesja w stanach czy jej nie będzie... nie ma to dla mnie znaczenia... każdy cykl się kiedyś kończy aby mógł rozpocząć się kolejny... ja planuje na końcu tego kolejnego sprzedać akcje z zyskiem które teraz powoli i systematycznie akumuluje.... :))) i tyle w tym temacie.... nie musze odrazu zarobić dużo... dla mnie liczy się przyszłośc

Re: GPW: W pogoni za utraconą hossą

caabi / 2008-01-10 13:35 / Tysiącznik na forum
ostatnio mało piszę... bo mam mało czasu... ale czytam Was zawsze.... zauważyłem że zaczynacie panikować... co sesja coraz większe rozgoryczenie... i flustracja..... coś w tym jest... może to i bessa..... ale nie martwcie się..... jak to przetrwacie.... to naprawdę będziecie silni psychicznie :))))
a ja kupie biotona po 0.30 groszy :)))))))))))))))))))))
caabi / 2008-01-15 08:42 / Tysiącznik na forum
no to chyba teraz warto w niego wejść ;))))
caabi / 2008-01-15 09:00 / Tysiącznik na forum
jak nie ma szans.... jak jest lipa na maksa jak nikt nie wierzy we wzrosty... to się kupuje...... i ja sobie zaraz złoże zlecenie na kupno tego funda...... narazie sladowa ilością.... zobaczymy jak to będzie z czasem...... :))))))))))

tam wzrost gospodarczy musi sie kiedys pojawic wiekszy.... jak się rozrusza to wtedy zobaczysz ich gielde...... maja co odreagowywac... co najmniej ostatnie 10 lat

Re: GPW: Czeka nas kolejna "gorąca sesja"

caabi / 2008-01-15 10:16 / Tysiącznik na forum
zobaczycie na MSZ za jakiś czas (2-3 lata) będzie cena powyżej 20 zł....... możecie mnie obsmiać.... mam to gdzieś.... ale coś jest na rzeczy jeśli on wydaję taką kase na zakup akcji...... co 3 dni infa.... ciagle koles zbiera....

Zarząd Mostostalu Zabrze - Holding S.A. (Emitent) informuje, iż Pan Zbigniew Opach (Przewodniczący Rady Nadzorczej) w dniach 9-14 stycznia br. nabył w ramach transakcji giełdowych 52 916 sztuk akcji Emitenta po średniej cenie 7,09 zł za jedną akcję.
caabi / 2008-01-15 14:44 / Tysiącznik na forum
no a kiedy się zaczeła ??? bo teoretycznie od lipca więc jeszcze z 7-8 miesięcy ;))) hehehe

LONGU.... mówiłem że Opach kupuje bo coś się święci... to co kiedy odszkodowanie za altusa ?? tam ma być koło 80 mln no nie ??

caabi / 2008-01-15 17:41 / Tysiącznik na forum
Zarząd Mostostal Zabrze-Holding S.A. (Emitent, Mostostal) informuje, iż w dniu 15 stycznia br. otrzymał informację o uprawocnieniu się z dniem 11 grudnia 2007 r. wyroku wydanego przez Sąd Okręgowy w Gliwicach, Wydział X Gospodarczy (Sąd) w sprawie z powództwa Emitenta przeciwko Silesia Real Estate Sp. z o.o. oraz Mostostal Zabrze Zakład Transportu Samochodowego, Spedycji i Usług Serwisowych Sp. z o.o. (ZTS). Sąd ustalił, iż Silesia Real Estate Sp. z o.o. nie jest wspólnikiem spółki ZTS zasądzając równocześnie na rzecz Emitenta zwrot kosztów sądowych w wysokości 130.815 zł.
Roztrzygnięcie Sądu kończy blisko dwuletni spór prawny wynikły z nieuprawnionych roszczeń kontrahenta Emitenta. Zakończenie sporu oddaliło od Mostostalu groźbę wrogiego przejęcia ZTS-u i stanowić będzie zapewne istotną przesłankę dla Sądu w podobnej sprawie dotyczącej innej spółki zależnej Mostostalu.

O trwającym sporze z Silesia Real Estate Sp. z o.o. Emitent informował w raportach bieżących nr 17/2006, 37/2006, 51/2006 oraz 111/2006.
caabi / 2008-01-15 17:48 / Tysiącznik na forum
i dobrze.... niech msz spada nawet na 2 zł..... dla mnie lepiej dokupie taniej... niech bedzie bessa ale bede mial w portfelu dobra spolke... wiec nie bede sie martwil cubprime i innymi...
caabi / 2008-01-21 13:48 / Tysiącznik na forum
tu jest ten problem.... że to problem gospodarki... a nie poszczególnych segmentów rynku.... moim zdaniem jeszcze pospada..... no cóż... ja zbieram kase i pouśredniam w maju.... taki mam plan i jego się będę trzymał

Re: Czy byki mogą liczyć na niewielkie odbicie?

caabi / 2008-01-22 09:11 / Tysiącznik na forum
Witam, no cóż.... maj przeżyłem.... to i to chyba jakoś wytrzymam..... akcji już nie sprzedaję... czekam sobie spokojnie akumuluje gotówkę i za jakiś czas sobie systematycznie będę robił zakupy wybranych perełek.... ale czasy... ale czasy.... jak by na to niepatrzeć to długoterminowo jest to okazja to tanich zakupów.... bo po bessie przyjdzie hossa

pozdrawiam,.

Najnowsze wpisy