Forum

Komentarze użytkownika "caabi"

Komentarze użytkownika: caabi

caabi / 2008-09-19 09:20 / Tysiącznik na forum
ale ja mówię o graczach na 2-3 dni... kupujesz jak wszyscy panikują... odbicie sprzedajesz..... to się zawsze sprawdza... bo odbicie jakieś jest... raz duże.... raz małe.... ale jest.
caabi / 2008-09-19 09:21 / Tysiącznik na forum
walą mnie ludzie w funduszach....... co my jestesmy caritas że się nad nimi tu użalamy ?? bo nie kumam..... kupowanie fundów akcji jest na lata a nie na dni czy tygodnie.. .wiec ich sprawa ..... jak poczekają... to zarobią.
caabi / 2008-09-19 09:22 / Tysiącznik na forum
nie no ja mówię o tych co kupowali kiedy wszyscy tutaj płakali że jest konie świata... i nie mówie że zmianiamy trend..... tylko że kupować należy właśnie w takich momentach....

Re: Rynek dla odważnych

caabi / 2008-09-19 09:22 / Tysiącznik na forum
londyn + 6%... ale jaja :)))
caabi / 2008-09-19 09:25 / Tysiącznik na forum
no niewiem czy traci... ja np mają w portfelu od ponad roku 3 papiery
LBW
MSZ
HTL

na 2 z nich jestem już na plusie i mógłbym zrealizować zysk... ale to papiery na długi termin więc czekam sobie na hosse.....
wiem że są tacy co kupowali toore, fona i inne gnioty... ale przeciez to sprawa indywidualna co się kupuje ale w takich czasach widać na czym się lepiej wychodzi
caabi / 2008-09-19 09:27 / Tysiącznik na forum
brydziu..... chodzi mi o to że denerwuje mnie to użalanie się nad ludzmi którzy nie mają zielonego pojęcia o niczym... kupują fundy akcji i chcą w 2 dni mieć +5% i odcinać kupony... to nie jest inwestycja na tydzień... trzeba pomyśleć...

ps. a pracuje w Banku i w swojej pracy nie mam najmniejszej styczności z giełdą i funduszami... wiec sory ale zejdz ze mnie
caabi / 2008-09-19 09:30 / Tysiącznik na forum
kto nie ryzykuje.... szampana nie pije ;)
caabi / 2008-09-19 09:35 / Tysiącznik na forum
moje opinie są moimi prywatnymi poglądami i to czy byłbym taksówkarzem, rolnikiem czy konserwatorem powierzchni płaskich nie zmiania faktu że uważam iż ........... inwestowanie to nie zabawa i jeśli się wkłada pieniądze w coś o czym się nie ma zielonego pojęcia to nie ma co się dziwić że jest panika są umorzenia itp..... nie zmuszam ludzi do myślenia.... ich straty ich zmusza.. i moze dobrze bo nauczka się przyda (rozmawiałem ostatnio z paroma osobami na imprezce... które nie wiedziały nawet do jakiego funduszu wpłaciły kase... potrafili tylko powiedzieć że ma zarobić 20% w 3 dni - jak powiedziałem że ostatnio troche giełda słaba... ze bessa to się zapytali czy zartuję i zaczeli wydzwaniac do agenta aby wypłacić kase..) no czujecie ??? ludzie są nienormalni..... i o takich nie mam zamiaru się martwić bo za głupote się płaci.
caabi / 2008-09-19 11:14 / Tysiącznik na forum
trochę się walneli :))))))

Re: Rynek dla odważnych

caabi / 2008-09-19 12:28 / Tysiącznik na forum
patrzcie na obroty...... fajna sesja....... ciekawe co w mediach dziś powiedzą ;-))) i co zrobią ci co wczoraj umażali... ja bym się pochlastał ;))))
caabi / 2008-09-19 12:34 / Tysiącznik na forum
no ja tylko akumulowałem swoje longtermy.... zakupy chcę zrobić za jakieś 2-3 tygodnie..... przeczekam ta euforię i zapoluje na 20 wybranych przez siebie spółek...... poki wig 20 poniżej 2600 to jest bardzo tanio :)

Re: Rynek dla odważnych

caabi / 2008-09-19 14:36 / Tysiącznik na forum
jak by tego było mało..... zaczyna spadać ropa...... oj chyba w londynie będzie +10%
caabi / 2008-09-19 14:39 / Tysiącznik na forum
coś mi się wydaje że u nas wyciągną jak USA się otworzy... ale damy rade ubić z 7%..... tak sądzę... + fixing z 1% to może 8% wyjdzie... tak mi się wydaje... patrzcie na waluty - w stosunku do PLN. jak by tyle nie rósł londyn to bym w życiu nie pomyślał że takie rzeczy są możliwe..... szok....
caabi / 2008-09-19 14:41 / Tysiącznik na forum
wiesz co... ale to odbicie... jest niesamowicie duże... no kurde nie jesteśmy na giełdzie od wczoraj... przyznaj... skala (na całym świecie euforia) jest poprostu zadziwiająca...... i londyn... i dax tacy konserwatysci tak jadą...... no szok...

Re: Rynek dla odważnych

caabi / 2008-09-19 14:47 / Tysiącznik na forum
warren.... ja tam zrobiłem screena...... to się chyba już nigdy nie powtórzy...... :-)))) szok szok szok.....

Najnowsze wpisy