Forum

Komentarze użytkownika "caabi"

Komentarze użytkownika: caabi

caabi / 2009-03-02 12:49 / Tysiącznik na forum
a jak już się interesujesz HTL..... to weź na tapete Netie tak przy okazji.... ja tu widzę drugą perełkę ;-)))) ciekawa cena w stosunku do zaprezentowanych ostatnio wyników.....

Re: Giełda czeka na rozwój wypadków

caabi / 2009-03-04 08:52 / Tysiącznik na forum
się mówi.... nie walcz z trendem...... i faktycznie jak na NETII i HTL nie walczę z trendem to dobrze na tym wychodze :)))) hihihihihihih
caabi / 2009-03-09 14:42 / Tysiącznik na forum
koleś mnie zadziwia.... ciągle pakuje te akcje ..... ale do 66% (do konieczności ogłoszenia wezwania) jeszcze dużo... więc spoko.... chociaż myślę że dość dużo akcji mają OFE i TFI tylko poniżej progu 5%......
caabi / 2009-03-10 11:05 / Tysiącznik na forum
Netia, Htl, Msz, Lubawa, Echo, Bre, Synthos, Cez, Lotos, Kopex. i jakieś fundy akcyjne.
caabi / 2009-03-10 11:11 / Tysiącznik na forum
wszystkie które wymieniłem... mają dodatni wynik z działalności operacyjnej.... moim zdaniem perełki w swoich branżach... przy okazji dość duże dywersyfikacja portfela... masz bank, developera (komercyjnego), przemysł lekki, nowoczesne technologie medyczne, chemiczny, paliwowy, maszynowy, telekomunikacyjny i budowalno infrastrukturalny.... moim zdaniem dobry portfel :) bo to mój portfel :) hihihi

Re: GPW: USA dyktują nam wzrosty?

caabi / 2009-03-10 11:14 / Tysiącznik na forum
pytanko... (tylko nie wrzucajcie mi tu Bytomia itp gówien)
jaką polecacie spółkę z szerokopojętego sektora detalicznego ?? (spożywcza, odzieżowa) ? muszę dorzucić coś do portfela z tego segmentu rynku....
caabi / 2009-03-10 11:16 / Tysiącznik na forum
myślałem kiedyś o LPP ale tak szczerze..... drogie jest.... (wskaźnikowo)
caabi / 2009-03-10 11:17 / Tysiącznik na forum
to samo żywiec.... dlatego czekam na propozycje... będzie trzeba poszukać czegoś innego
caabi / 2009-03-10 11:18 / Tysiącznik na forum
ale fundusz jednak ma dużą dywersyfikację portfela... no chyba że kupisz 10-15 spółek wtedy faktycznie nad funduszami nie ma co się nawet zastanawiać... ale jeśli masz zamiar kupic 2-3 to lepiej fundusz... przynajmniej na początek...
caabi / 2009-03-17 11:51 / Tysiącznik na forum
bo to dobra spółka ;)

Re: GPW: Byki będą kontynuować zakupy?

caabi / 2009-03-23 10:04 / Tysiącznik na forum
dziś do swojego portfela 10 super spółek..... dorzuciłem kolejne 2......
pierwszy dośc kontrowersyjny BIOTON..... kupiony po 0.21 .... nie za dużo... ale chcę zobaczyć ile będzie kosztował za 2-3 lata..... nawet jak zbankrutuje to dużo nie stracę... także dla ryzyka mały pakiecik.....
kolejny dodatek to ELSTAROIL.... kiedyś sław to strasznie zachwalał.... więc obserwowałem.... :)) no i wkońcu trochę poczytałem i kupiłem..... stałem się szczęśliwym posiadaczem na dłuższy termin tego papiera....

zakup dzięki tanio kupionemu monnari i swissmedowi... oba spekulacyjnie dziś sprzedałem :).... ogólnie jest git... :)
caabi / 2009-03-23 10:36 / Tysiącznik na forum
LBW, MSZ, BRE, CEZ, ECHO, HTL, SYN, NET, KPX, LTS
caabi / 2009-03-23 10:39 / Tysiącznik na forum
ja przycelowałem monnari.... ale faktycznie ta taktyka może być dobra... więc warto szukać przecenionych ....
caabi / 2009-03-24 09:12 / Tysiącznik na forum
jest..... limit aktywacji ;-)))) no co Ty warren.... wprowadzili to ponad rok temu

Re: WIG20 znów będzie się zmagał z oporem

caabi / 2009-03-24 09:17 / Tysiącznik na forum
obserwujcie LUBAWE....

Najnowsze wpisy