Forum

Komentarze użytkownika "caabi"

Komentarze użytkownika: caabi

caabi / 2008-07-17 14:59 / Tysiącznik na forum
:-))))
caabi / 2008-07-17 15:10 / Tysiącznik na forum
duze instytucje zebrały dywidende i teraz sprzedają... odbieraja pewnie ofe i stąd nizsza cena... przemieli się na tych poziomach to co ma sie przemielic i niemartw sie... odpali szybko
caabi / 2008-07-17 20:24 / Tysiącznik na forum
coś pisałaś dziś koło 16-tej o ropie ze bedzie rosła...... to tak w kwestii kłutni z needlem o szczegóły :)
caabi / 2008-07-17 20:33 / Tysiącznik na forum
a tak pozatym.... tym całym swoim podejsciem i upieraniem sie ze teraz moze juz tylko spadac... walczysz z rynkiem i przegapiłas.... naprawde mocne odreagowanie... a zreszta wisły się kijem nie nawroci wiec ciebie tez nie bede probował nawrócić.... szkoda mi tylko tego ze czytam Cię od bardzo dawna.... i tak pesymistyczna nie byłas nigdy... ale to chyba przez to ze przestałas inwestowac a zaczelas czytac analityków i w kena za bardzo sie wczułaś... a teraz kłucisz sie z needlem a tak naprawde..... problem jest w tym ze twoje przewidywania sie rozmineły z rzeczywistością.... ps. trochę elastyczności.... ;)))) pozdrawiam i nie złość się.... nie pisze tego zeby cie zmieszac z blotem czy cos.... ale znajdz w swojej grze na gieldzie jakis cel... i trzymaj go sie.... a to da ci sukces... przynajmniej taki ze sama decyzdujesz o swoich ruchach niezaleznie od tego co pisza na forum..

pozdrawiam serdecznie i zanim bedzie cieta riposta to zastanow sie czy nie warto odpoczac od rynku codziennego czytania PB stooqa i innych stronek.... odpoczać i wrócić za chwile z nowymi siłami i po własnych przemysleniach..... tak ci o tym mowie bo sam miałem chwile słabości... ale jakoś wytrzymałem i jestem z tego dumny...
caabi / 2008-07-17 20:46 / Tysiącznik na forum
nie warren..... ja na to patrze tylko i wyłacznie w ten sposób.... fajnie ze odbiło..... ale nie zmienia to mojej strategii jak by spadlo nizej... dokupował bym..... a ze podjechjało wyżej... trudno ale plakac nie bede.... :)))) tylko tyle ze w fundach mi troche odbije wkoncu..... ale co tam 3% przy 20% stracie :))))) heheh nadal akumuluje fundy... co 2 tygodnie leci kolejne zlecenie... i tak conajmniej jeszcze przez 4-5 lat i to sie nie zmieni chocby wywaliło wig 20 na 5000 pkt albo na 1000 pkt.... ja mowie popraostu o strategii... i tylko o tym zeby sie jej trzymac... ale co najwazniejsze... miec ja :)
caabi / 2008-07-17 21:01 / Tysiącznik na forum
a pamiętasz maj 2006..... też wtedy jak się zaczeło to wszyscy pisali to tylko mały ząbek i dalej na 1600.... pamietam to dokładnie..... nastroje byly własnie takie jak teraz..... i wtedy wszyscy wieszali psy na kghm..... a on wywalił z 90 na 140 i wielu pluło sobie w brode..... nie porównuje dokładnie tych 2 czasów... ale chodzi mi tylko o to.... ze ...... ze gielda jest tak bardzo nieprzewidywalna... ze nie ma madrych na nia.... dlatego trzeba miec swoj cel... i wielkie kochones :))))

Re: USA: Diabeł tkwi w nieruchomościach

caabi / 2008-07-17 21:08 / Tysiącznik na forum
a tak wogóle... .wiecie co ostatnio jak patrzyłem na cykle bessy (z róznych okresów) m.in te z 94 i z 2000 to pewnie też to zauwazlyliście..... albo odbicie dynamiczne poczatkowalo hosse... ale nie odrazu tylko za kazdym razem dno coraz wyzsze i baza pod wybicie.... albo.... cos w stylu V ale to zadziej i nie na interday tylko w skali 6-8 letniej.... i teraz tak...
po tym jak już się zacznie hossa... to od dna bessy zawsze mijało (około +- 2-3 miesiące) 5 lat.... nie wiem czemu pisza ze ta hossa była mega długa jak wcale nie była.... (licząc od dna bessy do szczytów... ze zwykłej analizy wykresu dna i szczytu) a więc..... jeśli za 2 lata okaze sie ze jestesmy w hossie to moze olac wszystko... postawic sobie dedlajn :) i sprzedać po upływie 55 miesięcy od dna..... ciekawe nie ?? może nie dokładnie to opisałem ale tak to wygląda... i teraz najciekawsze.... pokrywa to się z cyklami gospodarczymi..... (w ujęciu kiedy PKB rosnie.... i jak jest załamanie i recesja) z przesunieciem o 1 rok (tak na oko) a więc.....

jak by na to spojrzeć globalnie..... to już się sprawdziło u nas 2 razy a w USA...... z 7-8 razy... pooglądajcie wykresy podzielcie je od dna do szczytu itp.... i zobaczycie sami.... tak tylko chciałem o tym powiedziec..... może macie inne spostrzezenia ???
caabi / 2008-07-17 21:14 / Tysiącznik na forum
kurde warren.... ja mowie o tym ze zobaczymy za 2 lata czy to było tylko odbicie czy teraz kazde dno na indexach będzie wyżej i tym samym początek hossy...... napisałem... "zobaczymy za 2 lata" chodzi mi tylko o to ze jak juz masz pewność że po bessie (a to widac) to odkreslasz gdzie było dno i kiedy... i od tej daty max 5 lat sa wzrosty..... rozumiesz teraz ???
caabi / 2008-07-17 21:21 / Tysiącznik na forum
dla mnie moze byc 1500...... mam to gdzies..... zauwazyłem fajne zjawisko a wy tu sie bawicie w proroków do ilu spadnie.... ja mowie o szerszej strategii a wy tu nawijka o bessie i ze jedna sesja niczego nie zmienia.. jak bym tego nie wiedział ;)))
caabi / 2008-07-17 21:25 / Tysiącznik na forum
brydziu... tez tylko tak do przemyslenia... nie bedzie tak ze pojawia sie dobre dane wszyscy oglosza koniec kryzysu,,, raporty banków super znowy wzrost pkb wtedy hossa... o nie.. jak wtedy kupisz to juz bedzie pod szczytami..... sama dobrze o tym wiesz.... gielda wyprzedza gospodarke.... przynajmniej hossa zawsze
caabi / 2008-07-17 21:27 / Tysiącznik na forum
a jak orlen jechal na stracie caly rok to zle było ??? a zobacz teraz wyniki... inwestycje koleżanko inwestycje zwiekszaja realną wartość spółki....
caabi / 2008-07-17 21:28 / Tysiącznik na forum
k****.... same nostradamusy :)
caabi / 2008-07-17 21:31 / Tysiącznik na forum
za duze przediały czasowe wziałes.... a pozatym zdarzenia jednorazowe (pustynna burza, WTC, zapasc funta - sprawka sorosa, upadek barclays i takie tam) troszkę zamydlają obraz cykliczności.... która jak w morde pokazuje... hossa 5 lat.... bessa róznie czasem rok czasem 3.... a raz nawet 5 lat.... ale to w 29 :)))
caabi / 2008-07-17 21:35 / Tysiącznik na forum
to wez na tapete BRE BANK i się ustosunkuj do liczb.... czy ty też coś niepasuje ?
caabi / 2008-07-18 11:24 / Tysiącznik na forum
spokojnie po wynikach wróci na 10 zł....... :))

Najnowsze wpisy