Forum

Komentarze użytkownika "caabi"

Komentarze użytkownika: caabi

Re: GPW: Jest szansa na udany tydzień

caabi / 2009-04-03 10:25 / Tysiącznik na forum
DT na biotonie to można czekać i czekać :))))) zachciało mi się zabawy :))) hihihi ale luzik zaraz mi się sprzeda.... szukam kolejnej ofiary..... jakieś propozycje ?
caabi / 2009-04-03 10:30 / Tysiącznik na forum
stary... ja bio musiałem opchnąć bo miałem go zebranego po 20 groszy... dziś popchnąłem po 30.... teraz odkupiłem po 29 i wystawiłem po 30..... czekam na walne.... jak ludziki sobie uświadomią że się robi 4 mln akcji to zobacze jaka będzie reakcja..... skasowałem duży zysk na tym gniocie i jestem z tego bardzo zadowolony... ;))) na innych ale fundamentalnie dobrych spółkach pozwalam zyskom rosnąć.
caabi / 2009-04-03 10:32 / Tysiącznik na forum
4 mld oczywiście..... ale oczywiście nadal jest tani.... tylko jak zaczną grubasy na nim realizować zyski to może być tańszy jeszcze przez chwile... tak mi się wydaje... jak odjedzie to trudno nie będę płakał
caabi / 2009-04-03 10:35 / Tysiącznik na forum
może i na long to dobre rozwiązanie... .ale mi tu pachnie jeszcze jakimś gównem.... kase dostaną... to fakt ale za dużo akcji.... po walnym chce widzieć reakcje na giełdzie... wtedy będę wiedział czy brać na long term po tych cenach czy spokojnie dokupie niżej....
caabi / 2009-04-03 10:44 / Tysiącznik na forum
w sumie......... cofam zlecenie...... jak przejdzie te 0.30.... to pozniej postawie stopa ... limit aktywacji będę podwyższał... a realizacje strzele po PKC..... chciałem dokupić HTL... ale w sumie tego mam już za dużo..... niech biotek popracuje troche... dam mu szanse... do walnego jeszcze 2 sesje

Do barrakudy

caabi / 2009-04-03 10:50 / Tysiącznik na forum
patrz..... jaki fart... posłuchałem Cię .. cofnąłem zlecenie... a ten gniot już przelatuje na wyższy poziom ;))))) hiihihhi zaraz będzie 0,31...

Re: GPW: Jest szansa na udany tydzień

caabi / 2009-04-03 11:47 / Tysiącznik na forum
dobra wysiadłem z biotona..... dobrałem netii i htl jednak... kusi po tej cenie... na nim za pare dni też będzie rajdzik.....

i teraz tak....... potrzebuje jednej dobrej spółki na longterm.
podrzuccie jakieś propozycje.... warreno... myślałem nad ppwk.... ale coś długo się zastanawiam..... :)))))
caabi / 2009-04-03 12:15 / Tysiącznik na forum
Zarząd HTL-STREFA ("Zarząd") informuje, że według wstępnych danych plan sprzedaży ilościowej nakłuwaczy bezpiecznych i lancetów personalnych za I kwartał 2009 kończący się 31 marca został wykonany w stu procentach.

cudnie... przy takich kursach walut sprzedaż, będzie ładny wynik za 1Q.... oj ładny
caabi / 2009-04-09 11:06 / Tysiącznik na forum
1738 się liczy...... to linia bessy. Ktoś mądry wczoraj to ładnie pokazał na fajnym kolorowym obrazku :)))))) chyba jakiś anonim :))))
caabi / 2009-04-09 14:18 / Tysiącznik na forum
1 mld 200 mln do 14,18.... ja widze że ze 2 mld ukręcą... bo zaraz pewnie zaczną się większy wymianki na bankach..... ładny mamy kwiecień... oj ładny.....
caabi / 2009-04-09 14:21 / Tysiącznik na forum
kuc CEZ :))) prościej się nie da... to jest gigant i potentat.... bo do GE jeszcze trochę mu brakuje :))))

Re: GPW: Do siedmiu tygodni sztuka?

caabi / 2009-04-14 09:40 / Tysiącznik na forum
kopex zadziwia...... jak narazie mój najlepszy papier... (mam go średnio po 11,37 zł :)

Re: GPW: Ciąg dalszy korekty?

caabi / 2009-04-15 09:14 / Tysiącznik na forum
patrzcie dziś na lubawe
caabi / 2009-04-15 09:17 / Tysiącznik na forum
taaa Ci co nie mają.... można kupować.... wybije się z konsolidacji (patrzcie obroty wczoraj) i co się dzieje dziś....
caabi / 2009-04-15 09:17 / Tysiącznik na forum
longu..... ale Ty farmazonisz..... :))))))

Najnowsze wpisy