Forum

Komentarze użytkownika "caabi"

Komentarze użytkownika: caabi

caabi / 2009-05-15 15:59 / Tysiącznik na forum
na Twoim przykładzie doskonale widać jak Twoje postępowanie i zapatrywanie się na spółkę w zależności od danej pozycji w niej zawartej S lub L.... stajesz się stronniczy i gadasz głupoty. :)))) więc daruj już sobie dyskryminowanie KGHM na rzecz PKO BP być może masz super plan ale daj już spokój... powodzenia życze.
caabi / 2009-05-15 16:02 / Tysiącznik na forum
wnerwiające są takie "chorągiewy" no nie??? jak zawieje tak pisze i tak inwestuje..... :)))

Re: KGHM pomoże giełdzie?

caabi / 2009-05-15 16:12 / Tysiącznik na forum
ciekaw jestem jaka zagrywka pójdzie na MSZ na koniec na Fixie......zalecam obserwacje :)
caabi / 2009-05-19 09:36 / Tysiącznik na forum
a ty nadal knujesz nad teorią spiskową że jeden grubas kieruje całym rynkiem i on zarabia a wszyscy tracą...... ehhhhh kiedy Ty wkońcu zrozumiesz że się poprostu mylisz bo masz złe założenia.

Re: GPW: 1900 ponownie w zasięgu

caabi / 2009-05-19 09:38 / Tysiącznik na forum
dzisiejszym królem jest synthos..... coś kopeć póki co nie może mu dorównać ;))))
caabi / 2009-05-19 09:45 / Tysiącznik na forum
zerknij za WIG 20....... KPX 4 mln, SYN 4,5 mln itp...
caabi / 2009-05-19 09:48 / Tysiącznik na forum
to przeczytaj moje posty od jakiegoś roku.... od roku mam ten sam portfel ciągle akumulowałem.... średnią na synthosie mam 0,49 i nie jestem jednym z tych co pisze po fakcie.....
Jak Ci się niechce szukać to Ci napisze jakie mam spółki
LBW, ECHO, HTL, BRE, MSZ, SYN, CEZ, NETIA, LTS, KOPEX

wszystko nadal trzymam i czekam na hosse....
caabi / 2009-05-19 09:50 / Tysiącznik na forum
czytałem..... nie jestem za emisją.... chociaż z drugiej strony jak by za tą kasę przejeli obecnego konkurenta z zaachodu było by ok.... ale czekam na konkrety w tej branży to może potrwać ale info potwierdza dobrą kondycję Firmy.
caabi / 2009-05-19 09:52 / Tysiącznik na forum
a teraz włącz większy zakres i zobacz że te wzrosty to dopiero 1/10 całej fali spadkowej..... jeszcze jest pole do wzrostów..... na lata....
caabi / 2009-05-19 09:55 / Tysiącznik na forum
każdy tu jest inwestor.... przez 2 lata się uczyłem... to co umoczyłem na nauce dopiero teraz mam szansę odrobić i zarobić..... giełda uczy pokory i napewno tego aby nie obstawiać przy jednym możliwym scenariuszu... bo się mylimy... trzeba iść z trendem... tego napewno się nauyczyłem...... skorzystaj z mojej rady... nie walcz z trendem... bo widze że od jakiegoś czasu usilnie to robisz :))))))))
caabi / 2009-05-19 09:56 / Tysiącznik na forum
ale po co mam to czytać ?? zerknij na notowania.... na obroty podczas wzrostowych sesji... na obroty podczas spadkowych..... kurde im bardziej komplikujesz swój "model" tym bardziej błędne masz założenia i komplikujesz proste i oczywiste rzeczy które widać odrazu.... wystarczy tym się kierować. To naprawdę proste....
caabi / 2009-05-19 09:58 / Tysiącznik na forum
czy jest sens analizować 15 różnych rzeczy i szukać w nich powiązań ??? tracic czas na łączenie wykresów USD/JPN, Ropy i prognozy huraganów w zatoce Meksykańskiej ??? proste rozwiązania są najskuteczniejsze.... a jak nie masz żadnej taktyki... to rzucaj monetą... szanse będziesz miał naprawdę duże.... równo 50%. na giełdzie to bardzo dużo.
caabi / 2009-05-19 10:05 / Tysiącznik na forum
ale oki... artykuł przeczyytałem.... ale jak szukasz kolejnych spiskowych teorii to powiedz mi dlaczego KGHM ma tak duży udział w indexie WIG 20 ??? i czemu na nim grają duzi ??? nad tym się zastanów :))))))
ps. jak chcesz to takich zagadek o grubasach mogę Ci wrzucić więcej. A powyższy artykuł jedynie pokazuje że większość transakcji na NYSE przeprowadza GS.... i co z tego ?? przecież to Bank Inwestycyjny.... na tym polega jego działalność... handlowaniu papierami i dyrewatami itp gadzetami..... więc nic specjalnego.
caabi / 2009-05-19 10:06 / Tysiącznik na forum
a zernij na układ tygodniowy....
ps. śmiem twierdzić że dzisiejsze obroty na ww. poziomach i wyższych potwierdzają wczorajsze wzrosty cen. jak zobaczysz na tygodniowym to patrz co się wyrysowało....
caabi / 2009-05-19 10:07 / Tysiącznik na forum
no własnie nie mam...... bo trochę za późno się skapnąłem że nie ma co kombinować tylko grać prosto.... czekam na hosse i tyle...... :)

Najnowsze wpisy