Forum

Komentarze użytkownika "caabi"

Komentarze użytkownika: caabi

Re: GPW: Ból zęba usunięty

caabi / 2008-09-17 10:05 / Tysiącznik na forum
RTS -6.39%

zaraz znów zablokują notowania... ;)))) kacapy
caabi / 2008-09-17 10:07 / Tysiącznik na forum
oj w rosji w ostatnich latach wypracowała się bardzo liczna grupa nowobogackich i klasy sredniej.... teraz dostali po dupie... juz wiedzą przez kogo... wiec moze miec putin i reszta problem....... tak sadze... jeszcze z tydzień takich spadków i razprom bedzie potrzebował kapitałów... :))))

RTS - 6.39%
caabi / 2008-09-17 10:08 / Tysiącznik na forum
no tu popełnili ogromny błąd... to nie czasy zimnej wojny... to gospodarka swiatowa... i teraz niech cierpia aby w przyszłości 100 tys razy sie zastanowili zanim znów się im włączą imperjalistyczne zapędy...
caabi / 2008-09-17 10:19 / Tysiącznik na forum
najlepsi.... zostaną... najgorsi zostaną przejęci.....
caabi / 2008-09-17 10:24 / Tysiącznik na forum
pomyślcie tylko.... jak teraz taki konserwatywny HSBC... który obecnie jest największym Bankiem na świecie przejmie Morgana czy jeszcze jakieś inne banki... jaki to będzie holding za 2-3 lata jak opadnie pył.... szok... to będą takie tuzy że się w głowie niemieści... rynek się skonsoliduje, ja tam widze w tym pozytywy.. i tylko pozytywy na długi termin
caabi / 2008-09-17 10:25 / Tysiącznik na forum
oj brydziu...... jedni padną a inni ich przejmą za bezcen, zrestrukturyzują i za pare lat będą gigantami.... no nie padną wszyscy tylko Ci którzy za bardzo przeinwestowali w Subprime.....
caabi / 2008-09-17 10:30 / Tysiącznik na forum
napisałem.... "na długi termin"

Re: Rynek akcji: Zachwianie równowagi

caabi / 2008-09-18 08:29 / Tysiącznik na forum
niech spadnie... niech spadnie...... dokupie z chęcią :))))

MSZ

Działając na podstawie § 5 ust.1 pkt 3 Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji bieżących i okresowych przekazywanych przez emitentów papierów wartościowych, Zarząd MOSTOSTAL ZABRZE-HOLDING S.A. (Emitent) informuje, iż w dniu 17 września 2008 r. zawarł umowę z firmą ELPOREM Sp. z o.o. z siedzibą w Połańcu "Na generalne wykonawstwo w systemie "pod klucz" inwestycji obejmującej rozbudowę istniejącej instalacji współspalania biomasy w ELECTRABEL Polska S.A."

Zakres umowy obejmuje: projekt, dostawę, budowę, uruchomienie i przekazanie do eksploatacji instalacji przygotowania agrobiomasy.

Powyższa instalacja (faza 2) będzie ściśle powiązana z planowaną inwestycją fazy nr 3, tworząc docelowo linię technologiczną powiązaną z już istniejącą instalacją podawania biomasy. Realizowana instalacja będzie jedną z największych w Polsce. Konieczność zwiększenia udziału energii zielonej w ogólnej produkcji energii elektrycznej, wynikająca z dyrektyw unijnych, stanowi urzeczywistnienie kierunków rozwoju polskiej energetyki oraz stwarza dalsze możliwości zwiększenia udziału Emitenta w branży energetycznej.

Opis zawartości umowy:

Wartość brutto wynagrodzenia wynosi 116.439.240,00 zł (słownie: sto szesnaście milionów czterysta trzydzieści dziewięć tysięcy dwieście czterdzieści złotych). Wartość netto wynagrodzenia: 95.442.000,00 zł.
caabi / 2008-09-18 09:42 / Tysiącznik na forum
dla mnie to on może być po 2 zł.... ja sobie spokojnie dokupuje....... nie spieszy mi sie a wyniki będą coraz lepsze... bo widac ze odzyskują kontrakty w kraju..... czyli realizują założenia wszystko jest ok.... inwestuje w spółke.. a nie w jej kurs na giełdzie i w AT...

Re: Rynek akcji: Zachwianie równowagi

caabi / 2008-09-18 09:43 / Tysiącznik na forum
witam, proszę o poważne wytypowanie waszych upatrywanych bądź posiadanych spółek o dobrych fundamentach (np lotos) które waszym zdaniem są obecnie w cenach do kupna.......
chcę zobaczyć co wytypujecie i ile pokryje się po mojej obserwacji :)))
caabi / 2008-09-18 09:51 / Tysiącznik na forum
ty no lubawa to u mnie od dawna siedzi... :))) dalej panowie i panie... dalej... :)))

Re: Rynek akcji: Zachwianie równowagi

caabi / 2008-09-18 09:53 / Tysiącznik na forum
powiem tak..... znalazłem 20 spółek na naszej GPW z wyłączeniem LBW MSZ i HTL które sobie kupie i zakopię na pare lat..... są perły i z wig 20 i z SWIG i mWIG.... naprawde jest wiele ciekawych spółek.....
m.in. Qumak, odlewnie, cez, echo, polaqua..... kurde... dobre społki z różnych branz... z dobrymi wynikami i perspektywami.... ja je łykne i zakopie.. zobaczymy jak się zachowają w hossie :)
caabi / 2008-09-18 09:54 / Tysiącznik na forum
no ten typ się pokrył z moimi :))) tylko szkoda ze oni mają taką sezonowość.. :((
caabi / 2008-09-18 10:10 / Tysiącznik na forum
no z NC to ciekawy jest Technopark2 i Blueproipo ..... z przewagą dla technoparku.. to jest przyszłość zwłaszcza w naszym kraju..... gdzie ze starych kamienic mozna zrobic atrakcyjne biura itp.... te wszystkie po prlowskie centra handlowe, centrale itp.... dobry koncept maja.. :)
caabi / 2008-09-18 10:10 / Tysiącznik na forum
technopark... to jedyne coś naprawde dobrego

Najnowsze wpisy