Forum

Komentarze użytkownika "caabi"

Komentarze użytkownika: caabi

caabi / 2008-09-29 14:47 / Tysiącznik na forum
no właśnie nie...... założenia na ktorych opiera się obecny system są weryfikowane bardzo brutalnie..... ale system nie pada...... zauważ... jedni padają... ale inni się trzymają i kupują tych padających... kwesia tylko teraz jest taka.... ograniczą banki ryzyko..... (juz widac akcje sprzedażowe na lokaty itp) i z czasem zostaną tylko "zdrowi"

moim zdaniem po tym kryzysie... na rynku zostaną takie tuzy jakich świat nie widział... coś ala coca-cola w branzy spożywczej.... ja tak to widze..... bo pasć systemowi nie dadzą..... (rządy) i to jest pewne
caabi / 2008-09-29 15:36 / Tysiącznik na forum
no polsat ruszył wcześniej :))))

Re: GPW: Przed nami czarny wtorek

caabi / 2008-09-30 09:27 / Tysiącznik na forum
kghm..... ale jazda.... szok już 4 z przodu ;)

Re: GPW: Przed nami czarny wtorek

caabi / 2008-09-30 10:05 / Tysiącznik na forum
zobaczcie na Londyn ;-)))
caabi / 2008-09-30 11:20 / Tysiącznik na forum
na Dt dziś najlepszy był synthos.... zaczał - 9% a był + 2%.... ładnie....
caabi / 2008-09-30 11:34 / Tysiącznik na forum
oj jeszcze się zdziwisz...... oni sobie poradzą i wyjdą z tego silniejsi .....

Re: GPW: Przed nami czarny wtorek

caabi / 2008-09-30 11:58 / Tysiącznik na forum
kupuj jak leje się krew...... nie liczę który raz to przysłowie się sprawdziło...
caabi / 2008-09-30 11:59 / Tysiącznik na forum
to jest moim zdaniem przegięcie.... ale świat ich za to ukaże.... bo nie ma nic gorszego w rynkach kapitałowych jak narzut regulatora

Re: GPW: Przed nami czarny wtorek

caabi / 2008-09-30 12:11 / Tysiącznik na forum
kryzys.... a patrzcie na HTL... co to znaczy jak już jest w trendzie wzrostowym..... ;))))
caabi / 2008-09-30 12:19 / Tysiącznik na forum
to już nie ma takiego znaczenia.... fundusze już wielkiego pola manewru jak i wolnych kapitałów nie mają.... moim zdaniem w obecnym czasie bardziej OFE mogę mieć znaczenie dla ruchów rynku.... np rano arkusze po stronie K były puste.... ale ktoś zaczał ostro zbierać jak tylko londyn ruszył... troche mali ale na WIG 20 zdecydowanie OFE... zobacz obroty.....
caabi / 2008-09-30 14:24 / Tysiącznik na forum
nie mylcie pojęć proszę was....... Kryzys płynności i zaufania mamy na rynku (co pokazują międzybankowe stopy kredytowe) a nie kryzys upadłości.... (aktywa są zdrowe) jednak banki aby funkcjonować muszą mieć bazę depozytywą (aby współczynnik wypłacalności był na wysokim poziomie) dlatego u nas takie jaja z lokatami... na wszelki wypadek. więc naprawde..... spokój jest wskazany i trochę myślenia a nie straszenie ludzi....... żebyśmy nie mieli samosprawdzającej się przepowiedni jak ludzie zaczną wyciągać lokaty......
caabi / 2008-09-30 15:02 / Tysiącznik na forum
-16,3 prognoza -16

Re: GPW: Przed nami czarny wtorek

caabi / 2008-09-30 15:44 / Tysiącznik na forum
mam w portfelu 15 spółek.... 7 zielonych 5 bez zmian i 3 czerwone niezły dzień :) tylko ten kghm.... brałem po 52.. :(((
caabi / 2008-09-30 15:55 / Tysiącznik na forum
mam 3 longtermy z udziałem w portfelu 60% (HTL, LBW, MSZ) reszta to zakupy na średni termin...... 1-2 lata kopexy, cezy, bre, polaqua, echo, projprzem, netia, lotos, kghm, tvn, petrol, synthos i reszta gotówka...... w razie takich spadków jak dziś będę dokupował....
caabi / 2008-09-30 15:57 / Tysiącznik na forum
nie łapię.... interesują mnie na bieżąco tylko ww. longtermy... a te... pozostałe.... poprsotu kupione bo dobre spółki i beda drozsze za jakis czas... to wszystko po co czytać albo obserwowac notowania.... niech leza a za jakis czas pomyslimy czy listy nie zmodyfikowac i czegos nie zamienic albo trwale sie pozbyc... bez stresu...

Najnowsze wpisy