Forum

Komentarze użytkownika "caabi"

Komentarze użytkownika: caabi

caabi / 2008-07-18 11:32 / Tysiącznik na forum
przesadzasz już wiesz ?? naprawde przeginasz.... niechce nawet z tobą polemizować na ten temat. a zwłaszcze HTLu.... bo tak jak pisałaś że twój znajomy tak pracuje i będą lipne wyniki a pokazali duże zyski.... to wiecej nie uwazam twoich domysłów na temat tej społki i jej jakich kolwiek ocen za wogóle warte uwagi....
caabi / 2008-07-18 12:49 / Tysiącznik na forum
założymy się za za 2-3 tyg max... będzie powyżej 100 zł ???
caabi / 2008-07-18 15:27 / Tysiącznik na forum
dawaj dalej.... bo taką fotę to dzieciak może zrobić przechodząć koło furki :)))) kluczyki ma być zdjęcie kliczyków ;)
caabi / 2008-07-21 12:27 / Tysiącznik na forum
co z tego jak wartość aktywów ulokowana w papierze rośnie....... więc co za różnica w jakim stylu.... ??
caabi / 2008-07-21 13:46 / Tysiącznik na forum
ale giełdy zdyskontowały wyniki nie po łowego gorsze tylko o 10 razy gorsze i bez perspektyw na poprawę bo założenie ze jest recesja (brak wzrostu PKB) było na porządku dziennym a teraz wszystko pokazuje ze sa to tylko duze zawirowania i spowolnienie gospodarcze... i dlatego sa powodu do odreagowania tak pesymistycznych nastrojów ostatnimi czasy... a czy to sie przerodzi w cos wiekszego... okaze sie... za 2 lata bedziemy madrzejsi ;)
caabi / 2008-07-21 13:48 / Tysiącznik na forum
robi nam się forum wzajemnej adoracji ;((( masakra....
caabi / 2008-07-22 12:21 / Tysiącznik na forum
nie pogieło tylko Noga dobrze gada.... zobacz co się u nas dzieje z płacami.... to jest za szybko.... akurat Noga to jedyny ze starej szkoły Balcerowicza i bardzo się cieszę że nadal trzyma się swoich poglądów... właściwych poglądów... dzięki takiemu postępowaniu mamy inflacje 4.6% a nie 15% jak na węgrzech czy 10 % jak w innych emerging... i tego trzeba sie trzymać.....
caabi / 2008-07-22 22:40 / Tysiącznik na forum
a Ty dalej swoje...... mówiłem Ci graj z trendem..... świat się nie zawalił wiec nie ma powodów do dalszych spadków..... ale jak uważasz tkwij dalej w tym postanowieniu ze przeciez będzie nizej.... no pewnie kiedys bedzie ale zobacz że to odbicie jest naprawde mocne.. i powinno juz sie dawno skonczyc a jednak.... coś jest na rzeczy
caabi / 2008-07-23 11:02 / Tysiącznik na forum
myśl sama.... a nie czytasz tych analityków i liczysz na ich błędy bądź trafne oceny......
caabi / 2008-07-23 11:16 / Tysiącznik na forum
widać po tym co piszesz że masz już ułożony tok postępowania... ale nie przewidziałaś że może odbić i czekasz tylko zeby postawić S zamiast iść z trendem i na tym odbiciu coś zarobić no ale moze zle zrozumiałem twoje posty
caabi / 2008-07-23 16:01 / Tysiącznik na forum
TFI tak.... ofe technicznie nie.... oni nie mają umorzeń.... oni mają kaskę i co miesiąc wieksza ;)

Re: GPW:Wzrosły indeksy i obroty

caabi / 2008-07-23 20:11 / Tysiącznik na forum
stawiam dolary przeciwko orzechom że jutro będzie powtórka z rozrywki... tzn indexy dalej up... ale przy wiekszym obrocie (tak koło 1.8 mld) a jak będzie to zobaczymy....

ps. chyba miski się rozbujały.. ;)
caabi / 2008-07-24 09:08 / Tysiącznik na forum
weź poczytaj.... a nie osądzasz człowieka po nagłówku w PB....... ja niemogę co za mętalność ludzi masakra poprostu... muszą chybe te pokolenia umrzeć wszystkie zanim nienawiść w tym narodzie się wkońcu wypali.... no szok.... ja tam ludzi oceniam po dokonaniach... a nie po tym co wyciągają z IPN o nich.... wiec sory ale nie podzielam tego pogladu a juz napewno nie oceniam człowieka po tym co napisali w gazetach.....
caabi / 2008-07-24 09:24 / Tysiącznik na forum
no i dobrze... mniejszy ff..... ja też zbieram sukcesywnie.. .a co.. jak on pakuje miliony to ja moge tysiace :)))
caabi / 2008-07-24 11:51 / Tysiącznik na forum
jak nie chcesz się stresować to w lokaty... tym bardziej że umorzyłeś fundusze po roku a powienienieś wiedzieć ze inwestycja w fundy to minimum rok.... za jakieś 2-3 lata przekonasz się czy zrobiłeś dobrze.... ale to Twój wybór i twoje pieniądze i ja nie jestem doradcą....

ale pamiętaj na przyszłość..... jeśli chcesz inwestować w cokolwiek co jest zwiazane z gielda... to zawsze przyjmuj do wiadomości to ze kupisz byc moze w najgorszym momencie i mozesz sie znalesc w takiej sytuacji jak obecnie.... masz nauczke na przyszłośc jesli kiedyś wrócisz na fundów to pamiętaj... długi horyzont inwestycji.

Najnowsze wpisy