Forum

Komentarze użytkownika "caabi"

Komentarze użytkownika: caabi

Re: GPW: Czeka nas czarny wtorek?

caabi / 2008-09-16 13:34 / Tysiącznik na forum
RTS -9.02%

Re: GPW: Czeka nas czarny wtorek?

caabi / 2008-09-16 13:46 / Tysiącznik na forum
RTS -9.69% szok.......zaraz zrobią -10%
caabi / 2008-09-16 13:48 / Tysiącznik na forum
skrajny optymizm.. - hossa
skrajny pesymizm bessa....
cykl to cykl nic się nie kroi... poprostu spadnie aby później znów rosło....
caabi / 2008-09-16 13:52 / Tysiącznik na forum
brydziu..... rosji się należy i każdy wie czemu tak spadają..... i to nie jest krach...
poprostu cały zachód się od nich odwraca z takimi debilami nie będzie robił interesów... nic innego jak wychodzenie z tego rynku.... a to że bańka na surowcach pęka... było widać od 3 tygodni.... ja tam się ciesze.... brica dokupie zaraz i będzie gites ... hossa wróci...

Re: GPW: Czeka nas czarny wtorek?

caabi / 2008-09-16 13:52 / Tysiącznik na forum
tadam... ;) RTS -10.05%
caabi / 2008-09-16 13:54 / Tysiącznik na forum
popyt na mieszkania jest u nas orgomny i ciągle rośnie wraz z bogaceniem się społeczeństwa i spadkiem bezrobocia... i możecie sobie mówić że jest drogo... póki ktoś jest gotów taką cenę zapłacić... tyle to coś jest warte... a takich ludzie będzie coraz więcej.... bo zarabiają więcej...
caabi / 2008-09-16 13:55 / Tysiącznik na forum
no.... właścicielem zawsze jesteś Ty.... a bank jest wierzycielem hipotecznym. To ty płacisz ubezpieczenie, podatek od nieruchomości, jak coś się zepsuje to ty to remontujesz ??? czy Bank ???
caabi / 2008-09-16 13:56 / Tysiącznik na forum
dokładnie..... i nie ma co kombinować... spłacać wiadomo trzeba i wsio
caabi / 2008-09-16 14:02 / Tysiącznik na forum
bo tu działa czynnik psychologiczny..... zrobili wojne.... to są niewiarygodni.... wycofują wszyscy od nich kase.... a oni sami teraz za to bekną.... :) i tu bym nie patrzył na AT...
caabi / 2008-09-16 14:03 / Tysiącznik na forum
nie to jest kara... to poprostu wycofanie srodków z gieldy w kraju który stracił zaufanie..... to wsyztko
caabi / 2008-09-16 14:20 / Tysiącznik na forum
na kredyt... też Cię musi stać...... więc stroną popytową jest statystyczny kowalski... a jak jego stać i ma gest to kupuje... a mieszkanie to takie dobro które chce mieć każdy.. (chyba że ktoś kocha mamusie bardzo) więc tu popyt będzie bo to jest naturalna potrzeba wyprowadzić się na swoje... a jak taki kowalski nie martwi się o pracę.. zarabia coraz lepiej... to nie odwleka tego w czasie.... i pomimo że jest drogo jest w stanie kupić sobie swoje wymarzone M..... i nie powiesz mi że się wstrzyma bo powie że jest za drogo.... ze sobie poczeka....
caabi / 2008-09-16 15:59 / Tysiącznik na forum
zobaczymy..... oj za jakiś czas rozliczymy te słowa....

Re: GPW: Czeka nas czarny wtorek?

caabi / 2008-09-16 16:01 / Tysiącznik na forum
moje akcje dziś ładnie się prezentują ....

MSZ - 1,37%
LBW 0,00%
HTL - 1,10%
chyba w nich już akcjonariat się oczyścił z panikarzy.... a zbieraczy widać... co spada mocniej zaraz na K zleconka..... miło miło.....
caabi / 2008-09-16 16:03 / Tysiącznik na forum
to właśnie telewizja..... dlatego mówie spokojnie informacjie w TV powinny być pokazywane... a nie mówią o krachu to ludzie się boją i się tak nakręca spirala strachu..... szkoda że jak jest susza w afryce to nie ma paniki na świecie.
caabi / 2008-09-16 16:11 / Tysiącznik na forum
ale co ja mam sięstresować że jakieś banki padają... LBW siedzi na gotówie..... HTL ma wyemitowane obligi MSZ ma opiekuna....... jak bym miał jakieś firmy przekredytowanie w portfelu to moze bym sie martwił......

spoko.... przeczekamy.. w razie co dokupimy :)

Najnowsze wpisy