Forum

Komentarze użytkownika "caabi"

Komentarze użytkownika: caabi

caabi / 2009-06-05 09:49 / Tysiącznik na forum
łamią, ponieważ bluźni i obraża innych użytkowników. A to że jest irytujący to zauwazyłem już dawno :)
caabi / 2009-06-05 09:49 / Tysiącznik na forum
moje posty to był poprostu krzyk rozpaczy bo już nie mogę patrzeć jak jedna osoba co chwile wali posty bez sensu... ile można...
caabi / 2009-06-05 09:53 / Tysiącznik na forum
no niby tak... ale przecież taki Analityk w NY nawet nie wie gdzie jest łotwa i gdzie Polska.... on widzi że w koszyku coś mu nawala to cały kasuje albo zmniejsza jego wpływ na portfel.... dlatego ucierpieć może cały region... My też.... :((
caabi / 2009-06-05 09:57 / Tysiącznik na forum
sam poziom bezrobocia nie dokońca wpływa źle na gospodarkę... bo wielu z bezrobotynych rozpoczyna działalność gospodarczą. Wielu ekonomistów nawet mówi o tym zjawisku... więc to nie jest taka prosta zależność że o 300 tys ludzi mniej wpłaca kase bo budżetu i wydaje w tesco na zakupy i że będzie tylko gorzej. a pozatym giełda dyskontowała w październiku totalne załamanie w bankach, ich możliwy upadek itp.... to się nie stało.. więc mamy odreagowanie... a jak jeszcze się okaże że gospodarka się podnosi... no to będziemy mieli hosse... warto zaryzykować i postawić na ten scenariusz już teraz... wielu tak robi i dlatego akcje rosną :)
caabi / 2009-06-05 09:58 / Tysiącznik na forum
oby tak było..... chociaż po PLN jeszcze tego niewidać..... ale może wakacje coś zmienią.... powinien się umocnic wkońcu
caabi / 2009-06-05 10:01 / Tysiącznik na forum
a wiara czyni cuda... więc może być dobrze niedługo... :))
Taka prawda... kryzysy to zawsze mają podłoże psychologiczne, jak nastroje są dobre to i gospodarka rozpoczyna wzrost.... i tak się to kółko kręci.... dlatego moim zdaniem najważniejsze i najpewniejsze są CYKLE KONINKTURALNE, poczytajcie o tym... człowiek inaczej patrzy na świat.. i z kryzysu nie robi paniki tylko okazję... bo uświadamia sobie że kryzysy zawsze będą..... i zawsze się kończą i nadchodzą lepsze czasy.... taka sinoida. polecam literature z tego zakresu....
caabi / 2009-06-05 10:02 / Tysiącznik na forum
ale weź pod uwagę fakt iż giełda to dyskontowała w październiku jak spadła o 50%. patrz na te zdarzenia także wstecz... kiedy było super u nas to już były spadki... teraz jest źle a są wzrosty.... jakoś to Ci się zaczeło powoli układać ??

Re: GPW: Kolejny atak na szczyt?

caabi / 2009-06-05 11:04 / Tysiącznik na forum
W imieniu swoim jak i wielu innych bardzo dziękuję moderatorowi tego forum za interwencję w prawie pewnego użytkownika.
Odrazu lepiej :)))
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - .]
caabi / 2009-06-10 10:37 / Tysiącznik na forum
co do paliwa.... to akurat dotkneła nas coroczna sezonowość..... zauważ że co roku przed wakacjami cena rośnie (nie mówię o ropie) tylko o benzynie na stacji...
caabi / 2009-06-10 10:38 / Tysiącznik na forum
patrz na KGHM.... jak urósł z 20 zł na 40 to wszyscy wywalali ... ale nikt nie poczekał cierpliwie a już jest 82 zł..... ja tam na lotosie poczekam... zobaczymy może będzie po 50 :)

Re: GPW: USA ponownie kluczowe

caabi / 2009-06-15 10:03 / Tysiącznik na forum
kurde ale lotos jest silny... .ciekawe jak długo... bo coś mi się wydaje że niedługo się skorekci i to silnie....
caabi / 2009-06-15 10:51 / Tysiącznik na forum
ile w % przyciąłeś łącznie ?? :)))
ja pojechałem 85.5% :) rano PKC wyrzuciłem... czekam aż się skorekci ... tak na 18 zł. było by miło
caabi / 2009-06-15 10:53 / Tysiącznik na forum
ogólnie u mnie w portfelu tylko HTL.... reszta kasy czeka na powrót po troszkę niższych cenach do standardowego portfela..... poprsotu moim zdaniem za szybko to rośnie i Kuczyna się naczytałem o nieudanym przebiciu na S&P 944 pkt i zrealizowałem zyski.... do akcji niedługo wróce... tylko oby były tańsze.... :)))

MSZ !!!!!!

caabi / 2009-07-01 13:25 / Tysiącznik na forum
W dniu 30 czerwca 2009 r. Komisja przetargowa działająca na zlecenie Śląskiego Urzędu Marszałkowskiego otworzyła koperty przetargu ograniczonego na wybór generalnego wykonawcy robót budowlanych dla całości zadania pn. "zadaszenie widowni oraz niezbędna infrastruktura techniczna Stadionu Śląskiego w Chorzowie"
Do powyższego przetargu przystąpiło 6 firm. Najkorzystniejszą ofertę złożyło konsorcjum firm z udziałem między innymi: Mostostal Zabrze-Holding S.A. oraz Hochtief Polska Sp. z o.o. na kwotę 339.784.446,32 zł brutto. Jedynym kryterium rozstrzygającym przetarg jest cena złożonej oferty.

W ramach realizacji powyższego zadania Mostostalowi Zabrze-Holding S.A. przypadnie w udziale wykonawstwo konstrukcji stalowej zadaszenia poliwęglanem widowni na około 50 tys. miejsc o powierzchni 44 tys. m2. Mostostal Zabrze-Holding S.A. w ten sposób wykorzysta wcześniej zdobyte doświadczenia w zakresie budowy stadionów między innymi na rynku niemieckim a obecnie wykonując zadaszenie stadionu Green Point Stadium w Kapsztadzie (RPA).
caabi / 2009-07-01 13:28 / Tysiącznik na forum
to pierwszy stadion na euro.... czekamy na kolejne 4 przetargi :)))))

Najnowsze wpisy